LPG Kit ve Ücretsiz Danışma - V8 için 4 Araçlık Kampanya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan concrete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 69
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,323
Ynt: LPG Kit ve Ücretsiz Danışma - V8 için 4 Araçlık Kampanya

concrete' Alıntı:
Memnun kalmanıza sevindim. Montaj detayları ile ilgili olarak ustam ile İsa Usta görüştüler.

Ürünü tercih edenlerin paylaşımına ihtiyacımız var tanırtımımız için. Teşekkürler.

evet güven bey raif usta ile isa usta montaj aşamasında devamlı görüştüler raif usta tecrübelerini aktardı, bu LPG kiti bence çok kaliteli bir kit taktırmak isteyenler hiçtereddüt etmesinler herkese selamlar....

Etiketler

Az önce 3.9 V8 kullanan bir dostumdan telefon aldım. Aracını bugün denemiş ve şu ana kadar yaktığı en düşük yakıtla yol almış. Aracın tasarruf rekorunu kırdık yani.

yakıt miktarını tam olarak ölçme imkanım olmadı fakat arabamın çekişi hiç değişmedi hatta benzinden gaza geçtiğini bile hissetmiyorum beni bu markaya yönlendirdiği için güven beye teşekkür ederim

Söylenmiştir ana ben hatırlatayım; 200-300 km sonra LPG basıncı biraz dişer ve geçici olarak sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu esnada son ayar için tekrar LPG servisine uğrayın. Son ayardan sonra pek uğramanız gerekmeyecek periyodik bakıma kadar.

Son ayar, tüm LPG sistemleri için geçerli bir durumdur.

concrete' Alıntı:
Söylenmiştir ana ben hatırlatayım; 200-300 km sonra LPG basıncı biraz dişer ve geçici olarak sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu esnada son ayar için tekrar LPG servisine uğrayın. Son ayardan sonra pek uğramanız gerekmeyecek periyodik bakıma kadar.

Son ayar, tüm LPG sistemleri için geçerli bir durumdur.

teşekkür ederim güven bey,istanbula gelirsem sizinle tanışmak isterim

güven bey iyi akşamlar... 95 model 4.3 blazer alma arifesindeyim aracta MİLANO lpg mevcut aracın arıza lambası yanıyor lpg den olduğu söylendi aracı aldıktan sonra size gelsem bu arada ben YALOVA dayım ayarlar vs ile ilgili yardımcı olabilirmisiniz ve bu kit hakkında bu aracta kullananlardan veya bilginiz dahilinde bana ne söyleyebilirsiniz? sizce uyumlumudur ? veya değiştirmelimiyim? aracı size getirip sistemi komple gözden gecirtmek ve bilgi almak gerekenleri değiştirmek elden gecirtmek istiyorum günlük ailemle kullanacağım bir arac bu nedenle sorun yaşamak ve tereddütte kalmak istemiyorum ön bilgi verebilirseniz sevinirim

alikedik' Alıntı:
güven bey iyi akşamlar... 95 model 4.3 blazer alma arifesindeyim aracta MİLANO lpg mevcut aracın arıza lambası yanıyor lpg den olduğu söylendi aracı aldıktan sonra size gelsem bu arada ben YALOVA dayım ayarlar vs ile ilgili yardımcı olabilirmisiniz ve bu kit hakkında bu aracta kullananlardan veya bilginiz dahilinde bana ne söyleyebilirsiniz? sizce uyumlumudur ? veya değiştirmelimiyim? aracı size getirip sistemi komple gözden gecirtmek ve bilgi almak gerekenleri değiştirmek elden gecirtmek istiyorum günlük ailemle kullanacağım bir arac bu nedenle sorun yaşamak ve tereddütte kalmak istemiyorum ön bilgi verebilirseniz sevinirim

Milanonun özel kablosu şu anda bizde yok. Ama aracı alırsanız, gelmeden 2-3 gün önce haber verirseniz, tedarik ederim.

Aracın sistemini gözden geçiririz. Zaten çalışan bir sistem olduğuna göre, muhtemelen iyi bir bakım ve belki biraz tadilatla performans verecektir. Min. maliyetle içinizin rahat edeceği hale getirebileceğimizi düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim ilginize .Geçtiğimiz cumartesi maslak sanayide olmama rağmen uygun bir araç bulamadığım için size uğrayamadım,henüz arayışım devam ediyordu sanırım aradığımı buldum bu hafta sonu netlik kazanacak en kısa sürede ufak bir motor bakımından sonra soluğu yanınızda alacağım daha önce hrv de brc kullanmıştım öncesinde stefanelli vardı sorunlar nedeniyle söktürmüştüm brc taktırmıştım, tüm forumu hatim ettim sayılır :smiley: en kısa sürede görüşmek üzere iyi akşamlar burada paylaştığınız bilgiler içinse sonsuz teşekkürler...

concrete' Alıntı:
Milanonun özel kablosu şu anda bizde yok. Ama aracı alırsanız, gelmeden 2-3 gün önce haber verirseniz, tedarik ederim.

Aracın sistemini gözden geçiririz. Zaten çalışan bir sistem olduğuna göre, muhtemelen iyi bir bakım ve belki biraz tadilatla performans verecektir. Min. maliyetle içinizin rahat edeceği hale getirebileceğimizi düşünüyorum.
[/Çok teşekkür ederim ilginize .Geçtiğimiz cumartesi maslak sanayide olmama rağmen uygun bir araç bulamadığım için size uğrayamadım,henüz arayışım devam ediyordu sanırım aradığımı buldum bu hafta sonu netlik kazanacak en kısa sürede ufak bir motor bakımından sonra soluğu yanınızda alacağım daha önce hrv de brc kullanmıştım öncesinde stefanelli vardı sorunlar nedeniyle söktürmüştüm brc taktırmıştım, tüm forumu hatim ettim sayılır en kısa sürede görüşmek üzere iyi akşamlar burada paylaştığınız bilgiler içinse sonsuz teşekkürler... quote]

alikedik' Alıntı:
Çok teşekkür ederim ilginize .Geçtiğimiz cumartesi maslak sanayide olmama rağmen uygun bir araç bulamadığım için size uğrayamadım,henüz arayışım devam ediyordu sanırım aradığımı buldum bu hafta sonu netlik kazanacak en kısa sürede ufak bir motor bakımından sonra soluğu yanınızda alacağım daha önce hrv de brc kullanmıştım öncesinde stefanelli vardı sorunlar nedeniyle söktürmüştüm brc taktırmıştım, tüm forumu hatim ettim sayılır :smiley: en kısa sürede görüşmek üzere iyi akşamlar burada paylaştığınız bilgiler içinse sonsuz teşekkürler...

Beklerim. :smiley:

Aracınıza motor bakımı yaptırmadan önce uğrayın isterseniz. Aracınızı emisyon cihazına bağlar, durumu hakkında somut veri elde ederiz. Böylelikle yaptıracağınız bakım da daha anlamlı bir hal alır. Hatta belki bazı işleri biz de yapabiliriz.

concrete' Alıntı:
Beklerim. :smiley:

Aracınıza motor bakımı yaptırmadan önce uğrayın isterseniz. Aracınızı emisyon cihazına bağlar, durumu hakkında somut veri elde ederiz. Böylelikle yaptıracağınız bakım da daha anlamlı bir hal alır. Hatta belki bazı işleri biz de yapabiliriz.

Böylesi bencede daha güzel olur ilk defa bu yaşta bir araba kullanacağım için şüphelerim çekincelerim var yardımcı olursanız sevinirim kısıtlı bir bütçe ile böylesi bir işe kalkışıyorum dilerim sonunda üzülmem :smiley: 2007 dizel fiesta dan sonra biraz farklı gelecek sanırım :smiley:

alikedik' Alıntı:
Böylesi bencede daha güzel olur ilk defa bu yaşta bir araba kullanacağım için şüphelerim çekincelerim var yardımcı olursanız sevinirim kısıtlı bir bütçe ile böylesi bir işe kalkışıyorum dilerim sonunda üzülmem :smiley: 2007 dizel fiesta dan sonra biraz farklı gelecek sanırım :smiley:

Özellikle yakıt farklı gelecektir sanırım :smiley: Ama zevki de tartışılmaz tabii. Günlük kullanımda çok yol yapmıyorsanız, bu zevke değer.

concrete' Alıntı:
Özellikle yakıt farklı gelecektir sanırım :smiley: Ama zevki de tartışılmaz tabii. Günlük kullanımda çok yol yapmıyorsanız, bu zevke değer.

benide birtek o düşündürüyor fiesta dan sonra ama gönül ferman dinlemiyor :smiley: cumartesi aracı lifte kaldırıp son incelemeleri yaptıktan sonra bi aksilik çıkmassa hafta içi resmi işlemleri yaparız sonrada soluğu sizin yanınızda alıcam kısmetse ...

alikedik' Alıntı:
benide birtek o düşündürüyor fiesta dan sonra ama gönül ferman dinlemiyor :smiley: cumartesi aracı lifte kaldırıp son incelemeleri yaptıktan sonra bi aksilik çıkmassa hafta içi resmi işlemleri yaparız sonrada soluğu sizin yanınızda alıcam kısmetse ...

Görüşmek üzere.

concrete' Alıntı:
Görüşmek üzere.

çok soru soruyorum ama :( bu aracın lpg deposu bagajda bugun istanbulda bir lpg daha inceledim ve deponun istepne yerine takılıp güzelce bir muhafazanın içine oturtulduğunu gördüm bu uygulama TÜV ve güvenlik açısından bir sorun teşkil edermi bende aynı uygulamayı yaptırmak isterim çok pahalı bir uygulama değilse

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR