KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sarilarin_sulo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 971
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 103,801
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011)

alpkaptan' Alıntı:
babacan toyotoya laf soylemek defenderleremı kaldı yoksa patrol lara kaldı ...herhalde sızın oralara hıc ugramadı toyotalar baya bı eskı sızın makınalar yarıslara gelırken muzeden antıka belgesi alında bı sey olursa en azından degerlensın ........... ;D ;D ;D ;D :D :D :D :-* :-* :-*

abi bu seferlik defenderimle gelemiyorum ama seneye inşallah :D bu seferlik patrolla idare edecez yoyotoları sevmem ama sahiplerini severim ;D ;D ;D istediğin antika belgesi olsun defenderde yok yok onuda alır gelirim ;D ;D ;D sizin gibi dostlara defender feda olsun sizler için kırarım yakarım dağdan aşağı atarım ama gidip alıp toplar yine karşınıza çıkarım :D :D :D :D :D

Etiketler
Ynt: KAYOFF; Geleneksel 1. Erciyes Off-Road Oyunları ve Kış Festivali Duyurusu (12 - 13 Mart 2011)

;D allah razı olsun..

herşey bir yana daha organizasyon gerçekleşmeden bu derece şakaların vs yapılabildiği dostluklar oluştu ya o yeter..:smiley:

konuya biraz da gülelim ;D ;D ;D ;D

Bekir K.' Alıntı:
;D allah razı olsun..

herşey bir yana daha organizasyon gerçekleşmeden bu derece şakaların vs yapılabildiği dostluklar oluştu ya o yeter..:smiley:

zaten bizler için markalar arabalar çok önemli değil önemli olan onların arasından çıkan dostluklardır ;)
bu arada kıymetinizi bilin gözümden sakındığım defenderimi sizin için kırdım yaktım dağdan attım ona göre ;) ;) ;D ;D ;D :-* :-* :-*

zaten bızımkı latıfe hepımız bıraz sters atmak evlılerımız hanımlarından cıkaramadıkları sınırı arabalarından almak , bekarlarımız enerjılerını atmak yanı eglkenmek yoksa kardesımız butun ofroadcılar .bak ne guzel dostluklar olusuyo burada ve camiamız hep kalıtelı ınsanlarla dolu

ata036' Alıntı:
abi bu seferlik defenderimle gelemiyorum ama seneye inşallah :D bu seferlik patrolla idare edecez yoyotoları sevmem ama sahiplerini severim ;D ;D ;D istediğin antika belgesi olsun defenderde yok yok onuda alır gelirim ;D ;D ;D sizin gibi dostlara defender feda olsun sizler için kırarım yakarım dağdan aşağı atarım ama gidip alıp toplar yine karşınıza çıkarım :D :D :D :D :D
helal sana sen gercek bır sampıyonsun tabıkı gonulerın

en güzelide bu işte farklı bölgelerden sanal dostluklar la başlayan bizleri buluşturan off-road sevdalısı dostlarla buluşacağız en güzeli bu gerisi hava gazı ;) ;) ;)

ortak duygularda çamura sevdalanmış çıkarsız dostlukların oluştuğu güzel ortamlar bunlar kıymetini bilmek ve eğlenmek lazım sonuna kadar...

Arkadaşlar herhangi bir değişiklik olmaz ise Kayoff klubüm beni uygun görmüş S2 klasmanında karşınıza çıkarmak için umarım eğlenceli ve zevk alacağınız bir haftasonu olur. Burda inanılmaz bir çalışma var organizasyon için herkes işi gücü bıraktı bu şenliklere odaklandı.Sevgili Başkanımız Okan'a ve değerli arkadaşlarım Yahşi ,Akif ve Hasan'a göstermiş oldukları fedakarlık ve çabaları için çok teşekkür ederiz.

cetay' Alıntı:
Arkadaşlar herhangi bir değişiklik olmaz ise Kayoff klubüm beni uygun görmüş S2 klasmanında karşınıza çıkarmak için umarım eğlenceli ve zevk alacağınız bir haftasonu olur. Burda inanılmaz bir çalışma var organizasyon için herkes işi gücü bıraktı bu şenliklere odaklandı.Sevgili Başkanımız Okan'a ve değerli arkadaşlarım Yahşi ,Akif ve Hasan'a göstermiş oldukları fedakarlık ve çabaları için çok teşekkür ederiz.

Sevgili dostum Tamer,
Öncelikle iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.Elbetteki bu organizasyonda hepimiz görsel olarak güzel bir organizasyonla insanların karşısına çıkacağız.Elbette ki kusurlarımız olacaktır.İlk organizasyon olduğundan dolayı konuklarımız bizi hoşgörü ile karşılayacaklardır.
Seni biliyorsun ki LUKOİL firmasıyla yaptığımız anlaşma gereğince S2 klasmanında bu ve bundan sonraki katılacağımız organizasyonlarda KAYOFF adına pistlerde göreceğiz.Allah seni ve bütün offroad sevenleri korusun.
Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.Allah hepinizden razı olsun.

cetay' Alıntı:

hayırlı olsun tamer bey şimdiden başarılar diliyorum 13 mart ve sonrasındaki yarışlarınız için ;) ;)

YEREL VE ULUSAL BASINDA ÇIKAN BAZI HABER LİNKLERİ.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/amatorsporlar/17088108.asp

http://www.haber3.com/erciyeste-kis-turizm-festivali-8.-uluslararasi-erciyes-kis-turizm-festivali,-11--689201h.htm

http://www.internetspor.com/spor/kayseri/erciyeste-kis-turizm-festivali-64214.html

http://sondakika.com/haber-erciyes-te-kis-turizm-festivali-2551018/

http://www.4x4dergi.com/2011/02/17/kayoff-geleneksel-1-erciyes-off-road-oyunlari.html

http://www.adrenalinturk.com/index.php?topic=272.0

http://www.kayserim.net/haberd.asp?id=16166

http://www.07il.com/erciyeste-kis-turizm-festivali-8-uluslararasi-erciyes-kis-turizm-festivali-11-13-mart-tarihlerinde-yapilacak

http://www.gggmedya.com/h20031-erciyeste-kis-turizm-festivali.html

http://www.guncel-haber.com/7732790/haber_erciyes_te_k%C4%B1%C5%9F_turizm_festival/

günaydın iyi bir hafta sonu diliyorum herkese ;)

Arakadaşlar herkese yagmurlu bir Kayseri gününden merhabalar...
Tüm dostlardan ve misfairlerden iki gündür foruma ugrayamadıgım için çok özür dilerim. İnanın o kadar yogun ve zevkli bir ugraş ki.
Tüm dostlar bu heyecanları bilirler.

Bugun kendi işlerimide tamamladıktan sonra foruma geliyorum arakadaşlar.
Ben yokken tüm çamur sevdalıları gelmeye başlamış.
Saolsun tüm külüp başkanları sürekli bizleri arayarak her türlü yardıma hazır olduklarını bildiriyorlar.
Tüm dostların bizi onurlandırıp ,şenliklerimizde bizleri yalnız bırakmamaları bizlere en byük hediye..

PIKE' Alıntı:
Arakadaşlar herkese yagmurlu bir Kayseri gününden merhabalar...
Tüm dostlardan ve misfairlerden iki gündür foruma ugrayamadıgım için çok özür dilerim. İnanın o kadar yogun ve zevkli bir ugraş ki.
Tüm dostlar bu heyecanları bilirler.

Bugun kendi işlerimide tamamladıktan sonra foruma geliyorum arakadaşlar.
Ben yokken tüm çamur sevdalıları gelmeye başlamış.
Saolsun tüm külüp başkanları sürekli bizleri arayarak her türlü yardıma hazır olduklarını bildiriyorlar.
Tüm dostların bizi onurlandırıp ,şenliklerimizde bizleri yalnız bırakmamaları bizlere en byük hediye..

katılımcı ve destek veren tüm dostları canı gönülden kutluyorum hepsine teşekkürler
kayoff olarakda sizleri tebrik ediyorum abi orda olmasakda buradan nelerle uğraştığınızı az çok tahmin ediyoruz zor iş allah kolaylık versin

Saolsun Sedat bey de bizleri Gezenbilir doğa sporları derneği olarak bizleri yalnız bırakmadılar ve şenliğimize 5 araçla katılacaklarını belirttiler.
Knedilerine ve tüm gezenbilir ailesi ve dostlarına bir kez daha teşekkürler..

KATILIMCI LİSTESİ

1 ) Okan Güpgüpoglu Jeep Rubicon KAYSERİ 2kişi
2 ) Akif Aksoy Discovery V8 KAYSERİ 2kişi
3 ) Yahşi Kürtüncü Pajero KAYSERİ 2 kişi
4 ) İrfan Büyükdağ Discovery V8 KAYSERİ 2kişi
5 ) Tamer Aydemir Pajero V6 KAYSERİ 2 kişi
6 ) Ömer Faruk ERGİN Toyota hilux KAYSERİ 2 kisi
7 ) Mustafa arslan Grande cherokee 5.9 SİVAS 2kişi
8 ) Ömer ALTUN Toyota Hılux SİVAS 2 kişi
9 ) Bülent KÖK Defender SİVAS 2 kişi
10) mustafa arslan nissan patrol SİVAS 2 KİŞİ
11) Can Şeremet Land cruiser SİVAS 2 KİŞİ
12) Korkut Tümer Ranger SİVAS 2 KİŞİ
13) Murat Çakıcı Lada Niva SİVAS 2 KİŞİ
14) Mustafa Fındık hyundai galloper KAYSERİ 2KİŞİ
15) tarık yılmaz nissan patrol sivas ığdır 1 kişi
16) Haşim Selçuk Toyota Hilux KAYSERİ 2 KİŞİ
17) Mustafa Balta suzuki samurai kayseri 1 kişi
18) Alper B. Erginer Nissan süper patrol KAYSERI 2 KİŞİ
19) Ali Saraçoglu Pajero KAYSERI 2 KİŞİ
20) Ahmet Kirikoğlu Hyundai Galloper KAYSERI 2 KİŞİ
21) Mustafa Kirikoğlu Jeep cherokee 4,7 KAYSERI 2 KİŞİ
22) Yusuf C. Şan Nissan Patrol Dizel KAYSERI 2 KİŞİ
23 )Halit Tekin Defender KAYSERI 2 KİŞİ
24)Hasan Eskici Suzuki KAYSERI 2 KİŞİ
25)Zafer Daş Suzuki KAYSERİ 2 KİŞİ
26)Hayati Merdoğlu Suzuki grand vitara KAYSERİ 2 kişi
27) Murat Aydoğan Suzuki Samurai KAYSERİ 2 Kişi
28) Ahmet Tiryakioglu Cheeroke XJ KAYSERI 2 KİŞİ
29) Fuat Kersanlıoglu Cheeroke XJ KAYSERİ 2 KİŞİ
30) Abdullah Maktav Cheeroke XJ KAYSERİ 2 KİŞİ
31) Ahmet Ugur Cheeroke XJ KAYSERİ 2 KİŞİ
32) Ali osman üdürgücü Land cruiser VX 80 K.MARAŞ 2 KİŞİ
33) Kemal Sezal Land cruiser VX 80 K.MARAŞ 2 KİŞİ
34) Ömer üdürgücü Pajero 3500 v6 K.MARAŞ 2 KİŞİ
35)Yunus Kaya Cheeroke XJ K.MARAŞ 2 KİŞİ
36)Muhammet Şirikçi Suzuki vitara v6 K.MARAŞ 2 KİŞİ
37)Yunus Kaya Cheeroke XJ K.MARAŞ 2 KİŞİ
38) Murat Zabun Land cruiser VX 80 K.MARAŞ 2 KİŞİ
39) Behçet Kocabaş Pajero 2,6 K.MARAŞ 2 KİŞİ
40) İsmail Dogdu Jeep Wrangler K.MARAŞ 2 KİŞİ
41) Ferhat Çoşkun Grand Cheeroke 5,2 KAYSERİ 2 KİŞİ
42) Hüseyin Çelik CJ5 KAYSERİ 2 KİŞİ
43) Bekir Büyükdogan Defender KAYSERİ 2 KİŞİ
44) çiğdem avcı tabanvay ANKARA 1 KİŞİ
45) TORK ARAÇ 1 TARSUS 2 KİŞİ
46) TORK ARAÇ 2 TARSUS 2 KİŞİ
47) TORK ARAÇ 3 TARSUS 2 KİŞİ
48) TORK ARAÇ 4 TARSUS 2 KİŞİ
49) TORK ARAÇ 5 TARSUS 2 KİŞİ
50) Ahmet Demirçal Defender 3000 cc TOKAT/ZİLE 2 KİŞİ
51) Ahmet Çevirgen Grande cherokee 5.9 TOKAT 2 KİŞİ
52)Halit Öztürk Suzuki Samurai Kayseri 2 KİŞİ
53) Engin KAPLAN Unimog 421 KAYSERİ 2 KİŞİ
54) SAMOFF ARAÇ 1 SAMSUN 2 KİŞİ
55) SAMOFF ARAÇ 2 SAMSUN 2 KİŞİ
56) SAMOFF ARAÇ 3 SAMSUN 2 KİŞİ
57) SAMOFF ARAÇ 4 SAMSUN 2 KİŞİ
58) SAMOFF ARAÇ 5 SAMSUN 2 KİŞİ
59) ARDOFF ARAÇ 1 ARDEŞEN 2 KİŞİ
60) ARDOFF ARAÇ 2 ARDEŞEN 2 KİŞİ
61) ARDOFF ARAÇ 3 ARDEŞEN 2 KİŞİ
62) ARDOFF ARAÇ 4 ARDEŞEN 2 KİŞİ
63) ARDOFF ARAÇ 5 ARDEŞEN 2 KİŞİ
64) ORDU OFF ROAD ARAÇ 1 ORDU 2 KİŞİ
65) ORDU OFF ROAD ARAÇ 2 ORDU 2 KİŞİ
66) ORDU OFF ROAD ARAÇ 3 ORDU 2 KİŞİ
67) GİRESUN OFF ROAD ARAÇ 1 GİRESUN 2 KİŞİ
68) GİRESUN OFF ROAD ARAÇ 2 GİRESUN 2 KİŞİ
69) GİRESUN OFF ROAD ARAÇ 3 GİRESUN 2 KİŞİ
70 ERSİN ÖZTÜRK 4.7 GRAND KAYSERİ 2 KİŞİ
71) Gezenbilir Derneği ARAÇ 1 ISTANBUL 2 KİŞİ
72) Gezenbilir Derneği ARAÇ 2 ISTANBUL 2 KİŞİ
73) Gezenbilir Derneği ARAÇ 3 ISTANBUL 2 KİŞİ
74) Gezenbilir Derneği ARAÇ 4 ISTANBUL 2 KİŞİ
75) Gezenbilir Derneği ARAÇ 5 ISTANBUL 2 KİŞİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri