Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 536,648

Etiketler

Ynt: Navara Kullananlar

Bülent abi iyice iyileştinmi benim araba hazır gibi bir piknik gezisine götüreyim seni haftaya filan

Cemi duydunuzmu ne dedi.
ramo lamba mamba yanmadi dimi diyo.

adam alişmiş her su geçisinde kandil gibi tabloyaa
Hatirlamadigi birşey var. tipitip yapimi bu araçlarda

abilerim telsizi dün aldım iyi kurcalıyorum fm de 20ci kanalda hep birileri konuşuyor aceba onlardami bu sitedeki arkadaşlar?? az önce bir yere gittim geldim trafik ışıklarında felan kurcaladım hep konuşma sesi geliyor birde bu squelch olayını anlamadım nasıl olacak ayarı...

Merhaba,
Darktreys squelch ayarını kanaldaki enterferans yani parazit gibi etkenlerden oluşan sesleri gidermek ya da en aza gidermek için kullanırsın. Bu da genelde doğal kaynaklardan ya da yakın bir kanalın etkilemesinden oluşur. Ses kesilene kadar ayarı yükseltmelisin ama şunu da bil, eğer ayarı çok yükseltirsen zayıf olan bir gönderimi alamıyabilirsin, uzaktan yapılan bir yayını mesela

anladım yani çeviricem cızırtı kesilince durucam daha fazla çevirmiyicem... teşekkürler , bu arada adım Doğuş.. ;D

Kürşat ım saol tşk ederim ... valla iyileştikte.. seyahatlere devam aynen yarın ankara-yozgat-sivas-tokat-amasya ve çoruma gidiyorum ...anlıyacağın düştük yollara...ama dönünce seve seve teklifine uyarım kardeşim sağolasın.... cemafer e de sözüm var ama sıraya koyma vakti geldi artık...görüşmek üzere...

darktreys' Alıntı:
anladım yani çeviricem cızırtı kesilince durucam daha fazla çevirmiyicem... teşekkürler , bu arada adım Doğuş.. ;D

Daha anlaşılır ve basit ifadesiyle aynen dediğin gibi Doğuş kardeşim

Mucahit haklisin valla dondukten sonra haberleselim ...araya bir parkur sikistiralim...

bülent abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nerdesin yaa ,,,,, antoff bölümünde 150 yi aşkın fotoğraf varrr

Gordum dogus gordum... . Ben corum dayim su an yorumlari daha sonra yapacagim...ama bence senin arabaya biraz daha takviye lazim ne dersin...