Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,124,775

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

slm

TELEFONUM İÇİN GPS TÜRKIYE HARİTASI ARIYORUM NASIL BULABİLİRİM BİLGİ VERİRMİSİNİZ

Etiketler

Merhaba :smiley:
İstanbul'dan Aykut Erdoğan. Microstock ajanslarına illüstrasyonlar hazırlıyorum.
Eşim ve ben 2,5 yaşındaki kızımızla birlikte gezebileceğimiz bir çekme karavanın hayallerini kurmaktayız.
İnternette arama yaparken sitenizi buldum, emeği geçen herkese teşekkürler.

Merhaba. Çanakkale'den Ahmet İşler. Motorkaravanı olmayan bir motorkarvan meraklısıyım. Bu site gerçek bir bilgi ve paylaşım hazinesi. Umarım ben de bir gün buradan edindiğim bilgilerle kendi dönüştürdüğüm uygun fiyatlı karavanımın direksiyonuna geçebilirim.

Merhabalar,

İstanbul'dan Önder Tanrıverdi, 29 yaşında endüstri mühendisiyim. 4x4 Pik Up ve SUV üreticisi olan Hintli marka Mahindra'nın Türkiye distribitöründe ithalat sorumlusu olarak çalışıyorum.

Henüz kendime ait bir 4x4 aracım olmamasına rağmen bu araçlara olan ilgimden dolayı buradayım. Site eğlenceli ve bilgi paylaşımın bol olduğu bir siteye benziyor, sizlerle bilgi alışverişimizin faydalı olacağı düşüncesiyle, emeği geçen herkese teşekkürler...

selamlar

Ben istanbuldan yücel, suzuki vitara tutkunuyum, şuan 98 model 2.0 v6 aracım var. görüşmek üzere....

Merhaba .Ben Kdz Ereğliden barkın 18 yasındayım liseden bu sene mezun oldum .Acil Tıp Teknisyeniyim. 1 aydan fazla bu sitedeyim ama bir türlü kendimi tanıtma fırsatım olmadı.öncelikle bu siteyi kuran ve yöneten herkese cok tesekkur ederim .Gercekten cok güzel bir. site..Ben doguştan 4x4 hastasıyım ;D kendi sahsıma ait değil ama bizim bir tane 1955 model wıılys ,bir tane özel yapım 4x4 arazi aracı ve birde 1982 model cj8miz var.İnşallah ileride güzel gezilerde buluşmak :Ddilegiyle herkese selamlar..[

selam, ben halil, yaş 49 doğayla başbaşa olmak, doğada yaşamak hep içimde vardı ama şimdiye kadar kısmet olmadı artı. babalar gününde çocuklar bana iki kişlik bi çadır hediye ettiler. içimdeki doğa sevgisi depreşti ve hemen bi yerlere gitmek istedim hiç bi yer bilmediğim içinde araştırmaya girdim ve bu siteyle karşılaştım. iyiki karşılaşmışım bilmediğim ne çok şey varmış. ve şimdilik iyice öğrenene kadar vaz geçtim. hele şu sitenizi bi hafızlıyayım ondan sonra her şey daha kolay olacak . sıcak ilginize şimdiden çok teşekkürler. sitedeki herkese selamlar...

jaidevi' Alıntı:
selam ben Aysim İzmir'den....Land rover defender cıyım....offroad, windsurf, outdoor festivallerle ilgileniyorum.....tum tecrubelerinzden yararlanıp, somurcem sizi ;)

İşte o fırsat geçmişti Festivalde eline ama gelmedin ? :smiley:

evt gelemedim.....biraz daha zamana ihtiyacım var sanırım gezenbilirde :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR