İnegölün CJ 5 i Toplanıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan woswo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 379
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 63,675

Etiketler
Ynt: İnegölün CJ 5 i Toplanıyor

ne demek her zaman beklerim hele sizin gibi arkadaşları ..wala hepiniz ayrı neşe kaynağı idiniz ..nacizanede yardımcı olabildi isem ne mutlu bana fakat bir dahaki gelişinize köftelerimi unutmayın :smiley:))

anadoludaki arkadaşlarımıza elimizden gelipde yapabileçeğimiz ne varsa seve seve her konuda yardımcı olmak vazifemizdir ..zaten sebebini size anlatmışdım

boyatmamızın maliyeti henüz belli değil boyatınca yazarız maliyetini

evet arkadaşlar aracı komple soyduk dağıtma işlemimiz tamam gibi

Grnt0111

Grnt0111

Grnt0112

Grnt0113

makasları şaseden ayırdık işe makaslar we makas küpeleri ile yükseltme işlemine başlarken diğer taraftan defransiyel kutusunu da söktük artık yavaş yavaş toplama işlemine geçerken diğer tarafta aracın kaporta we boya işlemide devam etmekte

cuma günü ünal abi den parça tedariğimizi yaptık sağolsun ünal abi we defransiyel kutusuna kilidimizi takıyoruz[attachment=1]

Grnt0114

Grnt0115

Grnt0116

Grnt0117

artık işin zevkli kısmındayız toplamıya başlıyoruz motorumuz rektefede pistonları değiştirip krank miline de balans yaptırdık kartel we üst kapağımızı fırında boyattık bundan sonraki önce şaseyi toplamakla başlıycaz bundan sonraki işimiz makasları monte etmek amörtisörleri we ön arka defransiyele gergi kolları monte edip direksiyon kutusunuda mercedes hidrolik direksiyon takmak olucak ilerki günlerde görüntülerle hep beraber devam edicez inşaallah fikirleri olan arkadaşlardan faydalanmak isteriz herkeze sevgiler

Son_endurocu' Alıntı:
Kolay gelsin dış boyası ne kadara mal olacak acaba bende cj5 imi boyatmayı düşünüyorum.
biz 25 yıldır oto sanayii sizdeyiz boya maliyetinin çok fazla bişey tutucağını zannetmiyorum siz nereden yazıyosunuz bizim cj 5 bitince resimlerine bakarsınız beğenirseniz eğer ve yakın bi yerde yaşıyosanız boyacı arkadaşımız ondan fiyat alırız sorun olmaz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR