Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,221,478

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar ben arap yarımadasından Numan :smiley: Biraz önce Eureka Apex 2XT çadır siparişimi verdim . Amacım haliyle el değmemiş yerlerde kamo yapmak . Kamping lerde içiçe olmak bana göre görünmüyor . Umarım benim gibi yeni başlayan birine yardımcı olursunuz . Haziran için yeni yerler aramaya başlıyorum şimdi . Şimdiden teşekkürler .

Site gecelerimi yiyecek cinsten olduğu için çok mutluyum .

Etiketler

ismail gezenbilir ailesine hoş geldin seni ve beni uzun ve zor günler bekliyor görüşmek üzere
numan sende aramıza hoşgeldin hiçbirşeyi dert etme tam yerine geldin etkinlikler yanlız değil gurup işidir

dosod (İsmail Aydın ) gezenbilir ailesine hoşgeldin umarım sağlığınıza bir an önce kavuşur tekrar aktif olursunuz ,

Nu (Numan ) gezenbilir ailesine hoşgeldin ,çadırını güle güle iyi günlerde kullan.. :smiley:

aramıza yeni katılan tüm arkadaşlar hoş geldiniz güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

herkese merhaba,
ismim koral
doğayı ve doğa sporlarını seven fakat koşuşturmadalardan dolayı henüz işi çok fazla pratiğe dökemiyenlerdenim. Umarım en kısa zamanda benim de sizinle paylaşacak birşeylerim olur.
Herkese sevgiler..

Ben Fethi ERYİĞİT herkese selam. 90 lı yıllardan bu yana bu sporun fiili olarak içindeyim. Tosfed (Türkiye Otomobilsporları Federasyonunda ) de yıllardır üst düzey (sporkomiseri, direktörlük ) görev yaptım. Şu anda 2009 Off road şampiyonasında S4 de co pilot olarak yarışıyorum. 1994 model daihatsu feroza ve 1991 model suzuki samurai aracım var. Gezenbilir sitesini uzun süredir,takip ediyorum. Arkadaşlıkları,dostlukları,bilgi paylaşımını görünce bu siteye üye olma zorunluluğunu hissettim. OTOKAR firmasında çalışmaktayım. Sakarya ve Kocaelindeki arkadaşlarla her hafta sonu geziler yapıyoruz. Bu taraflarda organizasyon düşünürseniz yardımcı olabilirim.

Görüşmek üzere

SLM

koral aramıza hoşgeldin
fethi sende aramıza hoşgeldin ve ferozanda ferozanın bende anısı çok 3 yıl onunla yarıştım çünkü
offroad ve doğayı sevenler baksınlar http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=27895.bu

HooK (Koral) gezenbilir ailesine hoşgeldiniz...... :smiley:

ferozafethi (Fethi Eryiğit ) bu işi bilen tecrübeli bir kişinin aramızda olması ayrı bir mutluluk ,aramıza hoşgeldiniz ..... :smiley:

İsmail Bey,

Gezenbilir ailesine hoş geldiniz.Etkinliklerinizi uzun süredir takip etmekteyim.Özellikle Safranbolu yarışlarında yaşadığınız talihsizlikleri sanrasında yaşanan o büyük kazayı.Her şeyde bir hayır vardır diyelim.Adrenalin dolu her etkinliği bulabileceğiniz bu sitemize tekrar hoşgeldiniz.

selam ben enes düzceden katılıyorum bu siteyi serkan bey'den duydum... dediği gibi güzel bi siteymiş...

sizlerle tanışmama yardımcı olan abim rassim e teşekkür ederim.BU DÜNYAYA İKİNCİ BİR SEFER DAHA GELİNMEYECEK saniyelerin dahi tadını çıkarmak dileğimle. BENZİNİNİZ BOL,MAZOTUNUZ EURO OLSUN SAYGILAR

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR