Macera Paketim ve Yeni Kolçağım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Lantirn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,618

Lantirn

Dacia Duster Laureate 1.5 dci. 110 bg. 4x4
Yer
YALOVA
Merhaba,
10 gün önce aracımın sağında solunda her tarafında zift vardı deli oldum. Adanadayım ve asfalt yol sıcaktan resmen ağlıyor. Bende hemen arabayı 1 litre mazotla güzelce yıkattım, ve hemen servise koştum. 1370 TL'ye macera paketi ve orta kolçağı taktırdım. Çok güzel oldu şimdi çok rahatım.

22112012292

22112012293

22112012294

22112012295

22112012296

Etiketler

Ynt: Macera Paketim ve Yeni Kolçağım.

güzel olmuş güle güle kullanın, ben de aracıma kolçak taktırmayı düşünüyordum çok yakışmış

mountaineer16' Alıntı:
merhaba..
Hocam macera paketi dediğiniz şey su yanlardaki siyah plastiklermi?
Evet hocam Tekerleklerin üstündeki dodikler, paçalıklar ve yan kapı korumaları Komple macera paketi diye geçer.

barbarosbasaran' Alıntı:
bence look paketi de olmalı
Kişisel tercihim olarak Siyah ve Beyazı çok sevmemden, artı Beşiktaşlı olmamdan dolayı look paket deki gri rengi uygun görmedim. Cam filmide yaptırınca daha güzel olacak inşallah.
KAR KAPLANI' Alıntı:
Çok güzel olmuş güle güle kullan.
Teşekkürler.

Hakikaten özellikle beyaz üzerinde çok güzel olmuş da,

Sadece 4 tane çamurluk için olanı taktırsak ne kadar olurdu acaba bir bilginiz var mı?

Sadece tekerleklerin üzerindekilerin fiyatı neydi acaba?

Karadeniz Otoyolu' Alıntı:
Hakikaten özellikle beyaz üzerinde çok güzel olmuş da,

Sadece 4 tane çamurluk için olanı taktırsak ne kadar olurdu acaba bir bilginiz var mı?

Sadece tekerleklerin üzerindekilerin fiyatı neydi acaba?

Sadece tekerleklerin üzerindekilerin fiyatı 400-500 civarı olması lazım

knkomer' Alıntı:
kolcagı kaca aldınız acaba

Kolçak 350 liraydı 250 liraya taktılar.

Birde kapı direklerine siyah folyo uygulasınız, çok daha güzel olacak gibime geliyor...

devit3' Alıntı:
Birde kapı direklerine siyah folyo uygulasınız, çok daha güzel olacak gibime geliyor...

katılıyorum size,
ben kapı direklerini (camlar arası) siyah kaplattım. güzel duruyor. bütünlük sağladı.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=70756.20 (Duster Kolçak)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-arm-rest-dacia-duster-2010-orjinal-kol-dayama-kolcak-65857431/detay/

Bu sitedeki kolçağı aldım, kendim bağladım. gayet güzel kullanışlı. tavsiye ederim. ben 65 TL'ye almıştım. şimdi 75 TL.

Foto raf0575

Foto raf0605

Foto raf0610

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,520
Kayıtlı Üye Sayımız
172,178
Kaydolan Son Üyemiz
sakaryalee5454

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR