Lada Niva alacaklara donanım tavsiyesi (alınır)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BAGBAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,549

BAGBAN

Yeni Üye
Yer
İstanbul
Merhabalar, aranıza yeni katıldım ve çok mutlu oldum. Keşke bu güzel sitesi daha önce keşfedebilseydim, sabahtan beri dolaşıyorum, dolaşıyorum bitmiyor. emeği geçenlere teşekkürler.

Ben bir Lada Niva almak istiyorum ama alırken -keşke dememek için- hangi donanımların olmazsa olmaz kabul edilmesi gerektiği hakkında bilgilere ihtiyacım var. Örneğin bugün bir araç baktım 1991 mod. ama kaportası çok kötüydü. Satıcı ise bu araçların sıfır bile olsa 1 sene sonra çürümeye başladığını anlattı. Lütfen yardım.

Etiketler
Ynt: Lada Niva alacaklara donanım tavsiyesi (alınır)

işte çok güzel bir konu olmazsa olmaz sen o satıcıya söyle gelsin benim 95 modele baksın orjinal fabrikadan çıktığı gibi duruyor...

lada nivada çürük olmasın motor sağlam olsun arazileri çalışır olsun birde devrik olmasın ozaman keşke demezsiniz...

yoksa donanım olarak abs klima felan bulamazsınız bir tek hidrolik direksiyon donanım listesinde...

Öncelikle nivada donanacak birşey yok rahat olun.Olsa olsa aksesuar anlamında birşeyler olabilir.
Çürüme olayına gelince; doğrudur kaportadan mı boyadan mı bilemem ama biraz hassas.Ancak satıcının söylediği kadar da değil yani.Malını satabilmek için abartmış...

katılıyorum motoru sağlam olduktan sonra problem yok kaportayı komple elden geçirsen bile fazla masrafıda çıkmıyor yeni araç sıfırlanıyor

İstediğim Niva'yı aldım. Şuan bakımda olduğu için fotoğraflarını yayınlayamadım. Çarşamba gününe kadar çocuğum gibi özleyeceğim.

Hayırlı olsun. 23 Nisan sizin için tam bir bayram olmuş. :smiley:

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın...

eee artık fotoları görsekk...bayaaaa oldu

Bir parçayı bulamadım, (gösterge kapağı) ondan fotoğraf çektirmedim. Ama bulması herhalde biraz uzun süre alacak. fotoları en kısa zamanda ekliycem.

bak sen foto yükleyinceye kadar ben niva sahibi olcağım ona göreee.Ben de bi araba peşindeyimm ama o aracında da etekleri ve alt tarafı çürükk..bakalım hayırlısı..... ::smiley:

[attachment=1]

2011 05 20 180614

2011 05 20 180650

2011 05 20 180713

Fotoğrafları yüklemeyi becerebilirsem..[attachment=1][attachment=2][attachment=3]

2011 05 20 180614

2011 05 20 180625

2011 05 20 180650

bu jantların model marka ve ölçüleri nedir acaba cevaplarsanız sevinirim kazasız sürüşler...

Araç çok şekil duruyor,hayırlı olsun.Ben de Lada alacaktım son anda Samurai'ye döndüm...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR