Kayseri Grubunun Tanışması ve Erciyes Krater Gölüne Gezi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 111
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,336
Ynt: Kayseri Grubunun Tanışması ve Erciyes Krater Gölüne Gezi

mustafa bey hayırdır bi kaza felanmı geçirdiniz geçmiş olsun

Etiketler

evet aşk kazası oldu adamın biri hasta oldu araca geldi parayı bastı alamadı araya adam koydu aldı gitti aracı

o araya koydugu adamda sağlammış demekki :D

aramıza hoş geldiniz melinda hanım
yeni nick inizde hayırlı olsun
gerçektende havaların soğumasıyla herkes kendi derdine düştü.ama yinede bir offroad planlaması yapabiliriz diye tahmin ediyorum.

deveci' Alıntı:
aramıza hoş geldiniz melinda hanım
yeni nick inizde hayırlı olsun
gerçektende havaların soğumasıyla herkes kendi derdine düştü.ama yinede bir offroad planlaması yapabiliriz diye tahmin ediyorum.
Teşekkür ederim nezaketinize..elimde olmadan sizlerden irtibatım kesildi ..

takomistik' Alıntı:
evet aşk kazası oldu adamın biri hasta oldu araca geldi parayı bastı alamadı araya adam koydu aldı gitti aracı
Anlaşılan araba da sizin içinize çok sinmemiş. Aksi halde hiçbir şekilde vermezdiniz.

Poyraz' Alıntı:
Anlaşılan araba da sizin içinize çok sinmemiş. Aksi halde hiçbir şekilde vermezdiniz.
Bencede mantikli bir teshis... herhalde buda bir etken olmustur ama baska nedenleride vardir eminim .. ama her halukarda bu Off_Road tutkusu Mustafa beye bulastiya artik kurtulusu yok ...er gec en kisa surede yine kendisine uygun bir arac alacaktir ... :smiley:

mustafa beyde bende inşallah en kısa zamanda birere 4x4 alacağız.
offroad bir tutku.vazgeçilmez sadece ertelenir :smiley:

Off_Road' Alıntı:
Alinti ==>> (milliyet / 27 Ekim 2009)

Erciyes Dağı’nın yüksek kesimlerine kar yağdı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Erciyes Dağı’nın 2700 metreden yüksek kesimlerinde yer alan Şeytanderesi, Hörgüçkaya, Sütdonduran Yaylası, Sırt ve Aksu Yurdu bölgelerinde kar kalınlığı 10 santimetreye ulaştı.

Kar yağışı nedeniyle hava sıcaklığı Erciyes kayak Merkezi’nde 0 dereceye, Hacılar ilçesi ile Hisarcık beldesinde 2 dereceye kadar düştü.

3916 metre yüksekliğindeki Erciyes Dağı’na ağustos ayından itibaren 4 kez kar yağmış, ancak kalıcı olmamıştı.
:smiley: ;D :smiley:
Ertuğrul abi ve Bekir abi coşmuşsunuz yine böyle güzel etkinlikler yapmanız çok güzel umarım birlikte yeni etkinliklerde buluşuruz yakın zamanda

merhaba mustafa bey ben ahmet tiryakioğlu zamam zaman bizde arkadaşlarlar safari ve benzeri geziler yapıyoruz 7/8 adet jeep bulunmakta beraber bir yerlerde dolaşamak ısterız sizlerler aynı şehırde bu tür aktiviteler hep birlikte yapılması eminım daha çok keyf alacagımız birduruma gelir biz en kısa zamanda tanışmak dilegi ile

DSCN2120

Selam arkadaşlar.Bu geziyi yaparken bir bilene size yardımcı olmak anlamında danışşaydınız sizlere çok yardımımız dokunurdu profesyonel anlamda.Derneğimize üye olabilir ve bizim yaptığımız gezilere de katılabilirsiniz.Lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.www.offroadkayseri.com.
Saygılarımızla.
Kayseri Motor Sporları Klübü
V.Okan GÜPGÜPOĞLU
www.offroadkayseri.com

grand5200' Alıntı:
merhaba mustafa bey ben ahmet tiryakioğlu zamam zaman bizde arkadaşlarlar safari ve benzeri geziler yapıyoruz 7/8 adet jeep bulunmakta beraber bir yerlerde dolaşamak ısterız sizlerler aynı şehırde bu tür aktiviteler hep birlikte yapılması eminım daha çok keyf alacagımız birduruma gelir biz en kısa zamanda tanışmak dilegi ile
tabikide neden olmasın sizlerle de tanışmak için ben zaten çeşitli çalışmalar yaptım ama ulaşamadım. haşim bey sizin arkadaşınız ondanda yardım aldım ama ulaşamadım. sitenizede mail bıraktım cevap alamadı. ama mutlaka tanışalım...05336558775 numaram

offroadkayseri' Alıntı:
Selam arkadaşlar.Bu geziyi yaparken bir bilene size yardımcı olmak anlamında danışşaydınız sizlere çok yardımımız dokunurdu profesyonel anlamda.Derneğimize üye olabilir ve bizim yaptığımız gezilere de katılabilirsiniz.Lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.www.offroadkayseri.com.
Saygılarımızla.
Kayseri Motor Sporları Klübü
V.Okan GÜPGÜPOĞLU
www.offroadkayseri.com
sizin siteye bende bende üye oldum mailler attım ama cevap alamadım. fcabookta da size üyeyim ama siz nette pek takılan grup degilsiniz sanırım sizlerle tanışmak kısmet olmadı sizlerle en kısa zamanda tanışmak isteriz..arkadaşlarımde bende bu konuda birgün sözleşelim.. ben 05336558775 numaram

mustafa bey bir buluşma hazırlasın,koordine etsin gezenbilir kayseri grubuyla kayseri offroad klubünü tanıştıralım.
bundan sonraki gezilere hep birliktede çıkılabilir.

Cep telefonunuza mesaj attım ama gerı donus yapmadınız.Bu pazar yıne her hafta olduğu gıbı yenı bır aktıvıte yapacağız.Sizde eğer bize katılacaksanız arac sayısı ve kişi sayısınız bıldırınız.Iyı çalışmalar....

offroadkayseri' Alıntı:
Cep telefonunuza mesaj attım ama gerı donus yapmadınız.Bu pazar yıne her hafta olduğu gıbı yenı bır aktıvıte yapacağız.Sizde eğer bize katılacaksanız arac sayısı ve kişi sayısınız bıldırınız.Iyı çalışmalar....

evet bende araç yok sizide arayamadım katılmak isterim ama taksi şimdi sizin gittiginiz yere gidermi bana........( findik555@hotmail.com ) ulaşabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

SON KONULAR

Geri