Her Yönü Ile Güney Karavan ..gerçek 01 Belgelİ-750 Kg.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKMühendis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 309
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 102,300

Evet bu dünyayı anlamaya ve algılamaya çalışan birisi olarak gerçek düşüncelerimi yazdım. Kişisel algılayıp büyütecek bir hadise yok.
İlgili araçlar kendi devirleri bittikten sonra iyi bir araç oldukları halde haksız yere aşağılandı tüm demek istediğim bu lütfen çekiştirmekten vazgeçin.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karavanınızın fotosunun altına

''izinsiz kullanılmaz , izin için tel: 0585 45** 51 **''

diye belirtirseniz bir dahaki sefere dikkat ederim.. foto daha öncede belirttiğim gibi rastgele seçildi amacım sizi inciltmek değildi...

bu kadar mızırdayıp veryansın etmenize gerek yok..

yukarıdaki soruların cevaplarını da alamadım sizden..
Peki efendim.

Kişisel algılayıp büyütecek bir hadise yok.

Bu son yazdıklarınıza sevindim.. :(

Yazdığım eleştiriler kişi bazlı eleştiriler değildir..

anafikirde, ben sizin içinde, kendim içinde, kısaca yurdum insanı için de, daha iyi karavanların yapılması hususunu dile getirmek istedim.

siz ve ya ben ne farkeder, hepimiz şu an kullandığınız araçlardan ve ya karavanlardan daha iyisini haketmiyormuyuz sizce..

Peki efendim.

Az önceki mesajınızdan sonra sizinle kurabileceğim tek iletişim uzunca bir süre yalnızca bu olabilir.

Bu başlığa artık bir şey yazmayacağım. Lütfen kimse hakkımda yazmasın.

Mutlu hoş sohbetler yapılsın.

Ben yarın kamptayım benim için önemli olan bu.

Selamlar.

bu başlık amacının çok dışına çıktı , yeni başlıklar açarak sohbete devam edelim derim , neticede ticari bir bir firma ismi altında yazıyoruz , her şeyi eleştirebiliriz ama konu ekmek olunca kimseye zarar vermemeliyiz , kullanıcılar haklı eleştirilerini yapmaya devam edecektir zaten , selamlar saygılar

Son düzenleme:

ben karavancı değilim üstadlarımız ve konuya meraklı forum üyeleri muhakkak başlatacaktır. ben yavaş yavaş 4x4 ortamına döneyim merak ederler sonra :smiley: selamlar saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,439
Kayıtlı Üye Sayımız
172,092
Kaydolan Son Üyemiz
yigityigitcelik@gmai

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.