Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,137
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,220,762

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,939 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 522 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    7,964
Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Herkese selamlar
arkadaşlara ayak uydurup bende 4x4 aldım, pathfinder... haftasonları o dağ bnm bu dağ senin, çukurlar, çamurlar dolanıp duruyoruz.. yalovaya bekleriz parkurlarımız çok hard olmasada güzeldir..

Etiketler

arkadaşlar ben aranıza yeni katılmaktayım ve ilk kez bir suzuki vitara ve arazi tasıtı aldım ancak aracımın yakıtı sorunun nedeniyle memnun değilim şu anda aracım km de 250-300 ykr yakıyor sehir içinde ve uzun yolda km de 212 ykr yakıt yakıyor sizce bu normalmidir yoksa bi baktırmalımıyım onu cok merak ediyorum cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

kurt_28 öncelikle aileye hoşgeldin.
senin vitara az yakımış yaws benim toyota 350 ykr yakıyor uzun yolda :smiley:)))
fakat vitaralar hakkında bilgi sahibi değilim.
hayırlısı olsun allah kazadan beladan korusun.

Selam kurt aracın 1.6 motor otomatikse veya v6 ise normalin az üstündesin ama 1.6 düz vites ise aracın fazla yakıyor.Enjektör temizliği,buji,hava filtresi ve benzin filtresi deyişikliğinden sonra ölçüm yap.Lastik ebatların standart deyilsede yakışın fark eder.Birde şunu söyliyim yakıt hesaplanırken,araç full depo doldurulur sonra 100 km gittikden sonra tekrar full doldurulur işte o zaman aracın gerçek yakıtı anlaşılır.Öyle 20 veya 30 milyon yani ytllik benzin koyup hesaplanmaz.Birde bu şekilde dene.

ben bu gün tesadüfen bu siteyi buldum üye oldum çok güzel ve bu güne kadar jeep olayına va tabi doğa sporlarına hiç ama hiç alakam yoktu ve tarzımı değiştirim bu gün ikinci el bir jeep sport aldım birkaç gün sonra teslim alıcam velasıl çok mutluyum herkese merhaba :D

merhaba arkadaşlar, oldukça geciktim (elimde olmayan nedenlerden) biliyorum ama, hoşgeldin mesajlarınıza teşekkürler, hoşbuldum. sevgiler

Uzun zamandır siteyi takip etmekteyim , biraz vakitsizlikten biraz da siteyi okumaktan ancak mesaj atabiliyorum.
herkeze merhabalar

adım CENK istanbulda yaşıyorum ,evliyim , kaptan pilotluk mesleğini icra etmeye çaılşıyorum :smiley:
2007 Mitsubishi L200
Suzuki V-Strom DL 650 K7
ve 8 metre ahşap yelkenli teknemiz var
dalmayı yelken yapmayı motorla seyahet etmeyi ve L200 ile off-road yapmayı , fotoğraf çekmeyi çok seviyorm

bir de kocaman bir AİRBUS uçağım var :smiley: gezenbilir sloganımızı bu araçlar ile yaşatmaya çalışıyorum. Dehşet bilgi dolu bir site emeği geçen tüm mod lara ve üyelere çok çok teşekkür ederim.
En kısa zamanda bir yerlerde tanışmak ve bilgilenmek dileğiyle..

Herkese selam. Yaş olarak herhalde ortalamanın üstündeyim (49) . Turizmciyim. İstanbul'da oturuyorum. Yürümeyi çok seviyorum. Sırf bu yüzden çalışma hayatıma arada sırada uzun aralar veriyorum (3-6 ay) bu sayede projelerimi gerçekleştiriyorum. Bu platformu gerçekleştirenleri tebrik ederim. Bugüne kadar rastgelmeme de hayıflandım.

Merhaba

Ben Mehmet ÇELİK Veteriner Hekimim. Her gezi benim için bir keşiftir aslında: "Ne güzel yerlermiş" deyip bakıp geçmem, Arartırıp daha fazla şey öğrenmeye çalışırım.

www.gezenbilir.com' a Emeği Geçen Herkese Teşekkürler

Hepinize mrerhabalar, Burhaniye Ören'de yaşamaktayım, Kaz Dağları kampınızı anlatan Zerrin'in sayesinde sitenize üye olmaya karar verdim,, keyif aldığım sporların başında dalmak geliyor ama trekking yapmayı da çok seviyorum, etkinliklerde görüşebilmek dileklerimle aranıza hoşbuldum.

Çok teşşekür ederim. hoşbulum....Uzun süre Almanya'da yaşadığım için yazım hatalarım olabilir şimdiden özür dilerim :smiley:

Slm Gezenbilir ailesi;
İsdemir İtfaiyesi' nde görev yapmaktayım. Acil Tıp Teknisyeni ve İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği mezunuyum,
Sitede emeği geçen herkese teşekkür ederim .
Saygılarımla
Mustafa Serhat TAŞKAN
www.firemedik.org

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR