Gezenbilir'in CJ' leri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,110
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 195,176
Ynt: Gezenbilir'in CJ' leri

redlucifer' Alıntı:
Baran (sijey) ile bnm aracın bi kaç yeni fotusu..paylaşalım dedim ;)

vay vayy Baran a çok selam söleyin belki Metehanıda tanırsınız onada selam söleyin fotolarda cj ler çok güzel çıkmış iyi günler

Etiketler

gezenbilirin ikiz cj lerinin son kareleri
fotokopi gibi cj yaptık BULL tarık EVEDİLAZ deniz nazardegmesin

Ikizcjler006
Ikizcjler008
Ikizcjler011
Ikizcjler015

i

ya cjnin suspansıyonunu yaylıya cevirmek zormu arkdaşlar bi yardımcı olurmusunuz bana acaba

merhaba cj alamak istiyorumm ama dahacok sehir icinde kullanacahim hangi modelini tavsiye edersiniz bitane buldum fiyati 4500 tl ama trafikkten cekme belgeli almami onerirmisiniz arac calisir durumda durumuda fena degil ufak tefek masrafi var benimm endisem sanzuman ve motorda bir prblem olmasi varsa nekadara hallolur ve istanbulda iyi bir usta yada servis onerirmisiniz arac fotodaki aractir dusuncelerinizi bekliyom

26463536tx0

[attachment=1][attachment=2]

bende yeniden aranızdayım Ozan arkadaşımın cj i artık yeni sahibinde ;D ;D ;D ;D

bu fotolar eski gezilerimizden henüz fotoğrafını çekemedim cj in

Cj5

Cj5 1

çok kalite duruyor laci cj tek kelimeyle muhteşem sanki bir ara bunu sahibinde görmüştüm yanılmıyorsam

Doğrudur,sahibiden.com aracılığı ile satın aldım,araç hakkındaki görüşler için tşk.ler..

Proje devam ediyor öğrendikçe gerekli ilaveleri yapıyorum sırada

1) 4 inç yükseltme kiti,yükseltme takozları iptal olacak,orjinal takozlar takılacak,yeni makaslar takılacak

2)Elektronik ateşleme yapılacak

3)35 lastiğe uyacağını düşündüğümüz 47/11 ayna mahruti oranlı ön arka wagoner defransiyel takılacak

4)devir saati takılacak

5)önler disk fren olacak kısmetse önümüzdeki günlerde...

Dd071 003

Dd071 007

SL372202

SL372203

SL372205

benim cj lere cok buyuk bi ılgım var ve bılıyorum bu bir hastalık yakında ihale varsa veya ucuza alabılecegım bir cj varsa bana yardımcı olabılırmısınız kendım baştan nyaratmak ıstıyorum arabamı.....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR