Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 381,734
Ynt: Motorunuz Nedir?

NAKİ' Alıntı:
2007 YILINA DRZ 400 yola çıktım, 54000km. yaptım şim ve sipopların deyiştirdim,yola devam ediyorum.57 yaşındayım 60ında HİNDİSTAN projem var,motosiklet tutkunu arkadaşlarına güvenli saglıklı sürüşler dilerim.
Maaşallah ve tebrikler diyelim. Yazınızı okumadan önce resme baktığımda, sizi yanınızdaki genç arkadaşımız zannettim. Umarım Hindistan projenizi gerçekleştirirsiniz... Hoşgeldiniz :smiley:

Etiketler

Aprilia pegaso trail 650 2009 model motorum var.gecen sene bir arkadaşına satın aldım.2000km yol yaptım.kisa turlar ve alışma aşamalarımı tamamladım.Doğayı çok seviyorum.

95' BMW 1100 GS

Şehiriçi-şehirlerarası herzaman biniyorum.Yağmur, kar, çamur pek farketmiyor :D

2004 VL800 den sonra tercihim 2000 model R1150 GS oldu beş aydır yeni motorumla beraberiz iyiki almışım her hafta sonu sırf motoruma binmek için aklıma neresi eserse oraya gidiyorum en az 100km en cok 320 km km yol yaptım.

İlk motorum Gilera MXR 125 cc idi.
Sonra 2005 ve 2006 model BMW F650GS kullandım yaklaşık 45.000 km kadar.
2011 Haziran'ından beri de 2008 model bir F800GS kullanıyorum.

Honda AfricaTwin 30.000 km, yamaha fz6 fazer 24.000 km ve son olarak suanda Varadero xl1000 henüz 2000 km yaptım, genelde uzun yolculuklar yapıyorum.

İLK MOTORUM 1965 SİMSON SCHWALBE KR51 İDİ,HALEN ÇALIŞIR DURUMDA.SONRAKİ 92 JAWA TS350 ,ŞİMDİKİ MOTORUM İSE 2012 KUBA STR 250 CROSS MOTOR.MOTORSİKLET BAMBAŞKA BİR TUTKU...

02052012154

08042012086

03str250' Alıntı:
İLK MOTORUM 1965 SİMSON SCHWALBE KR51 İDİ,HALEN ÇALIŞIR DURUMDA.SONRAKİ 92 JAWA TS350 ,ŞİMDİKİ MOTORUM İSE 2012 KUBA STR 250 CROSS MOTOR.MOTORSİKLET BAMBAŞKA BİR TUTKU...

KUBA STR 250 için kullanıcı yorumu alabilirmiyiz + ve - leri nelerdir,
selamlar :smiley:

KUBA STR 250 BENCE PARASINA GÖRE KULLANILACAK EN GÜZEL CROSS MOTOR.DAHA ÖNCEDE SKY TEAM 200 CC CROSS KULLANDIM.Bİ KERE STR ÇOK GÜÇLÜ BİR MOTOR.TEKNOLOJİSİ,YAPISI ve MONTAJI HARİKA.BANA GÖRE TEK KUSURU DİREKSİYONUN DÜŞÜK OLMASI.KİMİSİ GİDONU YÜKSELTMEKTEN BAHSEDİYOR KİMİSİDE AMÖRTİSÖRÜ...BENCE 15 CM DERİNLİKTE BİR DİREKSİYON ALIP TAKMAK HEM UCUZ HEMDE KESİN ORJİNAL ÇÖZÜM.BUNUN DIŞINDA BİR SIKINTI YOK.ALIRDA BİR SORUNUN OLURSA YAZARSIN BURADAN AHALİ İLE ÇÖZMEYE ÇALIŞIRIZ.AMA KRONİK OLARAK BU MOTORUN ŞİMDİLİK SORUNU YOK.DAHA YENİ ZATEN...
buralpdi' Alıntı:
KUBA STR 250 için kullanıcı yorumu alabilirmiyiz + ve - leri nelerdir,
selamlar :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR