Navigasyonu olan bir DOUBLE-DIN

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 80 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,299
Ynt: Navigasyonu olan bir DOUBLE-DIN

reha' Alıntı:
Selamlar,
yazdıklarım son derece açık ve net.

Not: Ne yukarıda iddialaştığınız herhangi bir üyemizi tanırım, ne audio işi mesleğimdir (ama müzik dinlemeye meraklıyımdır) ne de bugüne kadar Jeep dahil herhangi bir markayı kötüledim. Sizin aracınız kötülendi ise , gözüme çarpsa idi ona da itiraz ederim.

Not2: Bu arada merak ederseniz belirteyim, aracımda müzik sistemi olark McIntosh kullanırım.. başka da birşey söylemeye gerek görmüyorum.

ben buradaki konuşmamdan dolayı uyarı alıyorsam , bu uyarı dacia duster konusundada yapılacak ... yapılmıyorsa ayrım sözkonusudur ...
markalar eleştrilebilir kişiler eleştrilmedikce sorun yok , neden markaların hissedarıymış gibi konuşuyorsunuz gerçekten anlamıyorum ...
kimseye demedimki ''allah belanı versin , niye bunu aldın'' diye ;D , dediğim o fiyatı haketmeyen kötü bir cihaz olduğu , hatta diğer bahsettiğim cihazlarla profosyonel gözle karşılaştırırsak , tabiri caiz ise ''dandik'' bile sayılabileceği ...

harman kardon imzalı jbl 660 gti component dinlemeden , xetec p4 evo anfiyi dinlemeden , 1995 yılında üretilen jbl gti seresi 1201.1 anfiyi veya bpx crown seriyi dinlemeden , pioneerın carrozzeria 4 yollu aktif ana ünitelerini dinlemeden scanspeak dls harman kardon gibi markaları tanımadan , benimki en kalitelisi denilirse karşı çıkarım (çıkardım artık umrumda değil) ...

Yazdıklarınız açık ama net değil , sen haksızsın diyebileceğin bir durum yok , hem '' konuyu takip eden bizleri daha fazla rahatsız etmeyin'' ne manada söylüyorsunuz bunu ? siteyimi terk edeyim , konuyumu ? bir daha yazmazsam savunduğum şeyler nasıl açıklık kazanacak ?

'' "saygı sınırları için de" katkıda bulunmak üzere ve haddini aşmadan fikir beyan etmekdir. '' beni saygısızlık ve hadsizliklemi suçluyorsunuz ? neden böyle bir yazı yazma gereği duydunuz ?
saygısızlık veya hadsizlikmi yaptım ?
bu nasıl tarafsızlıktır ...

Etiketler

Selamlar,
Öncelikle uyarı alıyorsunuz diye birşey yok. Konuyu takip etmekte olan "beni" çok rahatsız etti yazdıklarınız ve sizin tarzınız yüzünden konu "soru sorana yardımcı olmak" dışına çııktı, kelimenin tam manası ile yarış/itişme haline sokuyorsunuz. Ayrıca niye ayrımcılık olsun ki? ne sizi tanıyorum ne de yukarıda yazısı olan herhangi bir arkadaşımızı.. Dandik, saçma sapan diye nitelendirdiğiniz cihazlardan da insanların ekmek yediğini veya beğenip aldığını düşünemiyor musunuz? Anlamanız için daha da ne yazmam gerektiğini anlayamıyorum. Size söylemek istediğim, lütfen bilgilerinizi tecrübeleriniz paylaşın, ister marka/ister model bunları da yazın. Ama LÜTFEN bunu daha yumuşak üslüp ve yaklaış ile yapın.. Yapın ki, fikirleriniz/görüşleriniz "şekil/şemalden" dolayı erezyona uğramasın.

madem ısrar ediyorsunuz, aşağıda yazılarınızdan alıntılar...
------------------------------------------------------------------------------------------------
kıytırık markalara 2500tl gibi uçuk rakamlar istenirken
dünyanın en iyi markasıdır flyaudio
2000tlye navitech diye saçma sapan markalar satılıyor ...
Kenwood eskiden markaydı , şimdi anca su ısıtıcı tost makinası yapar ... ikinci sınıf cihazlar sony kenwood xetec gibi markalar ...
yani diyorum ve iddialaşıyorumki aracına uyduruk ekipman TAKMIŞSIN ..
----------------------------------------------------------------

iyi günler dilerim, reha

kıytırık markalara 2500tl gibi uçuk rakamlar istenirken
(kimseye özel yazmamışım ! marka adı vermemişim)

dünyanın en iyi markasıdır flyaudio
(çok ısrar edildi kaliteli olduğuna bende inandım)

2000tlye navitech diye saçma sapan markalar satılıyor ...
(burada navitech kullanan YOK)

Kenwood eskiden markaydı , şimdi anca su ısıtıcı tost makinası yapar ...
(gerçektende tost makinası ve su ısıtıcı yapıyor ! araştır öyle yaz ! üst sınıf sayılabilecek hiçbir cihazı yok ! mesajı stv gibi kırpıp vermeyin haksız çıkacak bir yapım yok ;D )

ikinci sınıf cihazlar sony kenwood xetec gibi markalar ...
(açın distrübitör firmalara bu cihazların sınıflarını sorun , ki bende sony ve xetec kullanıyorum ne var bunda ? neden taktın bana?)

yani diyorum ve iddialaşıyorumki aracına uyduruk ekipman TAKMIŞSIN ..
(arkadaşın yazdığı yazıya istisnaden yazdım , onuda okursan veya ondanda alıntı yaparsan , cihazının uyduruk olmadığını en kalitelisi olduğunu iddia ediyor ! bende söylediğim marka/modelin yanında KÖTÜ olduğunu söylüyorum ...
bunda ne o arkadaşın çıkarına ters gelecek birşey var nede benim karım var , ne kenwood ne pioneer BABAMIZIN MALI DEĞİL ... o yüzden dandikde derim uydurukda derim ... bende kullandım çünkü !!!

STV Haber ;D

Mirkan bey,
anlaşılan sizin anlamaya niyetiniz yok.. Anlamayan bir kişi ile de tartışmanın da manası yok. Siz en iyisi, yukarıda yazdığınızı yapın ( ses sistemleri üzerine yazı yazmayın) , konu kapansın. reha

reha' Alıntı:
Mirkan bey,
anlaşılan sizin anlamaya niyetiniz yok.. Anlamayan bir kişi ile de tartışmanın da manası yok. Siz en iyisi, yukarıda yazdığınızı yapın ( ses sistemleri üzerine yazı yazmayın) , konu kapansın. reha

Reha abim güzel abicim , ben bu sitede bir çok kere marka muhabbetine girdim , bilmediğim yerde sustum karşıdakini dinleyerek ve anlayarak öğrendim neyin ne olduğunu , yani a derken b ye döndüm ...
şimdi niye kimse duble dinde jvc ve pioneerden daha iyisi olmadığını kabul etmiyor ? benim anlamaya niyetim yok'da kimse anlamıyor , haliyle iş tartışmaya dönüyor , bildiğim ve gerçek olan birşeyi savunuyorum , herkes araştırarak bir kanıya varbilir , hala ben yanlış konuşuyor bilmiyormuşum gibi yorumlar alıyorum ...
Siyaha beyaz
Hayıra evet
demenin bir manası yok ...

uslubumu bozarak yorum yazmış olabilirim ki yazdım kabul ediyorum , ama bu karşıdakinin veya karşımdakilerin ısrarla anlamamasından kaynaklıdır ...

bu konudaki 28. mesajdada bir daha ses sistemleri üzerine yorum ve öneri yapmayacağımı belirtmiştimki sizin ''konuyu takip eden bizleri daha fazla rahatsız etmeyin.'' lafınız üzere tekrar celallendim ;D ...

Çok sevdiğim bir söz var ''Beni tanıyan bilir , bilen anlar , anlayan susar , anlamayan uzar'' burada kimse uzamayacağı için ;D ben uzuyorum ve tekrar yazmamak adına konunun kilitlenmesini rica ediyorum ...
arkadaş Murtaş ile iletişime geçip aradığı ve kendine en uygun cihazı piyasanın %30 altına temin edebilir ... ve alacağı cihazı deneme şansıda sunacaklardır ... kullanılabilirlik açısından bu önemli ...

tek tavsiyem test ederek alsın ... bunuda Murtaş sağlayacaktır ...

Mirkan kardes,
bak ben "şu daha iyidir" cümlesine itiraz etmiyorum ki.. Niye "marka tartışılıyor" demiyorum ki.. Sence daha iyi olabilir, bence daha kötü bu çok doğal...Ama benim itirazım fikirlerine değil, sadece tarzına. Ben sana bunu anlatamıyorum. Yoksa, "niye bu markayı övdün" demedim ki. Marka dediğin biraz kalitedir, biraz zevk biraz da tutku.. Maalesef zaman için de hayran olduğum gençliğim de "deli divane olduğum" Sansui markasının nasıl mahvedildiğini gören ve üzülen biriyim .. Yani markalara duygusal bağlar da olur, mantıksal da..

Ha, birimizin (hatta benim bile) bir ürünü %30 daha ucuza almamıza yardım ediyorsan da, sağolasın ve de var olasın..

Lütfen ama lütfen beni anla, eğer tarzımızı bozarsak, eğer uslubumuza dikkat etmez isek, yazışmalar amacını aşıyor ve "birbirimize faydalı olmak için" birarya geldiğimiz forumumuz "hodri meydana" dönüyor.. Zaten hepimizin yaşantısı stress ve gerilim içinde, bir de bunu sanal dünyada yaşamayalım..

Bence, konuyu kilitlemeye gerek yok.. bildiklerimizi paylaşalım "dostça, kardeşçe" .. selamlar, reha

reha' Alıntı:
Mirkan kardes,
bak ben "şu daha iyidir" cümlesine itiraz etmiyorum ki.. Niye "marka tartışılıyor" demiyorum ki.. Sence daha iyi olabilir, bence daha kötü bu çok doğal...Ama benim itirazım fikirlerine değil, sadece tarzına. Ben sana bunu anlatamıyorum. Yoksa, "niye bu markayı övdün" demedim ki. Marka dediğin biraz kalitedir, biraz zevk biraz da tutku.. Maalesef zaman için de hayran olduğum gençliğim de "deli divane olduğum" Sansui markasının nasıl mahvedildiğini gören ve üzülen biriyim .. Yani markalara duygusal bağlar da olur, mantıksal da..

Ha, birimizin (hatta benim bile) bir ürünü %30 daha ucuza almamıza yardım ediyorsan da, sağolasın ve de var olasın..

Lütfen ama lütfen beni anla, eğer tarzımızı bozarsak, eğer uslubumuza dikkat etmez isek, yazışmalar amacını aşıyor ve "birbirimize faydalı olmak için" birarya geldiğimiz forumumuz "hodri meydana" dönüyor.. Zaten hepimizin yaşantısı stress ve gerilim içinde, bir de bunu sanal dünyada yaşamayalım..

Bence, konuyu kilitlemeye gerek yok.. bildiklerimizi paylaşalım "dostça, kardeşçe" .. selamlar, reha

cihaz konusunda yardımcı olmak istemeseydim başdan tavsiyede bulunmazdım zaten ... ithalatcı firmadan ''karsız'' temin edebilirim istenilen cihazı ... firma 1000tllik cihazı 1300e satıyor ... mağaza 1300tlye aldığı cihazı 1400-1600tl arası satıyor ... cihazları çok çok ucuza temin ederim ... hatta etmem isteyen gider kendisi temin eder ...

benim tarzım yanlıştır , ama bu karşılıklı tartışmadan kaynaklıdır ... ki ''neden dacia duster?'' başlıklı konuda bu tarz yanlışlıklığı , hakaret boyutuna dayanmakta ! kişiler dusteri kötülemekten/övmekten çıkıp bibbirleri hakkında yorum yapıyorlar ...

farklı markaların olduğu bir forumda tartışma iddialaşma çıkması olasıdır ... bende hyundai forumunda yöneticilik , diğer bir hyundai forumunda ve kia forumunda ise moderatörlük yapıyorum ...
burada üye olduğum için çok çok daha rahatım ...
bende örneklerini çok defa yaşadım tuscon kullanan üye , getzi beğenmiyor , getz kullananlar hemen karşı atağa geçerek o üyeye getzin daha iyi olduğuna ispat etmeye çalışıyorlar ... neden getz iyi dediğimizde vergisi yakıtı ve satış rakamını öne sürüyorlar ...

yani herkez kendince haklı ...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

SON KONULAR

Geri