Kocaeli Sapanca Sırtları Pikniği (31 Temmuz 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Assasin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 180
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,381

Assasin

110 inches of pure pleasure.
Yer
Kocaeli/İzmit
9 Temmuz tarihinde düzenlediğimiz tanışma etkinliğimizde tanıştık kaynaştık , 31 Temmuz tarihinde Sapanca Sırtlarında bir piknik organize etmeye karar verdik.Benim yer için önerim "Soğucak Şelalesi" idi , ancak daha sonra fikrimi değiştirmek zorunda kaldım. Malum pazar günü , eminim ki kalabalık olacaktır. Bu sebeple yer için Kozoffçu abimiz , Yunus Yılmaz'a danışma kararı aldık.
Bu konuyu erkenden açma sebebim , hem daha çok kişiye ulaşmak , hem de fikirlerimizi burada paylaşmak. :smiley: Buluşma yerini açıklığa kavuşturunca burada paylaşacağım. Herkese iyi günler dilerim , Deniz.

Buluşma Mekanı & Yeri : Ek-can petrol (d100 üzeri , opel bayii yanı)

Buluşma Zamanı : 31 Temmuz 2011 Pazar - Saat : 10:30

Etiketler

Ynt: Kocaeli Sapanca Sırtları Pikniği (31 Temmuz 2011)

Tanışma etkinliğine katılamadım , buna katılmayı isterim takip..

Herkese selamlar , piknik için saat 10.30 gibi buluşuyoruz arkadaşlar.
Buluşma yerimize karar vermedim , Maşukiye'de buluşabiliriz , ya da İzmit'te konvoy oluşturup çıkabiliriz. Fikirlerinizi bekliyorum bu konuda. :smiley:

En önemli konumuz , organizasyonu nerede düzenleyeceğimiz. :smiley: Ben Yunus abiyle konuşmadım daha. Ama şöyle de bir fikrim var. 10.30 gibi Çıkarsak muhtemelen 11 gibi oradayız. 11 gibi oranın dolu olacağını hiç sanmıyorum.(Soğucak Şelalesi)Eğer ki doluysa o yolu takip edersek piknik için güzel bir yer bulabiliriz.Spontane gelişir olaylar. :D Dediğim gibi , her konuda fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar. :smiley:
Herkese iyi günler dilerim. Deniz.

Merhaba arkadaşlar ilk defa bir grupla doğa yürüyüşüne çıkmayı düşünüyorum.Sade bir piknikmi olacak yoksa yürüyüş v.b aktivite varmı ?

Unutmadan ekleyelim arkadaşlar ;
Malum , etkinliğimiz günübirlik. Etkinlik bittikten sonra tekrar direksiyon başına geçeceğimiz için alkol alımı konusunda duyarlı olmanızı bekliyorum.Geçeceğimiz yollar biraz riskli , "ben alkol aldıktan sonrada geçerim , beni etkilemez." düşüncesini kaldıracak yollar değil. Alkol alındığı takdirde yol çok daha tehlikeli bir hal alıyor. Kendi sağlığımız ve arkadaşlarımızın sağlığı açısından herkesi bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum.
Selamlar , Deniz.

katmir' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ilk defa bir grupla doğa yürüyüşüne çıkmayı düşünüyorum.Sade bir piknikmi olacak yoksa yürüyüş v.b aktivite varmı ?
Selamlar , sadece piknik yapacağız. Gelin tanışalım , bugün piknik yarın yürüyüş. :D

Assasin ince düşüncen için teşekkür ederim.
Pikniği çok fazla yapıyoruz, ben içimdeki doğa tutkusunu keşfetmek istiyorum.
İş arkadaşımla vardiyaları ayarlarsak kesin gelirim.Bu arada Gebze'den katılıyorum.Selamlar

katmir' Alıntı:
Assasin ince düşüncen için teşekkür ederim.
Pikniği çok fazla yapıyoruz, ben içimdeki doğa tutkusunu keşfetmek istiyorum.
İş arkadaşımla vardiyaları ayarlarsak kesin gelirim.Bu arada Gebze'den katılıyorum.Selamlar
Katılmanız bizi mutlu eder , Selamlar bizden. :smiley:

merhaba arkadaşlar ismim cihan ,yeni üyeyim doğa tabiat tutkunu olarak kocaelide düzenlenecek doğa sporları ve etkinliklere bundan sonra katılmayı düşünüyorum,geçen ay maşukıye sırtlarında grupla trekkinge katılmıştım çok güzel bir doğa yürüyüşü oldu, bu 31 indeki etkinlik sadece piknikmi olacak yürüyüşde düşünüyormusunuz ve ulaşım nasıl olacak grupla araç kiralanıp mı gidilecek yoksa herkes kendi araçlarıylamı gelecek,takip edicem ayrıntılar netleşince katılırım bende, herkese selamlar...

fearlessc' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ismim cihan ,yeni üyeyim doğa tabiat tutkunu olarak kocaelide düzenlenecek doğa sporları ve etkinliklere bundan sonra katılmayı düşünüyorum,geçen ay maşukıye sırtlarında grupla trekkinge katılmıştım çok güzel bir doğa yürüyüşü oldu, bu 31 indeki etkinlik sadece piknikmi olacak yürüyüşde düşünüyormusunuz ve ulaşım nasıl olacak grupla araç kiralanıp mı gidilecek yoksa herkes kendi araçlarıylamı gelecek,takip edicem ayrıntılar netleşince katılırım bende, herkese selamlar...
Aramıza hoşgeldiniz Cihan Bey.Sadece piknik düşünüyoruz , Soğucak Şelalesi yürüyüş parkuruna kadar binek otomobillerle gelebilirsiniz. Oradan itibaren arazi aracı gerekiyor. Arazi aracınız yoksa yürüyüş parkurunun başında arabalara bölünebiliriz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,151
Kaydolan Son Üyemiz
dmbe3781

Çevrimiçi üyeler

Geri