Göçbeyli veya Ömerli'de Hafif Offroad Gezi Planı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan merolzö Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,722

merolzö

Kamp II
selam herkese arkadaşlar 1 yılkadar bir süredir defender topluyorum artık sona yaklaştım aracı hafif ofroad ve günlük kullanım amaçlı toplamaya çalıştık 1 hafta önce ömerli çevresinde aracı test ettik fakat get lazım gerektiğini farkettik şimdi get koyuluyor ve bu arada bir şeyi daha farkettikki tek araç çıkılması akıl işi değil sözün kısası yağmurçamur çogalmadan bu aralar gunu bırlık ömerli yada akfırat taraflarında gezi düşünen arkadaşlar var ise haberleşmek isterim özelden msj yazabilirler

sipariş gibi yazmamın sebebi yanlış anlaşılmasın aracın belgeleri çı8kmadı henuz fazla uzaklasamıyorum malum aracla gıdıp tıcarı taksıyle donmek hoş olmaz :smiley: herkese hayırlı aksamlar.

Etiketler
kardeşim gelirim ama 1 hafta önceden program yapalım .....
2 araç var bizde
1 niva
1 nissan terrano
bir kaç araç daha katılırsa cmt gününden 1 gece kamplı gezi yaparız
o bölgede 2 / 3 ayrı güzel rotam var
çok yorulmadan arabaları yormadan bakarız ...
özelden veya açıktan görüşelim...
saygılar sevgiler..

IMG0206A

IMG0270A

IMG0261A

IMG0279A

IMG0264A

selam beyler;

bende de 95 model grand cherokee var (zj oluo galiba)
bu pazar olursa bengelebilirm.
benm araçta yukseltme falan yok, problem olmaz herhal? hafif yazıo zaten.

TERRANO 1.' Alıntı:
pazar sabah erkenden istanbulpark ta buluşma olacak,gezi ailelerle olacak, alkol olmayacak .....
şartımız bunlar düşünürseniz ?
bekleriz....

gezinin formatı çok güzel :smiley: özellikle alkolsuz olması. Gelmeye çalışıcm.
iletişim için bi cep numarası olsa ii olur ama?

Ynt: Göçbeyli veya Ömerli'de Hafif Offroad Gezi Planı

Arkadaşlar selamlar fena fikir değil.Eyer iş çıkmaz ise katılmayı düşünürüm ve inşaallah diyeyim.

merhaba sabah akfırata gelebilirim fakat bahsettiğim gibi benim aracım tam olarak hazırdegıl cok uzun sure veya uzak mesafede sıkıntı olabılır planınız dan bahsedersenız uygun olup olmadıgını kendım ıcın hesaplamaya calısacagım tesekkurler

rota şöyle olacak:
istanbulpark arka otoparkında buluşma 09:00
15 dk toplanma tanışma ve hareket.
göçbeyli köyü
(taze köy ekmeği ve eksikler için alışveriş)
bıçkıdere köyü
darlık köyü
ulupelit köyü
ömerli baraj gölü kıyısında piknik (bu bölgede arabalarımızı deneyeceğimiz bolca parkur var)
ve dönüş. (kartaldan yaklaşık gidiş dönüş 180 km )

ve harita:

https://maps.google.com/maps/ms?msid=210084511668549092815.0004cf9076bb886f947ee&msa=0&ll=41.024204,29.43306&spn=0.138831,0.220757

istanbulpark ta buluştuğumuzda:
araçlarınızda
en az 150 km asfalt yol gidebilecek kadar yakıt
strap çekme halatı kilit
bidon su 19 damacana olabilir
yiyecekleriniz mangal çaydanlık
portatif masa sandalye
giyecek extra mont v.s
bulundurun arkadaşlar..

Hocam gezi asfalttan mı olacak? Bir de buluşma saati erken değil mi? Biz de ekip olarak o taraflarda olacağız, size katılabiliriz, tanışmak adına...

merhabalar planınız ilgi çekici.peki gezi ailelerle me olucak yoksa herkes tek mi,eşi veya arkadaşını getirebilirmi?ayrıca alkol olmaması da uygun.ömerli kıyıda piknik demişsiniz tam olarak hangi kıyı da acaba.ben avrupa yakası bahçelievler den gelmeyi düşünüyorum.

arkadaşlar rotamızın haritasını linke tıklarsanız görebirsiniz .

https://maps.google.com/maps/ms?msid=210084511668549092815.0004cf9076bb886f947ee&msa=0&ll=41.024204,29.43306&spn=0.138831,0.220757

birde hava erken kararıyor malum saat 11 gibi kahvaltı
2 / 3 gibide öğle yemeği dersek offroad için 1 saat kalır
aileler çocuklar olacak ona göre gelmeli herkes (yani damsız girilmez mantığında değil )
ama kurtlarımızı dökemeyiz diyenler olursa erkek erkeğede daha ilerki günlerde bir proğam yaparız elbet

selim bey istanbulpark tan itibaren yolun %70 i asfalt %30 u toprak ve orman içi patikaları
ben telsiz cb 21 kanalında olacagım o gün telefonlarımıda verdim yukarıda tabiki görüşelim
nekadar çok insan ve araç o kadar güzel olur.. yeni dostlar ediniriz...
cumartesi akşama kadar olgunlaşsın bakalım plan...

Biz o gün darlık tarafından araziden gelmeyi planlıyoruz, ekip olarak frekansımız cb 25 pmr 5.35, asfalt çok işimize gelmiyor o yüzden sordum, akşam telsizden ulaşabilirsek çayınızı içmeye uğrayabiliriz ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR