Gezenbilir'in CJ' leri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,110
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 200,606
Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri

buda bnden bir adet.. :smiley:

Yeah D

Etiketler

evedilaz' Alıntı:
gezenbilirin ikiz cj lerinin son kareleri
fotokopi gibi cj yaptık BULL tarık EVEDİLAZ deniz nazardegmesin

Ikizcjler006
Ikizcjler008
Ikizcjler011
Ikizcjler015

Ince tekerli olanin lastik ebat ve markasini soyleyebilir misiniz? Ayrica jant olculeri?

i

Buda benim kaplanım.Henüz ilk adımları hala devam ediyor 1 haftaya kalmaz tamamen bitmiş olur.

CSC 0471

CSC 0472

CSC 0473

CSC 0475

CSC 0476

Yeni jant lastik vinç ve ön arka ve yan tamponlar siyah kum statik boyada oldumu tadından geçilmeyecek.1 aydır çalışma emeğin sonucu.

CSC 0477

CSC 0478

DSC 0430

DSC 0440

Bir kaç fotodan benden ;) ;)

[attachment=1][attachment=2][attachment=3][attachment=4]

Adsz4

Adsz3

Adsz

Adsz2

ccanlioglu' Alıntı:
Markası Silverstone ebad da sanırım 31" :D
Cok tesekkurler. Subjektif bir konu gerci ama boyle ince lastiklerin CJ'e daha cok yakistigini dusunuyorum. O yuzden daha cok 32X9.50X15'e odaklandim. Ancak sadace Turkiye'de bulunmayan Super Swamper'da var gibi gorunuyor. Bir de BFGoodrich'te 33X9.50X15 var sanirim. 31 inch icin gayet iri gorunuyor. Jant galiba 15 degil 16, oyle mi? Neyse guzel araba (ikisi de), nazar degmesin.
Selamlar,
Hakan

esperanto' Alıntı:
aracını yakından görmek gerçekten çok isterim

Abi herzaman beklerim birde offroad yaparız :smiley:

ict3055' Alıntı:
Hard Top çok yakışmış.

Teşekkürler CJ-5 Bestop CJ-7 Hardtop yakışıyor gerçekten....

Komple hafif aynalı film yaptırdım..Birazdaha şık durdu...Bakımınıda Koray arkadaşımız yaptı tekrar ellerine sağlık.. ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR