Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Defender Camper-(erhan110)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erhan110 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 883
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 229,445
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Defender Camper-(erhan110)

Sağolun Cavit bey :smiley: evet artık belgeli karavan oldu ...Yusufcum aynen dediğin gibi 1+1 toplam 2 kişi diye düşürülmüş istiab haddi. neyse bunada şükür ben gene 7-8 kişi sararım :smiley:

Etiketler

artık omuzlardan yük kalkmış oldu :smiley:, güle güle kullanın, kazasız keyifli bol geziler

Sagol Levent bey teşekkürler :smiley:

Erhan bey aracınızın belgesini almışsınız.Hayırlı olmasını ve bol geziler yapmanızı diler, gezi anılarınızı bekleriz.

Şeref

Sn.İlhan bey ve Sn.Şeref bey güzel dileklerinize teşekkürler :smiley:
araç dün Tüv den geçti ruhsatı bekliyorum.

Selamlar

Erhan

Sağol Yusufcum , gectik ama canımız çıktı aynen senın gıbı arka frenlerden :smiley:

Yaptırıyoruz yaptırıyoruz sag sol fren oran fazla cıkıyor :smiley: neyse sonunda oldu
Ruhsat pazartesiye umarım.

selamlar erhan

Merhaba,onca uğraşının ardından ''mutlu son''. Yoksa ''başlangıç''mı demeliyim. Gönlünüzce olsun,sağlıkla tadını çıkara çıkara gezin

Selamlar, sevgiler.

Teşekkürler Derindeniz sanırım herikiside :smiley:

selamlar erhan

Sevgili Yusuf fün arayamadım kusura bakma çünkü gene fikir değişikliği oldu :smiley: ama bu seferki son ... 36000 btu luk bir motor tahrikli klima koydurmaya karar verdim çünkü mobil klimayı sanayide inverterla denedim zayıf kaldı , yani araba yanıp tutusurken onun mırın kırın sogutması ile uğraşılmaz be hocam ... masrafıda nerden baksan bir teklik gidiyor birde o dolap kısmınıu kaybedıyorum.

Şimdi karavan ruhsatı olunca rahatladık tabi:smiley: o dolap gibi olan yeri gene wc banyo gibii yapacam alt dış kısmına temiz atık depo yer var .
Bu vesileyle 10 yıldır klimalarımı yaptırdıgım dostlarımı size bildirmek isterim , aircondition vs konularda her sualinize çok tatminkar cevaplar alıp burdaki arkadaşlara faydalı olacagından emin oldugum için dostlarımı size tanıtmak isterim, Hüseyin usta 1949 yılından beri Koço ustayla beraber İstanbulun ilk klima ustalarıdır. Bu bildirim ltf reklam gibi algılanmasın.

Selamlar

Erhan

Ert

Erhan abi şimdiden hayırlı olsun imkan varsa doğru karar fakat o sisten kampingde sabit dururkende çalışabiliyormu,bence araç yürürken zaten camlar açıldımı bir şekilde hava sirkülasyonu oluyor ve serinleme oluyor ama durduğunuz zaman yani campinglerde gece elektrik aldığınız yerde kullanılabilmesi önemli,niyetim fikrinizi karıştırmak değil ama bu da benim düşüncem.
Bana göre dükkan ismini vermenizin sakıncası yok çünkü yapılan iş cumhurun faydasına olan bir iş fayda gördünüzki buradan paylaşıyorsunuz.

Erhan bey
Kım bılır son a gelıp de hayallerınıze kavuşmus olmanız ne kadar guzel bır duygudur.
Bu gune degın yasamıs oldugunuz zorlukları unutup zevkını cıkaracak olmalısınız. Hayırlı ugurlu olsun . Gule gule kullanın.
Selamlar.

yaybek' Alıntı:
Erhan abi şimdiden hayırlı olsun imkan varsa doğru karar fakat o sisten kampingde sabit dururkende çalışabiliyormu,bence araç yürürken zaten camlar açıldımı bir şekilde hava sirkülasyonu oluyor ve serinleme oluyor ama durduğunuz zaman yani campinglerde gece elektrik aldığınız yerde kullanılabilmesi önemli,niyetim fikrinizi karıştırmak değil ama bu da benim düşüncem.
Bana göre dükkan ismini vermenizin sakıncası yok çünkü yapılan iş cumhurun faydasına olan bir iş fayda gördünüzki buradan paylaşıyorsunuz.

Teknik olarak haklısın yusuf .... ıste bir deneyip gorecez kardesım. kamplarda herhalde aracın bir muddet calısmasına musaade ederlermı bılmıyorum egzos falan mılletı zehirlemeyelım klıma acalım derken :smiley:)

orbay74' Alıntı:
Erhan bey
Kım bılır son a gelıp de hayallerınıze kavuşmus olmanız ne kadar guzel bır duygudur.
Bu gune degın yasamıs oldugunuz zorlukları unutup zevkını cıkaracak olmalısınız. Hayırlı ugurlu olsun . Gule gule kullanın.
Selamlar.

Güzel dileklerınıxze tesekkurler Mehmet bey ...maalesef hala tadını cıkaramıyoruz artık seneye ...tadilattan tatile zaman bulamadı bızzım karavan :smiley: geldık kuşadasına karavan gene maslakta ....

selamlar ErhaN

Hayırlı uğurlu olsun Erhan bey. Keyifli gönlünüze göre geziler kamplar dilerim. Darısı başımıza... Ruhsatı aldığınızdaki sevinci inşallah bizde yaşarız birgün.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR