Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,121,600

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957

Etiketler
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

merhaba ben davut trabzon akçabattan aslında motosikletçiyim doğuştan yani jeep ciyimde biraz.dağları yaylaları gezmeyi seviyorum zaten tırcıyım çok geziyorum motosiklet tamircisiyim de www.tmsd.org.tr

merhaba arkadaşlar..hoşbulduk..ne zaman ist olucak faalıyetlerde bır araya gelıyoruz.
su sporlarını da unutmayalım..

savas biner' Alıntı:
Herkese merhaba, kesif yolculuguna sanal alemde sizleri bularak basladim galiba. Su ana kadar bir cok konu okudum ve nihayet bugun araniza katilabildim. Bir Discovery hayrani daha katilmis oldu. Umarim bu tanisma beni yesile biraz daha yaklastirir. Discovery konusunda daha isin kapi kolundayim ama direksiyon basina gecmek icin can atiyorum. Sorularimla bunaltacagim ustalarin sabirli cevap ve yardimlari icin simdiden tesekkurler.

Gezenbiir Ailesine hoşgeldiniz Savaş Bey ,

bronike' Alıntı:
merhabalar izmir bornova dan seyhan

Gezenbilir Ailesine İzmir'den bir üye daha katıldı.
Ne mutlu.
Hoşgeldiniz Seyhan Bey ,
Gezenbilir İzmir Grubuna kaydınız yapmayı da unutmayın lütfen.

keciorenlikerim' Alıntı:
Ben Aydın Ankaralıyım 27 yasındayım özellikle arazi araçlarıyla ılgılenıyorum.Land rover ları cok sevıyorum.Bana hep askerligimi hatırlatıyor.99 model tdı kullanıyordum Mudanyada.İlk fırsatta daha dogrusu bıraz belımı dogrulttugumda bende alıcam hurdadan bı land ve kendım toplamaya çalısacam.Burdan herkeze saygılar.Çok super bı sıte.Ve burdakı insanlar cok kalıtelı.(bence)

Aydın bey Merhaba,

Ankara grubumuz sayenizde kalabalıklaşmaya başladı.
:smiley:
Etkinliklerde buluşmak dileği ile.
İzmir'den Selam ve Sevgiler.

davut gedikli' Alıntı:
merhaba ben davut trabzon akçabattan aslında motosikletçiyim doğuştan yani jeep ciyimde biraz.dağları yaylaları gezmeyi seviyorum zaten tırcıyım çok geziyorum motosiklet tamircisiyim de www.tmsd.org.tr

Gezenbilir Ailesine Trabzondan bir arkadaşımız daha katıldı.
:smiley:
Hoşgeldiniz Davut Bey ,

Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=31142.0

ya bisi sorucam bu ankaralı arkadasların katıldıgı etgınlıkllerden haberdar olabılecegimiz bi bolum varmı varsa yazabılırmısınız sımdıden tesekkur ederım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR