Haftasonu Gezimiz; Akçakoca (19-20 Haziran 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ankirali Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,826
Ynt: Haftasonu Gezimiz; Akçakoca (19-20 Haziran 2010)

Aslında amacımız ankaraya yakın ulaşımda sıkıntı cekmeyeceğimiz hem denize girip hem bol oksijenli yeşil bir alanda huzurlu bir haftasonu geçirmek..bilgidiniz makul standartlarda başka yerler warsa paylaşmanızı isterim..güzelcehisarı arastıracagım.
teşekkurler...

Etiketler

Evet... 2010 tatilimi Akçakoca Martı kampingte tamamladım. Temmuz ortasında 13 gün burada kaldım. Karadenizin serin suları, devamlı esintisi ve sıfır sivrisinek... Deniz bazı günler dalgalıydı. Ağustos başında bir hafta sonu daha tekrar geldim. Ankara'nın sıcağından kaçmak aslında benim için bir bahane oldu.

Nail bey güzel bir hafta sonu olmuş

Sitenin yaklaşık 15 günlük üyesiyim. Günümün çoğu zamanını karavanla ilgili geziler tanışma bölümü ve teknik konuları okuyarak geçiriyorum. Sizlin gibi karavanla ilk defa gezip memnun olan arkadaşların yorumlarını okudukça çok mutlu oluyorum. Ve bende bir an önce karavan alıp bu olaya başlamak için coşku duyuyorum. Sizlere nice geziler dileğimle.

Süreyya bey, karavan konusundaki hevesinizi anlıyorum. Zaten bu site insanı hasta eder ;D Ve sonra karavan sahibi olursunuz. İnanın bu konu içerisinde de belirttiğim gibi karavanlı ilk tatilimde hayatımın en güzel tatilini 2010 yzında yaşadım. Sizinde bir karavancı olmanız ve mutlu tatiler dileğiyle...

Nail bey...güzel bir gezi olmuş inşallah daha nice geziler yapmanız dileğiyle...

Daima keyifli geziler yapmanızı dilerim.

Anlaşılan size çok yararlı bir virüs bulaşmış, tek çaresi bir an önce şartlarınıza uygun karavanı almak

HaklısınızSabahattin bey tek çare bir an önce karavan almak.

karagozlers' Alıntı:
HaklısınızSabahattin bey tek çare bir an önce karavan almak.

nasıl bir karavan ve kaç liralık bir bütçe ayarlıyabilecekseniz hep birlikte (forumdaki arkadaşlarımız dahil) aramaya başlayalım.

saboergin' Alıntı:
nasıl bir karavan ve kaç liralık bir bütçe ayarlıyabilecekseniz hep birlikte (forumdaki arkadaşlarımız dahil) aramaya başlayalım.

Akçalı konularda sorun yok sanıyorum.

Cavid Sezen

Sabahattin ve Cavid beyler ankirali arkadaşın güzel Akçakoca gezisini benim karavan almam veya yaptırmam konusuna çevirmeyelim. Bana Yardımcı olmak isterseniz bu konuyu Serbest Muhabbet bölümünde yazışalım.

karagozlers' Alıntı:
Sabahattin ve Cavid beyler ankirali arkadaşın güzel Akçakoca gezisini benim karavan almam veya yaptırmam konusuna çevirmeyelim. Bana Yardımcı olmak isterseniz bu konuyu Serbest Muhabbet bölümünde yazışalım.

Elbetteki size yardımcı olmak isterim, Bende sitede yeni üye olduğum için acemiliğime verin. Serbest Muhabbet bölümünde görüşmek üzere.

karagozlers' Alıntı:
Sabahattin ve Cavid beyler ankirali arkadaşın güzel Akçakoca gezisini benim karavan almam veya yaptırmam konusuna çevirmeyelim.

Bu uslup buraya yakışmadı hiç...

Cavid Sezen