Kendi Karavanını Yapanlar; Renault Master L4h2

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Toztuna Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 68
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 40,466

en basit sistem karşılıklı iki kanepe ve arası masa.Bundaki sıkınıtı her sabah yatak topla,her akşam yatak açılmak zorunda olması.Sıkıntı olmazsa kullanım alanınızda kalır diğer taraftan.

Etiketler

Merhaba, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim, belki fikir verir diye bir kaç deneme gönderiyorum.Selamlar.

.....
.....
]

çalışmalarınız çok güzel olmuş.Emeğinize sağlık.
Konuyu açan arkadaşta gördüğünde takdir eder.
Yalnız dikkatimi çeken şey ranza genişlikleri 70-80 cm arasında.
Yani mahkeme ayırmasa, bile siz ayırmış oluyorsunuz bu durumda eşleri.
ranza genişiliği 130 cm olarak çizim yapmanız da mümkün olabilir mi?
vaktinizi çalacağım için şimdiden sizden özür dilerim.

Bu arada aklıma gelmişken araştırmalarınızı Renault Master yerine Wauxhall Movano olarak yapın. Avrupa'da genelde bu marka ile satıldığından daha fazla sonuç bulursunuz.

merhabalar tekrardan. internet aramalarında ekli resimleri buldum.
evet o konu biraz sıkıntı ama işte bizim çıkacağımız tatiller max 1 hafta katlanıcaz artık )

Ben çocuklu ailelerde sabit yatağın çocuk yatağı, ebeveyn yatağının oturma grubu olarak kullanılacak yatak olması gerektiğini düşünüyorum. Çocuğun saat 9'da uykusu gelip yattığında ya dar yerde oradan oraya taşıyıp kendinizi ve çocuğu perişan edeceksiniz ya da masayı kapatıp saat 9'da siz de yatağa geçmek zorunda kalacaksınız.

Sabahta tam tersi, kahvaltı hazırlığına başlamak için çocuğun uyanmasını bekleyeceksiniz.

Konu sahibi çocuğu ile kullanacağını bildirdiği için düşüncemi belirttim, yoksa sadece çift olarak gezenler için dediğiniz çok doğru.

Planlar için çok teşekkür ederimm ölçümleme konusunda kafamda fikir oluştu sayenizde aslında daha çok ranza tarzında değil de eşimle yanyana yatabileceğimiz şekilde bir plan arıyorum.

Bu fikir de değişik hiç aklıma gelmemişti araştıracağım teşekkür ederim.

İnternette bir kaç plan gördüm bunlar kafama yattı aslında. Bunları ölçekli olarak nerede çizdirebilirim sizce?

Güzel noktaya değindiniz arka tarafa enlemesine tek kişilik bir yatak çocuk için kapı tarafına da yatağa dönüşen L oturma grubu diyorsunuz değil mi?

Güzel noktaya değindiniz arka tarafa enlemesine tek kişilik bir yatak çocuk için kapı tarafına da yatağa dönüşen L oturma grubu diyorsunuz değil mi?

Aynen. Arkaya ranza sistemi ile 2 çocuk için ayrı yatak, önde aracın boylamasına L oturma grubu. Bu şekilde 80 cm ranza, 100 cm banyo, geriye kalır 260 cm. Ferah ferah yatarsınız

Aynen. Arkaya ranza sistemi ile 2 çocuk için ayrı yatak, önde aracın boylamasına L oturma grubu. Bu şekilde 80 cm ranza, 100 cm banyo, geriye kalır 260 cm. Ferah ferah yatarsınız
Şu an sadece 2 yaşından küçük tek bir çocuğum var şimdilik ranzaya gerek yok sanırım. İkinci olsa bile uzun yıllar ayaklı başlı tek kişilik yatakta yatarlar ya biz az mı yattık öyle kardeşlerimizle )
Biraz arkada depo alanı da kalsın istiyorum tek kişilik yatağın altında

O zaman arkada enlemesine yatağı geniş yapıp gerektiğinde 2 çift olarak bile rahat rahat kullanabilirsiniz.

Ya da şu fotoğraftaki gibi sabit bir yemek grubu bile eklenebilir. Gerçi fazla sıkışık olur ama tercih sizin