Kırklareli - Demirköy Civarında Kamp

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan forester Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,815
Ynt: Kırklareli - Demirköy Civarında Kamp

Canım Kardeşim..
Yok benim mod.lukla falan işim olmaz bilirsin...
Bu insanlar bir garip...Doğru konuşuyorsun..Felsefe yapan ayı oluyorsun..Gerçekten insanlara yaranılmıyor..

Evdekilere selamlar..

Etiketler
Ayı Ahmete yeni ormanlar

Sevgili Ayı Ahmet kardeşim, bu sene seni ayı değişim proğramı çerçevesinde 1 yıllık süre ile Alaskaya göndermek istiyoruz. Senin yaşadığın yerlerede amerikadan ayılar gelecek. Alaskanın soğuk nehirlerinde somon balıkları avlar yeni yetenekler geliştirirsin. Orada tatmadığın yabani meyvelerle tanışır ağız tadın gelişmiş olur. Katil arıların kovanından balları aşırır yeni tanışacağın kibar ayı hanımlara ikram edersin. Burada kış uykusuna yatıyormusun bilmem ama biraz oralar soğuk olur. İlkbahara yeni yavrularla merhaba dersin. Bu fikir seni heyecanlandırdı değilmi. Süre sonunda yeniden buralara dönünce anlatacak çok hikayen ve maceraların olur. Fakat hepsi armut üzerine olmasın. Oralara gidince sakın bizi unutma. Ayrıca Alaskaya gideceğim deyipte otel ayısı veya salon ayısı olup çıkma. Köprüyü geçinceye kadar ayıya dayı dendiğini unutma. Sanada çok dayıcığım diyen çıkmıştır. Hepsini gerçek sanıp aldanma.

Doğada yaşamış olduğunuz huzuru bizlerle paylaştığınız için teşekkürler
Yazışmalarınız içinde ikinize ayrıyeten teşekkürler

,size karşı hiçbir savunması olmayan,bir canlıyı öldürmek. üstelik spor adı altında !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ve ÖLDÜRMEK ,YOK ETMEK, rahatsız ettik sizi ayı arkadaşım özür dileriz .

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
,size karşı hiçbir savunması olmayan,bir canlıyı öldürmek. üstelik spor adı altında !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Orhan bey avcılık spordan çok insanoğlunun genlerinde olan bir olgudur.Sizinle avcılığı tartışmıyacağım ama var olan bir gerçeğide kabul etmeniz gerekir.Boğazda binlerce insan olta atar ve o göçünü yapan masum balıkları tutar kızgın tavada veya mangalda yer herkes buna imrenir fakat ne hikmetse işin içine avcılık girince herkes doğa dostu olur o av hayvanları masum bir canlı ben ve benim gibi avcılarda cani olur(katliam yapanlar istisna onları zaten avcı olarak ben ve benim gibi avcılar kesinlikle kabul etmiyorlar).Unutmayalım ki kasaptan aldığımız etlerde masum hayvanların etleridir ama ne hikmetse onlar mangalın üstünde hepimizin gözüne çok hoş görünür Unutmayalım ki dünyadaki her şey insanlar için yaratılmıştır.Saygılarımla.

demekki benim tanıdığım avcılarda bir sorun var,iyi geceler

Eleştiri ile küstahlığı karıştırmamak lazım derim vesselam.

bu hafta sonu kısmetse birkaç aile olarak bahsettiğiniz bölgeye kampa gideceğiz. daha önce muhtelif yerlerde yaz-kış kamp yapmama rağmen demirköy tarafında ilk defa kamp yapacağız ve umarım normal binek araclarla ulaşabileceğimiz dere kenarı, ağaçlık sakin bir yer bulabiliriz. tavsiyede bulunabilecek arkadaşım varsa şimdiden tşk ederim.

iyi bir kamp ve muhabet olmuş paylaşımlar içiin teşekürler