Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan atiladi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 434
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 231,519

Etiketler
Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar;Ducato 17m3 - Atilla Dinçer(Atiladi)

Merakla takip edeceğiz, sonunun güzel olacağına inancım tam

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi)

Tüm arkadaşlara teşekkürler....

Tanju, bunu zaten sizin gibi ailelere örnek olarak yapıyorum, 2-3 çocuklu ailelerde hep aynı sorun var, çocukların uykusu geldimi, masa grubu yatağa dönüşüyor, ayakda kalanlar ya dışarı çıkmak zorunda kalıyor yada hep birlikde yatma vakti gelmiş oluyordu, bu duruma çözüm olacağını sanıyorum...

Bu gün öğleden sonra aracın dışına lokal olarak yapıştırılmış şirket logolarını sökmeye başladım, yıllardır yapışık kaldığı için plastik niteliğini kaybetmiş, ancak fön makinası ile ısıtılarak sökülebiliyor...
Aracın bir kaç resmini daha yüklüyorum, araç bir ambalaj firmasının aracı idi, strafor tabak, kağıt bardak, plastik çatal kaşık topdan sevkiyatında kullanılmış, bendeki şansa bakın, bir önceki karavanda THY ihalesinde tuvalet kağıdı sevkiyatı için kullanılıyordu....

Bu gün ayrıca mini jeneratör aldım, aslında ihtiyaçdan deyil ama fiyatı çok güzel her eve lazım, gün gelir iş görür...Jeneratör 2 zamanlı motorlu benzinli 650 watt, daha önceden kullanmıştım, buzdolabı dahil karavana rahatlıkla yetiyor...Bim mağzalarında 139 TL, bilginize....

Bu arada aracın motorundanda bahsedeyim, motor 2999 cc 160 hp, inanın biz bu güne kadar eziyet çekiyormuşuz bunu anladım, aracın ivmelenmsi bir uçağın kalkışında sırtınızın koltuğun arkasına yapışması gibi bir şey, tam binek otomobillerle kapışmalık bir araç..Araç şu anda boş olduğu için 1 inci vitesi kullanmaya hiç gerek yok direkt 2 inci vites ile kalkılıyor, yokuş falan dinlemiyor, power 160 hp motorlu ducatoyu kullandıkdan sonra diğer motorlu karavanları nasıl kullanacağım bilemiyorum, hiç kimseye denemeyi tavsiye etmiyorum, diğer araçları kullanmak artık yavan geliyor...

20130226 170325

20130226 170343

20130226 170642

20130226 170414

Jeneratr

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar;Ducato 17m3 - Atilla Dinçer(Atiladi)

Atilla abicim yeni aracın hayırlısı olsun...Yeni karavanın yapım aşamalarını dört gözle bekliyoruz....Şimdiden kolay gelsin...Çok güzel bir karavanın daha yollara çıkacağına inanıyoruz...

yeni arac hayirli olsun , kolay gelsin iyi calismalar dilerim. izmirden selamlar/salih guranc;;;;;

Atilla abi

Yeni arac hayirli olsun.Cok karavan olmak ister gibi duruyor.Hele sizin gibi artik markalasmis bir ustanin ellerindeyken dahada keyif alacaktir.Zevkle takip edecegim.

Saygi ve sevgilerimle
Mustafa GULER

Hayırlı olsun. Yine ders niteliğinde imalat seyredeceğiz anlaşılan. Herkese iyi seyirler.

Yeni aracınız hayırlı olsun. Herzaman ki gibi ilgiyle takipteyiz.

Hasan

Abi hayırlı olsun, Diğer araç bittikten sonra bir yanım boş kalmıştı. İlgi ile izlemeye devam edecegim.

Bu sefer filmi en başından Ben de takip edeceğim :smiley:
Kolay gelsin Atilla Ağabey..

Hepinize teşekkür ederim.....Arkası yarın yakında başlıyor, bu gün yeni ruhsat ve plaka değişikliği için ek1 formu verdim, belki yeni muayene isterler diye hiç bir şey yapamıyorum, iç planlamanın bilgisayar çizimlerini yapıyorum, bir kaç farklı çizim hazır onlarıda sizinle paylaşıp fikrinizi alacağım...

Atilla abi Hayırlı olsun, '' YAK '' ismi cuk oturmuş, dehşet bir makina desem inanın abartı olmaz, şimdiden kolay gelsin diyor, başarılar diliyorum. Saygılarımla.

Atilla bey hayırlı olsun
İnşallah gönlünüze göre yapasınız kolay gelsin

Bir kaç gün internete giremedim, neler neler olmuş. Atila bey'in yeni araç imalatı başlamadan topiki 4. sayfaya gelmiş. Ben de dahil herkesin merakla izleyeceği yeni bir uygulama ne kadar çok izleyicisi olduğunu hemen belli etmiş. Hayırlı olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.