Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16,129
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,125,449

Gezenbilir'den Nasıl Haberdar Oldunuz?

• Bir Web Sitesinde Yer Alan Yazıdan

Kullanılan: 1,475 18.5%
  • Üyesi Olduğum Mail Listesinden

Kullanılan: 170 2.1%
  • Arkadaş Tavsiyesiyle

Kullanılan: 1,598 20.1%
  • Arama Motorlarından

Kullanılan: 3,935 49.5%
  • Radyo - TV Programından

Kullanılan: 176 2.2%
  • Tesadüfen

Kullanılan: 1,701 21.4%
  • Banner Reklamından

Kullanılan: 61 0.8%
  • Diğer

Kullanılan: 519 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    7,957

Etiketler

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Selamlar ismim Atilla Bursa/Mudanya da ikamet ediyorum mesleğim bozuk pc lerle uğraşmak, esnafım. Yaşım 28 evliyim. Dün gece cherokee leri araştırırken denk geldi site, nerden sardım anlamadım şu cherokee ye ama, anladımki tam benlikmiş eksikliğini hissettiğim şey buymuş :D

::smiley: cherokee leri araştırmaktan diğer konuları incelememişim bile tebrik ederim sizi çok güzel bir içerik hazırlamışsınız eminim çok kişi faydalanacak ve faydalanmıştır.
Hoş bulduk bu arada teşekkürler.

Sitenin bu hale gelmesinin en büyük nedeni sınırsız vede karşılıksız paylaşım...Ailede ki tüm dostların katılımıyla bu hale geldi...Umarım bundan sonra sizde yapacağınız paylaşımlarla bu gidişata olumlu yönde katkıda bulunursunuz...Görüşmek ümidiyle ;)

Herkese Selam.Ben Özkan Şeşen.Bu güzel paylaşım platformunu tesadüfen bulmaktanve üye olmaktan son derece mutluyum. Herkese İyi seyirler ve sorunsuz geziler temenni ederim.

Herkese merhabalar..

Hayata Bursadan katılıyorum , Muhasebe ile uğraşıyorum, fotoğrafçılık ve arabalar ile ilgiliyim....

Cherokee'leri araştırırken kendimi burda buldum :smiley: ama çok daha fazlasının olduğunu fark ettim, çok güzel bir paylaşım kurulmuş herkese teşekkürler....

Merhaba ben Gülay, motosikletlerle ilgiliyim. Scooter kullaniyorum. siteyi tesadüfen buldum ve başka bir çok ilgimi çeken konu başlı olduğunu gördüm. Aranıza katılmak istedim.

Selam Nehir ben de .. Doğa benim özümü bulduğum tek ortam... Müthiş enerjik hissettiriyor onunla birlikteyken.. Yaşamın anlamı bence doğayla birlikte olmak, trekking en tutkulu olduğum alan, tırmanmak hemen arkasından geliyor, siteyi bulduğuma çok sevindim, herşey var burada...

Merhaba ben Poyraz
İnsan yaşadığı yerle ve kişilerle sınırlı kalmamalı....
Hayat insana sunulmuş bir armağan insana, doyasıya yaşamalı, GEZMELİ....
Bu yüzden şansa bırakılmamalı hiçbir şey.
Umarım bu site bana yeni güzellikler getiririr....
Merhaba..... :smiley:

Merhabalar ben Ahmet
Osmaniyeden katılıyorum,siteyi tesadüfen arama motorlarında Explorist 500 GPS için harita ararken buldum (iyiki de bulmuşum),Hv.K.K.'den emekliyim,Fotograf,Trekking,Motosiklet özel meraklarımdan,
herkese selamlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

SON KONULAR

Geri