Kendi Karavanını Yapanlar; VW T3 Camper - Ömer Sak (osak)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan osak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,130
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; VW T3 Camper - Ömer Sak (osak)

İşin kolayına olsun Ömer hocam...
Güle güle kullanasın...

Etiketler

Sona yaklaşılıyor,keyifli günlerde kullan Ömer hocam.

bu gun ıyı bır habar aldım

Arkadasımız Omer Sak , karavanını bıtırmıs ve vesıkalatmıs.
Sevgılı Omer bey, bundan sonra rahat rahat bınersınız artık . Elınızde kapı gıbı (karavan) vesıkanız var.
Haydı hayırlı ugurlu olsun gule gule kullanın.

Bızler ıcın de dua edın . Daha vesıkamızı alamadık. ;D

Ömer bey, iyi günlerde, bol gezilerde kullanmanız dileğiyle.

Şeref

Tebrikler yol arkadasim. Birlikte nice yollara.

Ömer bey,
Hayırlı olsun, sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

sayın üstadlarım bende 97 model bir sprinter yüksek tavan araç aldım içinin koltuklarını söküp yan ve tavan döşemelerini sökerek izole ettim.bana için dizayn etmem için iç çizimi ve uygun alabileceğim tesisat vs.malzemeler gerekiyor öncelikle içini dizayn edebilmem için kroki gerekiyor bu konuda yardımlarınızı ivedilikle bekliyorum.şimdiden hepinize saygılarımı sunuyor teşekkür ediyorum.

Sn, emmez..Profilinize göre bizim için kim olduğunuz sadece bir nick name'den ibaret, meçhul bir yolcu gibisiniz, profilinizi güncelleyerek gerekli bilgileri tam olarak ve e-mail adresinizi profilinizde yazarsanız, elimizdeki proje örneklerini gönderebiliriz, şu anda profilinizde mail adresi olmadığı için faydalana bileceğiniz iç düzenleme projelerini gönderme şansımızda yok zaten..

slm.sayın üstadım.bu konuları tam becerebildiğim söylenemez öncelikle hemen ilgilendiğiniz için minnettarım.güncellemeleri yapmaya çalışacağım mailim ekremyavuz35@hotmail.com.saygılarımla

Sayın emmez aramıza hoş geldiniz öncelikle karavan tanışma bölümünde kendinizden kısaca tanıtmanızı rica edebilirmiyiz sonrasındada motokaravan bölümünün içinde benim karavanım emmez diye bir başlık açabilirseniz ve orada aracınızın fotoğraflarıyle birlikte tanıtırsanız fikir konusunda daha kolay yardımcı olabiliriz eğer forumda yazma ve konu açma işlerinde sizde biraz benim gibi zayıfsanız benim telefonum ismimin yanında var oradan arayabilirsiniz size öğrendiğim kadarıyle yardımcı olurum kalın sağlıcakla.

syn yusuf hocam ilgi ve alakanız için sağolun aracımın fotolarını çektikten sonra önerinize uyarak kayıt işlemlerini yapmaya çalışacam.bu arada telden de rahatsız edersem şimdiden affedin saygılarımla

Sayın emmez rahatsızlık ne kelime aramıza yeni katılan dostlar bizi mutlu eder karavan heyecanı taşıyan her dosta yardımcı olmak bize ayrı keyif verir istediğiniz zaman arayabilirsiniz hatta hemen kalın sağlıcakla.

Ömer bey hayırlı uğurlu olsun.Nice mutlu gezilerinizde eşlik etmesi temennisi ile sevgi ve saygılar.

Vesikalı wv-küheylan hayırlı osun. Boya, kına derken cillop gibi bir karavan olup düşman çatlatacak :D :D :D

Tekrar teşekkürler dostlar..Tüm detayları sizlerle paylaşacağım hiç merak etmeyin..sonrada kısmetse yolları paylaşacağız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri