Mercedes Sprinter 213 Cdi Ambulansın Korsan Karavana Dönüşümü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Triumph Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 79
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,281
fotoların devamı . fotolardan birinde sabah kargoyla gelen su depoları görülüyor.

Etiketler
Su depoları 100 litrelik 115 lira , 200 litrelik 185 lira. Kargo 65 lira. Toplam 365

alt kısmına 100L'lik pis su deposu , ortaya büyük tüp, üste küçük bir evye ve 2 gözlü ocağın konulacağı mutfak tezgahının 20x20x1,5 profilden iskeleti de tamam. tezgah muayene zamanı 4 vidayla rahatça sökülüp kenara konulacak.

Son düzenleme:

Kolay gelsin. Buzdolabının kapısı öne doğru açılırsa fren yapınca raflardaki eşyalar kapıya dökülüyor. İşinize karışmak gibi olmasın.

dostum çok teşekkür ederim uyarı için ,araç 11m3 , defalarca çizim yaptım fakat yerleşim anca böyle olabiliyor, uyarın üzerine dolaptakilerin kapıya dökülmemesi için de ayrı bir şey düşüneceğim artık

sıra geldi yatak mevzuusuna.. çek-yat kanapenin altına konulacak 200L su deposu için bir iskelet yapıp yatağın ayaklarını da yeni yüksekliğine (50cm) göre modifiye ettim , yarın yatak işinin kabası da bitmiş olacak umarım.

Son düzenleme:

Köşe kaynakları nasıl yapıldı?
Yanılıyor olabilirim fakat resimlere göre zayıf olarak algıladım.Yükten ve gezmeden kaynaklı titreşimlerde kaynak açılması olmaması için ayrıca köşelerden bayrak atılmasında (özellikle üst köşelerde) yararlı olabilir.
İlgi ile takip ediyorum.Kolay gelsin.

uyarınız için teşekkür ederim ancak bu işlerin amatörü değilim madem takiptesiniz az sabır