Magellan GPS Türkçe Menü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cedrus48 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,806

cedrus48

Ana Kamp
Yer
kütahya
Yurtdışından bir arkadaşım magellan triton 1500 gps aldı. Yalnız bir sorun var menü Türkçe değil. Ayarlardan Türkçe dili yok bulamadık. Acaba bu gğs i Türkçe menü yapabilirmiyiz nasıl yaparız yöntemi nedir bilen var mı? Yardımcı olabilirmisiniz?Şimdiden çok teşekkür ederim.

Etiketler
Ynt: Magellan GPS Türkçe Menü

cihazı pc bağlayın,flaş bellekdemi sd kartlamı çalışıyor bakın,dikkat hiç bir yerle oynamayın silmeyin,ekranda cihazın yazılımı ile dosyalar görünür,dosya isimleri farklı olabiliyor (mobilenavigator,pnd,gps gibi)content klasörü varmı bakın,üzerine tıklayın ve lang dosyasını açın,içindeki dosyanın içeriğini öğrenin,winrar şeklinde ise türkçeye çevrilebilir,unutmayın cihazın ana yazılımını pc ineze mutlak kopyalayın, bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.saygılar

merhaba,
bende magellan explorist 400 aldım ve türkçe menu yok, harıtalar yok :(
1 aydır ugrasıyorum, cozemedım...
uzun aramalarım sonunda anladımkı gps konusunda cok acıklayıcı bılgı yok, herkes kendı cabasıyla bırseyler yapmıs bu konuda bır kaynak bılgı bulunmamakta,
servısle ırtıbata gecmek zorunda kalıcam :(

Merhabalar;

Bende aynı üründen aldım,Türkiye'deki distribütörü prensip olarak ücret karşılığıda olsa yapmıyor.Ama orada çalışan bir arkadaş İzmir'de bir kişinin telefonunu verdi 250 Tl karşılığı yaptırabildim.

İsterseniz telefonunu verebilirim.

iyi günler

PROF11' Alıntı:
cihazı pc bağlayın,flaş bellekdemi sd kartlamı çalışıyor bakın,dikkat hiç bir yerle oynamayın silmeyin,ekranda cihazın yazılımı ile dosyalar görünür,dosya isimleri farklı olabiliyor (mobilenavigator,pnd,gps gibi)content klasörü varmı bakın,üzerine tıklayın ve lang dosyasını açın,içindeki dosyanın içeriğini öğrenin,winrar şeklinde ise türkçeye çevrilebilir,unutmayın cihazın ana yazılımını pc ineze mutlak kopyalayın, bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırım.saygılar
Merhabalar, Türkçe dosyası(lang) mı var sizde varsa yardımlarınızı bekliyorum Magellan triton 2000 için

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR