İnegölün VX80 ni modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RAİDER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 180
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,015
Ynt: İnegölün VX80 ni modifiye

ulen ben dedeyle bir haftada arabanın altını üstüne getirdik bir sepeti 2 ayda yapamadın tanpona sakın başlama nekadar sürer kim bilir ;D ;D ;D

Etiketler

adaeada' Alıntı:
ulen ben dedeyle bir haftada arabanın altını üstüne getirdik bir sepeti 2 ayda yapamadın tanpona sakın başlama nekadar sürer kim bilir ;D ;D ;D
ulen bizim oğlan yavaş yavaş daha tatlı oluyor zevki orada

devam

100 2541

100 2536

100 2535

100 2539

izninizle bi soru sorcam arac cok güzel efsane laf yok...yükseltme kiti kaca maloldu acaba bide lastik işini napcanız buna 285-75-16 gider bence ;)

kolay gelsin bir araç daha çıkmayacak çamurdan anlaşılan ;)

bacarmobil' Alıntı:
kolay gelsin bir araç daha çıkmayacak çamurdan anlaşılan ;)
evet ama ben çok fazla sert offroad yapmıyacam ama merakımdan bu hale getirdim ;D ;D ;D ;D

aslanaybars' Alıntı:
izninizle bi soru sorcam arac cok güzel efsane laf yok...yükseltme kiti kaca maloldu acaba bide lastik işini napcanız buna 285-75-16 gider bence ;)
abi yükseltme 3 inç bana herşeyiyle 3000tl ye malloldu lastiğe gelince 33 çok küçük kaldı 35 taktım ;D ;D ;D ;D

RAİDER' Alıntı:
evet ama ben çok fazla sert offroad yapmıyacam ama merakımdan bu hale getirdim ;D ;D ;D ;D

İsteseniz de olmaz zaten 35 lastikli ön,arka,orta kilitli bir araçla off road ;D ;D ;D

RAİDER' Alıntı:

Allah Merakınızı eksik etmesin ;D (3'' yükselt 35''lastik koy Full kilit soft off road) ;D ;D daha ne olsun.

bacarmobil' Alıntı:
Allah Merakınızı eksik etmesin ;D (3'' yükselt 35''lastik koy Full kilit soft off road) ;D ;D daha ne olsun.
evet haklısınız sizlerede nasip olsun en iyisi

RAİDER' Alıntı:
aslanaybars' Alıntı:
abi yükseltme 3 inç bana herşeyiyle 3000tl ye malloldu lastiğe gelince 33 çok küçük kaldı 35 taktım ;D ;D ;D ;D
tadından yenmez o zaman süper...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,173
Kaydolan Son Üyemiz
Özgür1977

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR