Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,126,056

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.4%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 520 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,958
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

selam arkadaşlar ben selçuk istanbul avrupa yakasından doğa sporlarını severim mümkün olduğunca yapmak istiyorum internette bu siteye rastladım ve çok hoşuma gitti inşallah hepinizle tanışma bulurum herkese merhaba

Etiketler

dogansu0368' Alıntı:
merhabalar ben afyon sandıklıdan huseyin 9 ocak da sandıklımızın meşhur akdagına çıkıyoruz herkesı beklıyoruz

Afyon'dan bu sene Kars'a taşındım, orada olsam kesin yanınızda olurdum, kısmet işte, darısı başka organizasyonlara, bol keyifler dilerim hafat sonu sizlere...

Hadi ben de katılayım.
Mustafa Bursa DOĞADER Dağcılık Üyesiyim
Bir yıldır lisanslı dağcılık yapıyorum.

Herkese selamlar!

Bendeniz Burak. Öğrenciyim, doğa sporları ile ilgileniyorum. Gezenbilir'i dün tesadüfen buldum, muhabbetin, bilginin bolluğunu görünce de damladım. :smiley:

Beş gün gecikmeyle de olsa, herkese mutlu yıllar olsun. :smiley:

Aramıza yeni katılan tüm dostlarımıza merhabalar, hoşgeldiniz demek isterim.

Keyifli paylaşımlar dilerim.

lada niva YAGA benzin karıştırıyor

2000 model lada nivam tek nokta enjeksiyonlu yag a benzin karıştırıyor.. jontayı degiştirdim kesilmedi gazda çalışıyor.. BULAMADIK bilen varsa yardıma ihtiyacım var.. her kes birşey diyor hep masraf yardım:smiley:))

Ynt: lada niva YAGA benzin karıştırıyor

std ahmet' Alıntı:
2000 model lada nivam tek nokta enjeksiyonlu yag a benzin karıştırıyor.. jontayı degiştirdim kesilmedi gazda çalışıyor.. BULAMADIK bilen varsa yardıma ihtiyacım var.. her kes birşey diyor hep masraf yardım:smiley:))

Değerli arkadaşım;

Teknik yardım almak istiyorsanız ilgili konu başlıklarında ulaşabileceğiniz çok yer var. Ana sayfadan yada arama penceresinden ulaşabilirsiniz.

Burada sorununuzu çözebileceğinizi düşünmüyorum, zira burası başlıktan da anlaşılacağı üzere TANIŞMA bölümü.

Saygılar.

kemalbaşatik' Alıntı:
benim adım kemal başatik 43 yaşındayım dağcılığı doğayı doğayla alakalı kısaca herşey ilgimi çeker ve kendi çapımda doğayla ve doğacılıkla ilgili tüm etkinliklere elimden geldiği kadar katılırım
burayıda bana 1993 model 1 jeepi olan arkadaş 1 sorumdan sonra tavsiye etti o na sorduğumu sizede sorayım izin verirseniz benim 1992 model jeepim var 4000 motor otomatik ben bunu toplattırır ken beynini yaktılar ve bu beyni bulmak istiyorum arabamda 40000 km yani değer uraşmaya diye düşünüyorum eğer bu konu hakında 1 bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim teşekür ederim

Slm ben Engin ÜRGÜPLÜ 34 yaşındayım ahşap lamine parke ithalatı yapıyorum evli ve birde baba olmak üzereyim.

Uzun yıllar motor sporları ile amatör olarak ilgilendim özellikle Drag yarışları ile çok güzel senelerdi artık biraz daha doğaya yönelik gezip görmek yine motor sporlarına devam tabi artık Off road olarak bir Range Rover 4.0 se aldım gezenbilir etkinliklerinide takip edib aktif olmaya çalışıcam.

Herkese selam,

Engin Ürgüplü' Alıntı:
Slm ben Engin ÜRGÜPLÜ 34 yaşındayım ahşap lamine parke ithalatı yapıyorum evli ve birde baba olmak üzereyim.

Uzun yıllar motor sporları ile amatör olarak ilgilendim özellikle Drag yarışları ile çok güzel senelerdi artık biraz daha doğaya yönelik gezip görmek yine motor sporlarına devam tabi artık Off road olarak bir Range Rover 4.0 se aldım gezenbilir etkinliklerinide takip edib aktif olmaya çalışıcam.

Herkese selam,

arzamıza hoşgeldiniz ergün bey..

slm kemal bey oncelıkle gecmış olsun jeep in ustundekı motor bılgılerını beyının serı numarasını benım tlf na msj atarsanız ılgılenırım parcayı bulmaya sıze yardımcı olmaya calısırım tlf no 0093 787 39 48 76 Adnan Demir

selam arkadaşlar.. ben tarık aydın... öğretmenim ve kayseri yahyalı da yaşıyorum. aslen adanalı yım... off road ve av merağım var. kayserideki arkadaşlarla tanışmayı istiyorum.şu an için bir aracım yok aradım bulamadım biraz da kararsız kaldım. bende land brodway aldım. her yere tırmanıyor... bu çevreden arkadaşlardan uygun bir jeep bulursam alacam. lada - vitara ve samurai arasında kaldım... yardıml ütfen...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

SON KONULAR

Geri