Moğolistan,sibirya Ve Moskova Gezi Notları(03-16.temmuz.2017)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vata Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 343
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 66,215

Etiketler

Sayın Vata sadece okuması bile dört gün sürdü. Fotoğraflarınız, anlatımınız roman tadında. Gitmiş, gezmiş, görmüş kadar olduk. Kendimiz gezemediğimiz için hayıflandık. Teşekkür ederiz. Bir de hazırlıklar bir yana toplam harcamanız affınıza sığınarak yaklaşık olarak ne kadar?

@vata , Ciddi bir gezi kitabı değerindeki yazılarınızı baskıya vermeyi düşünmüyorsanız bile, bir blogda da yayınlamanızı tavsiye ederim. Buranın rüzgarı bol. Bir sabah uyanınca yerinde yellerin estiğini görebilirsiniz... Not Burada yayınlanması bile 3 tam gününüzü aldığını bilsem de, ilişiğindeki koordinat listesi ile bir .pdf dosyası, inanın bizi ihya ederdi ? Bu formattan indirmek oldukça uğraştırıcı. Ben pes ettim...

Sayın EvliyaCelebi2,öneriniz daha önce benim de aklıma geldi fakat işimin yoğunluğu nedeniyle bundan vazgeçip burada yazmayı tercih ettim.Ancak siteye yazı yüklemede giderek artan zorluklar nedeniyle artık bir şeyler yapmayı planlıyorum. Bu mesajı bile iki seferde cevaplayabildim.Öneriniz için size çok teşekkür ediyorum.

Sayın Vata sadece okuması bile dört gün sürdü. Fotoğraflarınız, anlatımınız roman tadında. Gitmiş, gezmiş, görmüş kadar olduk. Kendimiz gezemediğimiz için hayıflandık. Teşekkür ederiz. Bir de hazırlıklar bir yana toplam harcamanız affınıza sığınarak yaklaşık olarak ne kadar?

Sayın Ergunbike,beğeniniz için teşekkürler.Uçak biletlerini de bizim aldığımız gibi alırsanız her şey dahil kişi başı 1800-2000 $ yeterli olacaktır.

Gezi yazınız oldukça başarılı ve dolu dolu, bütün ayrıntılara değinmişsiniz. Geziniz yorucu olduğu kadar yazılması da yorucu olmuş, emeğinize sağlık. Teşekkürler