Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 536,648

Etiketler

Ynt: Navara Kullananlar

kar yağdı ama beni pek etkilemedi... ama olsun yine de şile ormanları güzeldi....

rica ederim kardeşim ne demek... sayfa biraz hareketlensin dedim....

arabada yapacak birşeyim kalmadığı için pek birşey yazmıyorum sadece arkadaşların yazdıklarını okuyorum... parkura da pek girdiğim yok işlerim cok yoğun idare ediyorum vaziyeti... ;D

of of of bülent abi bu arabanın altı kar toplamaz zincir tak uludağa çık amma yüksekmiş ya

darktreys' Alıntı:
of of of bülent abi bu arabanın altı kar toplamaz zincir tak uludağa çık amma yüksekmiş ya

bu arabayada zıncır takarsak gülerler adama ;D bulent abi arabayı öyle bi yaptıkı R yok devamlı D ;D

Doğuş cum sen zincire takılma bu kadar.... bu tip araclarda zincire gerek yok ... sadece ve sadece buzlu zemindeysen sana yararlı olur oda binde bir haberin ola...Tolga kardeşiminde söylediği gibi bende R yok devamlı D modundayım... ;D vede en önemli şey araban ne kadar iyi olursa olsun yanındaki ekip arkadaşlarının da sağlam olması önemlidir... arz ederim.... Tolga'cım bizim iğneada resimleri varsa koysana yeni gelen arkadaşlar fikir edinsinler...özellikle orman içini...

bizim bi arkadaş vardı 92 model 316 i bmw si vardı geri vitese geçmiyordu 1.5 milyar masrafı vardı adam 3 sene geri vitesiz kullandı o geldi aklıma şimdi ;D

oda güzelmiş ya... bizim girdiğimiz yerlerde tek yön olduğu için R yi pek kullanamıyoruz Doğuş...arazi şartları pek müsait olmuyor...