Kamp Tesislerinden Beklentiler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan voyyager Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,305

Bir kamp tesisinde en önemli beklentiniz nedir?

• Temizlik

Kullanılan: 9 37.5%
  • güler yüz

Kullanılan: 0 0.0%
  • ortak alan kullanımı

Kullanılan: 2 8.3%
  • sessiz, sakin bir ortam

Kullanılan: 5 20.8%
  • elektirik, su, pis su atımı gibi kolaylık hizmetleri

Kullanılan: 8 33.3%
  • masa, sandalye, çamaşır askılığı gibi eşya temini

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24
Ynt: Kamp Tesislerinden Beklentiler

Karavancılar için 1 ve 5 olmazsa,olmazlardan, çadırlı kampçılar için 6 madde eklenebilir.Mesela sizin fiat listenize göre hepsini hatta artı Bulaşık yıkama lavabosu (sıcak sulu) isteyebiliriz :D Karavancı olarak masa iskemle verme,fiatı biraz indir diyebilirim :D Bu arada hem size hemde sayın Adalet Dingil'e duyarlı ,istekli çabalarınız için birer kez teşekkür butonuna bastım zevkle. Geçen yıl İtalya'da 20 euro gecelik kaldığımız bir kamp alanını örnek olarak verebilirim.

368

372

374

375

Etiketler

adingil' Alıntı:
Sayın voyyager, örneğin;
Temiz,24 saat sıcak suyu olan,havuzlu,elektrik ve suyu dahil karavan+2 kişilik günlük kamp fiyatı 35.00 TL bazı kampçılar için makul,bazıları için yüksek olabilir.
Bu hizmeti denize sıfır bir kamp alanında (havuz yok) belirttiğiniz fiyata halen aldığımız için bizce makul.

enverdede' Alıntı:
Karavancılar için 1 ve 5 çadırlı kampçılar için 6 madde eklenebilir.Mesela sizin fiat listenize göre hepsini isteyebiliriz :D Karavancı olarak masa iskemle verme,fiatı biraz indir diyebilirim :D Bu arada hem size hemde sayın Adalet Dingil'e duyarlı ,istekli çabalarınız için birer kez teşekkür butonuna bastım zevkle.

Bizler gerçekten iyi birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu noktada asıl önemli noktanın karşılıklı diyalog olduğu kanısındayım. Eleştirilerinizin her birisi bizim için ayrı bir değerlendirmedir.

ayrıca bu konuda bizi de teşvik ettiğiniz için ben de ayrıca teşekkür butonuna bastım :smiley:

Bu arada forumumuz moderatörlerinden sayın Akdeniz45 Hüseyin Şahin beye kampınızın koordinatlı, detaylı bilgilerini içeren mesaj iletirseniz ,avrupa karavan forumlarında paylaşacaktır...(özel mesaj atabilirsiniz)

enverdede' Alıntı:
Bu arada forumumuz moderatörlerinden sayın Akdeniz45 Hüseyin Şahin beye kampınızın koordinatlı, detaylı bilgilerini içeren mesaj iletirseniz ,avrupa karavan forumlarında paylaşacaktır...(özel mesaj atabilirsiniz)

Satın Öztürk , ilgili tüm arkadaşların www.tepecamping.com linkinden web sayfamızı inceleme şansları olursa kampımız hakkında edinmek istedikleri tüm bilgilere (ulaşım,fiyatlar,hizmetler,konum,foto, video vs.) ulaşabilirler.
İlginize Teşekkür ederim.

adingil' Alıntı:
Satın Öztürk , ilgili tüm arkadaşların www.tepecamping.com linkinden web sayfamızı inceleme şansları olursa kampımız hakkında edinmek istedikleri tüm bilgilere (ulaşım,fiyatlar,hizmetler,konum,foto, video vs.) ulaşabilirler.
İlginize Teşekkür ederim.
Sn.Adalet Dingil forum gelen mesajlar yoğunluğundan,atılan mesajlar bazen gözden kaçabiliyor,özel mesaj atın önerimi o sebeple yapmıştım,biz görenler zaten verilen linkleri hemen inceliyoruz kuşkunuz olmasın...Bilhassa kampınız lokasyonu açısından yabancı karavancılar için zaten biliniyordur düşüncesindeyim.

Benim tek beklentim temiz bir tuvalet ve uzun sureli mesela 5 gece ve ustu sicak bir banyo yapabilicegin duzgun bir duş yada banyo

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Benim tek beklentim temiz bir tuvalet ve uzun sureli mesela 5 gece ve ustu sicak bir banyo yapabilicegin duzgun bir duş yada banyo

rider 76' Alıntı:

ne yazıkki birçok kamp yerinde bu özelliği bulamıyoruz, olması gereken temizliği ayrıca illaki belirtmemiz gerekiyor

Güler yüz, temizlik ve sessizlik, kampçıların ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR