İnegölün VX80 ni modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RAİDER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 180
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,053
Ynt: İnegölün VX80 ni modifiye

ulen ben dedeyle bir haftada arabanın altını üstüne getirdik bir sepeti 2 ayda yapamadın tanpona sakın başlama nekadar sürer kim bilir ;D ;D ;D

Etiketler

adaeada' Alıntı:
ulen ben dedeyle bir haftada arabanın altını üstüne getirdik bir sepeti 2 ayda yapamadın tanpona sakın başlama nekadar sürer kim bilir ;D ;D ;D
ulen bizim oğlan yavaş yavaş daha tatlı oluyor zevki orada

Güzel oluyor güzel... ;D ;D ;D

izninizle bi soru sorcam arac cok güzel efsane laf yok...yükseltme kiti kaca maloldu acaba bide lastik işini napcanız buna 285-75-16 gider bence

kolay gelsin bir araç daha çıkmayacak çamurdan anlaşılan

bacarmobil' Alıntı:
kolay gelsin bir araç daha çıkmayacak çamurdan anlaşılan
evet ama ben çok fazla sert offroad yapmıyacam ama merakımdan bu hale getirdim ;D ;D ;D ;D

RAİDER' Alıntı:
evet ama ben çok fazla sert offroad yapmıyacam ama merakımdan bu hale getirdim ;D ;D ;D ;D

İsteseniz de olmaz zaten 35 lastikli ön,arka,orta kilitli bir araçla off road ;D ;D ;D

RAİDER' Alıntı:

Allah Merakınızı eksik etmesin ;D (3'' yükselt 35''lastik koy Full kilit soft off road) ;D ;D daha ne olsun.

bacarmobil' Alıntı:
Allah Merakınızı eksik etmesin ;D (3'' yükselt 35''lastik koy Full kilit soft off road) ;D ;D daha ne olsun.
evet haklısınız sizlerede nasip olsun en iyisi

evet yükselmiş vaziyeti şimdi oldu