Karavan İç Dizaynı Ve Mobilya İmalatı Yapılır

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ercan demir Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ercan demir

05326218346
sevgili gezenbilir dostları ismim ERCAN DEMİR kendim mobilyacıyım. karavan yapmak isteyen gerek karavanına tadilat yaptırmak isteyen gereksede kendi karavanını kendi yapmak isteyen arkadaşların mobilya imalatı konusunda yardımcı olcacağımı söylemek isterim kendime ait atölyemde cuzi miktar karşılığında yardımcı olabilirim
tel,0532 621 83 46

Etiketler
Ynt: Karavan İç Dizaynı Ve Mobilya İmalatı Yapılır

ercan demir' Alıntı:
sevgili gezenbilir dostları ismim ERCAN DEMİR kendim mobilyacıyım. karavan yapmak isteyen gerek karavanına tadilat yaptırmak isteyen gereksede kendi karavanını kendi yapmak isteyen arkadaşların mobilya imalatı konusunda yardımcı olcacağımı söylemek isterim kendime ait atölyemde cuzi miktar karşılığında yardımcı olabilirim
tel,0532 621 83 46
Destekliyorum..yeni kanlara ihtiyac var zira ..:smiley:

Ercan Bey selamlar. Direk karavan olmasa da kampa yönelik Land Rover aracımın içine birşey düşünüyorum. Nerelerde oluyorsunuz genelde bir ara hem tanışayım sizinle hem de fikir alalım verelim ;D

umut401' Alıntı:
Ercan Bey selamlar. Direk karavan olmasa da kampa yönelik Land Rover aracımın içine birşey düşünüyorum. Nerelerde oluyorsunuz genelde bir ara hem tanışayım sizinle hem de fikir alalım verelim ;D

hacı al şunu güzelce içini yaptır ercan bey e gez toz...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-1992-model-defender-176058183/detay

umut401' Alıntı:
[/quote
umut bey ankara şaşmazda yerimiz çokda yabancı sayılmayız takoser hakan ustanın komşusuyuz,gelirseniz görüşürüz land üzerinede çalışma yaparız daha önce küçük bi çalışmamız oldu resimlerini paylaşıyorum

PICT3680

PICT3694

SDC14029

SDC14041

Ercan bey, bende Ford transitten yapılma bir karavan var ancak küçük olduğundan alkovenliye dönmek istiyorum. İçi dökük bir tane alıp komple dizayn edebilirmiyiz. Maliyeti yenisinden daha avantajlı olurmu ne dersin ?

Firkat' Alıntı:
Ercan bey, bende Ford transitten yapılma bir karavan var ancak küçük olduğundan alkovenliye dönmek istiyorum. İçi dökük bir tane alıp komple dizayn edebilirmiyiz. Maliyeti yenisinden daha avantajlı olurmu ne dersin ?
alacağınız araç yapılmaya degecek bir araçsa neden olmasın maliyet hesaplamak lazım aracı hesaplı alırsanız iyi olur içini yenilemiş olursunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri