Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 300
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 104,320
Aldım bileti , çok teşekkür ederim , aynı biletle boat showa geçebiliyor muyuz acaba ?

Aldım bileti , çok teşekkür ederim , aynı biletle boat showa geçebiliyor muyuz acaba ?

Geçen sene iki farklı hall arasında tek davetiyeyle geçebiliyordunuz. Yani ikisi için de geçerli olması gerekiyor, eğer geçen seneden farklı bir uygulama yapmadılarsa.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sürekli hata veriyor. Hatalı ya da yanlış promosyon kodu diyor. Başka hata veren var mı? Davetiyeyi alamasam da emeği.geçenlere teşekkürler.

Sürekli hata veriyor. Hatalı ya da yanlış promosyon kodu diyor. Başka hata veren var mı? Davetiyeyi alamasam da emeği.geçenlere teşekkürler.
bir kaç farklı promosyon kodu var ancak giriş kartını alakasız maillere gidiyor. Alanlar nasıl alı anlamadım pnr no veriyor kayıt no veriyor ama girşi kartını başkasına yolluyor.

bana hata kodu yazdı ekranda ama 5 dakika sonra mailime baktım davetiye linki gelmişti , oradan print alabildim , sorun çıkmadı ?

PNR kod ile fuara gittiğiniz zaman biletin çıktısını orada ilgili bölümden alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba, yalnız sanırım bu linkten bot fuarı için davetiye alınabiliyor bununla karavan fuarına giriş imkanı var mı ?