Gezenbilir Terkos Kemerburgaz Off-Road Gezisi (20 Mayıs 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 109
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,511
Ynt: Terkos Kemerburgaz Offroad Gezisi (20 Mayıs 2007)

Çok güzel bir gün geçirmişsiniz arkadaşlar, biraz kıskandım. Fakat hem işlerimin yoğunluğu, hemde arabanın üstünü açtığım için yağmurdan tırsarak katılamadım. İnşaallah başka sefere görüşmek üzere...

Etiketler

Ben de gelecektim ya, çarşamba akşamı görev çıktı perşembe sabahından beri diyar diyar Anadolu moduna geçtim. kaçırdım bu sefer de.

Herkese Londra`dan selamlar arkadaslar :smiley:
gezi cok guzel gecmis fotolardan gordugum kadariyla
memleketin kiymetini bilmek gerek burada sahipsiz devlet arazileri olmadigi icin dogada offroad mangal olayi oldukca kisitli hatta yok gibi, her yer birilerinin arazisi, offroad yapmak icin kuluplere katilip her geziye 10-40 £ arasi degisen ucretler oduyorsunuz cunku bu geziler haliyle birinin arazisinde yapiliyor :smiley:
bizde her yer devletin arada bi koylunun tarlasina girmedigin surece istedigin gibi at kostur ne guzelmis yahu :D
Yalniz Disco I 300 TDI lar 1000-1500 £ :eek:

Deep' Alıntı:
Yalniz Disco I 300 TDI lar 1000-1500 £ :eek:

Gelirken iki-üç tane koysana yan cebine o vakit yiğidim ;D Dağıtırız cami avlusunda fakir fukaraya sevaba gireriz ;D

E bir dahaki Aile boyu gezi ne zaman olacak...

Yok böyle şehirde 4*4 kullanmak olmuyor....

aslında benim merak ettiğim çıkıştaki o toprak yığınından benim araç nasıl geçti keşke resmi olsaydıda görebilseydim

Arkadaşımın 2005 G.Vitara tek kapısı var..standart hali ile bile neler yapabildiğini gördüm..hayretler içinde kaldım..geçen sene F1 pisti yolundan mudarlı köyü civarında BAYAĞI KAR TUTMUŞ yolda gittik...İnanın bizden başka kimse yoktu..Polaris ATV kullanan birisi yolda bizi gördü şaşırdı..kalırsının dedi ama vitara banamısın demedi(Standart)

Geçen sene 7 göllere gitmiştim...Bi ara özellikle sonbaharda tercih etmezmisiniz(hem mengen de yemek yeriz)

Sonbahar daha sakin olur..karda olabilir..hem off-road hem kamp...genelde günübirlik gidiyorsunuz galiba...1 akşam uyku tulumu ve çadırda kalma keyfinide deneyin derim..(aynı zamanda bende AVCILIK ta varda..) Muhteşem fotolar..v.s v.s

yol' Alıntı:
Bizde avcılık yok ama sonbaharda kamplarımız başlar ;) Hep beraber çıkarız yola :smiley:

İnşallah..benim için hayatın anlamı bu oldu artık:smiley:) 41 yaşına gelince insanı toprak çekiyor herhalde:smiley:)
İnsanın çalışası bile gelmiyor(mecburuz ama) :smiley:)

Bunlar da İlker'den gelenler

444723

444730

444733

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR