Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 335
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 57,578
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

emrah artarslan' Alıntı:
öğrenci arkadaşlarım ödev yapmaya devam edeceklerini iletmemi istediler. şimdilik onlardan sloganlar paylaşıyorum

--otizm beniim seçimim değil unutmayın! bu durumu ben yaşıyorum siz değill

--otizme bir eksiklik olarak değil farklı bir yetenek olarak bakmaya çalışın.

--Otizmin farkındayız, onların yanındayız.

--Otizmliyim...!

--başarmak için çalışıyorum ama... sizsiz olmaz varmısınız?

--Biz bize benzeriz, benzeriz biz, otizmi ve tüm rahatsızlıkları el birliğiyle yeneriz biz, yalnız destek sizsiniz bizi yalnız bırakmayın.

--Yalın, yalansız, hilesiz, şeffaf, saf sevginin adıdır otizm.

--Farklıyım,otizimliyim kabuğumu kırmaya yardım edermisin.

--Onlar bizim geleceğimiz onları sevgimizle aramıza alalım uzaklaştırmayalım.

--Otizm demek aşılmayacak bir engel değildir.yeterki bunun karşısında sabırlı,fedakar,güçlü duralım.

--otizmin düşmanı sevgi,şevkat,ilgi yani gerçek insanlıktır!!!

--Kim aynıdır birbiri ile. otizm farklılıktır, beni farklılığımla kabul edin.

--Sadece 1 gün değl 365 gün otizmin farkına varalım

Bu sloganlar TOHUM vakfının sloganları. Televizyon kanallarında animasyon olarak yayınlanıyor.
İzlemiştim ve çok beğenmiştim.
Fakat ne yazık ki çok az yayınlandığı için pek dikkat çekmiyor :(

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İstanbul (24 Nisan 2011)

eğer binek araçla katılabiliyorsak bende gelmek istiyorum
bora & gökçe toyota binek araç

teşekkürler

borabora34' Alıntı:
eğer binek araçla katılabiliyorsak bende gelmek istiyorum
bora & gökçe toyota binek araç

teşekkürler

Merhaba,
Binek araçla da katılabilirsiniz.
Gideceğimiz yer binek araçların giriş yapması için uygun.
Ekliyorum sizi de listeye.
Hangi buluşma noktasına geleceksiniz ?
Avrupa, Anadolu ?

1. Seval Duban-----------------Nissan Primera-----------------Riva
2. Şafak Gul---------------------Mitsubish Pajero----------Avrupa Yakası
3. Esra Akeroğlu & Face-----Renault (binek araç)--------Riva
4. Cemil Yıldız -------------------Defender 90-------------Anadolu yakası
5. Hasan Çalışkan----------------
6. Mustafa Eraslan--------------
7. Ahmet GÜNDÜZ---------------- Suziki Vitara......... Avrupa Yakası
8. Merve Çavuşdağ
9. Kübra Yücesoy
10. Bekir Gümüş
11. Burcu & Burak & Tora-----Discovery '96 300Tdi-----Anadolu Yakası
12. Cenk Sarıkaya----------------Defender 110 SW-----Anadolu Yakası
13. Arslankurt'lar
14. Ünal Çelik---------------------SÜRPRİZ--------------------Riva
15. Hidayet AVŞAR............. Suziki Vitara ............ .Anadolu Yakası
16. Hakan Sormaz ............. Suziki Vitara ............. .Avrupa Yakası
17. Hasan Ermagan........... Jeep cehoreke........... .Anadolu & Avrupa
18. Ufuk Sarımehmetoğlu....Jeep cehoreke........... Avrupa Yakası
19. Fatih Özyurt................ Suziki Vitara .............. Avrupa Yakası
20. Doğan Kaya................cherokee ZJ ............... Avrupa Yakası
21. Emrah Artarslan......... Toyota Land Curuser..... Anadolu Yakası
22. Zafer Togay ------------------ grand cherokee-------.Anadolu yakası
23. Volkan Bayraktar------------- ford renger -----------..Anadolu yakası
24. Nurullah Ateş------------------Grand Vitara ----------..Anadolu Yakası
25. Cezmi Büker--------------------NİVA---------------------..Anadolu Yakası
26. Hamido --------------------------NİVA--------------------..Anadolu Yakası
27. Cafer Yıldız-----------------------NİVA--------------------..Anadolu yakası
28. Mesut Kılınçarslan--------------Wagoner---------------..Anadolu yakası
29. Yücel Ada.................... Lada Niva................. .Anadolu Yakası
30. Ali Keskin.................... Suziki Samurai..............Avrupa Yakası
31.Onur Turunç................. Suziki Samurai.............Anadolu Yakası
32.Orhan Bıyıklı..................Ford veya Peguoet.......Avrupa Yakası
33. Fuat Dayıoglu..............jimny ..........................Avrupa yakası
34. Sayit Kar..................... nissan terrano ............Anadolu yakası
35.Enver Bayraktar............CJ6.............................Avrupa Yakası
36.Cemil Bayraktar............Blazer...........................Avrupa Yakası
37.Ekrem Bayraktar...........GMC............................Avrupa Yakası
38.Ahmet Ergun................Landrover...................Avrupa Yakası
39. Sedat Gülmezz............. Lc 70..........................Avrupa Yakası
40. Barboros Duman................jimy ...........................Riva
41.Hüseyin Akbulut ...........landrover ...................Avrupa yakası
42.Volkan Derelioğlu-----------Araçsız------------------------Avrupa yakası
43.Burak Buyruk ------------------CJ7-------------------------------Riva
44. Sedat Açıl................Land Rover Discovery........Avrupa Yakası
45. Mehmet Kiraz........... Suziki jlk ....................... Avrupa Yakası
46. Umut ÖCAL---------------Land Kruvazör..................Anadolu yakası (İzmit geliyorum biraz geç kalabilirim)
47.Recep çalışkan...................lc.70............................avrupa yakası
48. Ömer Çalışkan ...................lc.70................................Avrupa yakası
49.Cenk Coşkun..................Suzuki Vitara.......................Anadolu Yakası
50.Fatih Küçükçolak.............Suzuki Grand Vitara.............Anadolu Yakası
51.İzzet Mağden .................Suzuki Vitara .........................Avrupa Yakası
52. Metin ÖZEL ...................... CJ5 .................................... Ankara
53. Atılgan TÜRK ................... Suzuki vitara........................... Anadolu Yakası
54. Ahmet Ergun.......................LR D2..................................Anadolu Yakası
55.Erol Yusuf------------------------------CJ5-----------------------------------Anadolu Yakası
56.Ufuk sarıgül........................Honda....................................Riva
57.Bora & Gökçe--------------------Toyota----------------------------------Anadolu yakasi
58.Hakan Bulu-------------------------Yaya :smiley: --------------------------------Avrupa Yakası

Seval Riva da görevliye ihitiyacın var mı ?

Karaman Durmuş Ali Gülcan ilköğretim Okulu olarak otizmli çocuklarımıza manevi desteğimizi sunuyoruz.Çalışmalarınızı tebrik ediyor başarılar diliyoruz.

merhaba ben bişey öğrenmek istiyorum, öncelikle yapmış olduğunuz bu çalışmadan dolayı sizlere teşşekür ederim. bu off-road gezisine sadece arabası olanlarmı katılmak zorunda

--otizm beniim seçimim değil unutmayın! bu durumu ben yaşıyorum siz değill

--otizme bir eksiklik olarak değil farklı bir yetenek olarak bakmaya çalışın.

--Otizmin farkındayız, onların yanındayız.

--Otizmliyim...!

--başarmak için çalışıyorum ama... sizsiz olmaz varmısınız?

--Biz bize benzeriz, benzeriz biz, otizmi ve tüm rahatsızlıkları el birliğiyle yeneriz biz, yalnız destek sizsiniz bizi yalnız bırakmayın.

--Yalın, yalansız, hilesiz, şeffaf, saf sevginin adıdır otizm.

--Farklıyım,otizimliyim kabuğumu kırmaya yardım edermisin.

--Onlar bizim geleceğimiz onları sevgimizle aramıza alalım uzaklaştırmayalım.

--Otizm demek aşılmayacak bir engel değildir.yeterki bunun karşısında sabırlı,fedakar,güçlü duralım.

--otizmin düşmanı sevgi,şevkat,ilgi yani gerçek insanlıktır!!!

--Kim aynıdır birbiri ile. otizm farklılıktır, beni farklılığımla kabul edin.

--Sadece 1 gün değl 365 gün otizmin farkına varalım

sloganlar tohum vakfının slogonlarıdır. yanlış anlaşılma olmamıştır umarım arkadaşlardan sloganlar derken onlarında ders kitaplarından yada internetten buldukları sloganları sizlere aktarmak amacıyla yazdım. asıl amaç damlaları bir araya getirip bu başlık altında bir gölet oluşturmak.

sloganlar tohum vakfının slogonlarıdır. yanlış anlaşılma olmamıştır umarım arkadaşlardan sloganlar derken onlarında ders kitaplarından yada internetten buldukları sloganları sizlere aktarmak amacıyla yazdım. asıl amaç damlaları bir araya getirip bu başlık altında bir gölet oluşturmak.

emrah artarslan' Alıntı:

farklı birşey düşünmüyoruz emrah, gönlünü rahat tut, iyiki bizlerle paylaştın .

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
görüşürüz tabiki kendine iyi bak.
benim arazi aracı ,modifiyede ???,binek aracla geleceğim,umarım sorun olmaz, :D
Amaç orda bulunmak abi, arazi aracı yada binek arac ne farkeder:smiley: öylesle ben hiç gelmeyeyim kısmetse bu sefer otobüs yolculuğu:smiley:

loganrory' Alıntı:
Amaç orda bulunmak abi, arazi aracı yada binek arac ne farkeder:smiley: öylesle ben hiç gelmeyeyim kısmetse bu sefer otobüs yolculuğu:smiley:

çok haklısın fatma amaç orada olmak, geçen sefer en uzak nesafe rekoru sendeydi, unutmadık. ;)

BOBO' Alıntı:
Seval Riva da görevliye ihitiyacın var mı ?

Merhaba Burak,
Şimdilik yok, ev sahibi Academy Off Road ilgileniyor.
Çok teşekkür ederim.

emrah artarslan' Alıntı:

Hiç önemi yok. Önemli olan konuyu ifade edebilmek.
Etkinlik günü Tohum Vakfı da bizimle olacak.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,173
Kaydolan Son Üyemiz
Özgür1977

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR