Gezenbilir İzmir Grubu; Balçova'da Kamp - Doğa Yürüyüşü - Mangal ( 20 - 21 Şubat 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 73
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,016
Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu; Balçova'da Kamp - Doğa Yürüyüşü - Mangal ( 20 - 21 Şubat 2010)

Baraj Gölü...İzlemekten bir türlü doymadım ve doyamayacağımda sanırım :smiley: [attachment=1]
Beraber çekilmek lazım dimi :smiley: [attachment=2]
Sibel Hanım [attachment=3]
Onkan [attachment=4]
Uzaklardan körfez manzarası [attachment=5]

P2215373

P2215375

P2215377

P2215378

P2215381

Etiketler
Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu; Balçova'da Kamp - Doğa Yürüyüşü - Mangal ( 20 - 21 Şubat 2010)

Biraz yürüyelim [attachment=1]
Neydi bunun adı yav [attachment=2]
Birde beyazı varmış :smiley: [attachment=3]
Murat sucuk ve tavuk ızgara için yer hazırlıyor [attachment=4]
Keyifle etrafına bakınıyor [attachment=5]

P2215383

P2215385

P2215388

P2215382

P2215387

Benzer bulut manzaraları çoktu [attachment=1]
Hatice nin çiçek buketi :smiley: [attachment=2]
Murat yamaç çadırı ile uçmaya çalışıyorken :smiley: [attachment=3]
Yamaç paraşütü diyecek değilim [attachment=4]
Ateş başında [attachment=5]

P2215392

P2215395

P2215399

P2215393

P2215394

Onkan ın bu fotoğrafını çekmeden önce kızlderililerden bir isim bulmuştum ondan gülümsüyor :smiley: [attachment=1]
Yiyenbilirci Metin Ağabey [attachment=2]
Bulutlar ... [attachment=3]
Döner restoran [attachment=4]
Ateş başında ve çay keyfi eşliğinde Hatice ve Sibel hanım sohbete dalmış haldeler [attachment=5]

P2215404

P2215406

P2215408

P2215400

P2215402

Eşyalarımız ile topluca fotoğraf çektirelim dedik :smiley: [attachment=1]
Sadece eşyalarımız [attachment=2]

P2215414

P2215412

Anlatacak çok şey var kamp alanında geçirdiğimiz zamandan :smiley:
Sadece gelin ve yaşayın diyorum
Bu güzellikleri başkalarından duymaktan öteye bir adım atın
Sevgiyle kalın :smiley:

fotoğraflarını keyifle izledim Ömer abi :smiley:
teşekkürler...

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu; Balçova'da Kamp - Doğa Yürüyüşü - Mangal ( 20 - 21

Sevgili doğa severler;Sevgi ve saygılarımla öncelikle kamp arkadaşlrıma,Sibel Hm,Hatice Hm,Murat bey,Ömer bey,Onkan beye çok çok teşekkür ederim.Bana bu zevki tattırdıkları ve doğanın yanısıra insana verdikleri değer için.Ömer kardeşim de beinim sırt çantamıda yüklenerek beni kamp alanına taşıdığı için ,beraberinde Murat kardeşimide bizi kamp alanına götürmek için inip bizlere eşlik ettiği için ve nihayetinde bana katlandıkları için ,Onkan kardeşimede tekrar tekrar teşekkürler.Çok güzel ve çok neşeli bir kamp ve doğa yürüyüşü oldu.İnanın bir İZMİR li olup da burnumuzun dibindeki Balçova dağını bile bugüne kadar keşfetmemek büyük bir ayıp.Daha sı fotoğraflarla bu geziyi canlandırmak da çok güzel ve emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.Ben narin dağcı ve acemi dağcı tabiki baton yerine baston şemsiyeyi kullandım.İyikide almışım.Muazzam bir manzara İZMİR körfezi,ve balçova baraj ıBende tarih teki yerimi aldım.Bu bir ilk di son olmayacak.İnşallah.SEVGİ SAYGI ve SELAMLAR:

metin0035' Alıntı:
Sevgili doğa severler;Sevgi ve saygılarımla öncelikle kamp arkadaşlrıma,Sibel Hm,Hatice Hm,Murat bey,Ömer bey,Onkan beye çok çok teşekkür ederim.Bana bu zevki tattırdıkları ve doğanın yanısıra insana verdikleri değer için.Ömer kardeşim de beinim sırt çantamıda yüklenerek beni kamp alanına taşıdığı için ,beraberinde Murat kardeşimide bizi kamp alanına götürmek için inip bizlere eşlik ettiği için ve nihayetinde bana katlandıkları için ,Onkan kardeşimede tekrar tekrar teşekkürler.Çok güzel ve çok neşeli bir kamp ve doğa yürüyüşü oldu.İnanın bir İZMİR li olup da burnumuzun dibindeki Balçova dağını bile bugüne kadar keşfetmemek büyük bir ayıp.Daha sı fotoğraflarla bu geziyi canlandırmak da çok güzel ve emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.Ben narin dağcı ve acemi dağcı tabiki baton yerine baston şemsiyeyi kullandım.İyikide almışım.Muazzam bir manzara İZMİR körfezi,ve balçova baraj ıBende tarih teki yerimi aldım.Bu bir ilk di son olmayacak.İnşallah.SEVGİ SAYGI ve SELAMLAR:

ne demek Metin Bey...
her zaman bekleriz...
her ne kadar bu grubun 1,5 aylık yeni ama devamlı üyesi olsam da, her zaman bekleriz :smiley:
saygılar, selamlar...

Konuyu açıp fotoğrafları sıralarken de özen göstermişsiniz teşekkürler............

Böyle güzel kamplara arabaların çıkabildiği günlerde bizde katılırız inşallah.Bu arada ismi hatırlanamayan çiçekler Manisa Lalesi ,namı diğer Anemon. :D

züğürt gezençi' Alıntı:
Böyle güzel kamplara arabaların çıkabildiği günlerde bizde katılırız inşallah.Bu arada ismi hatırlanamayan çiçekler Manisa Lalesi ,namı diğer Anemon. :D
Teşekkürler hatırlattığınız için :smiley:

metin0035' Alıntı:
Rica ederim Metin Ağabey :smiley:
Sen gel ben sırt çantanı her defasında taşırım.Tabi kondüsyon kazandığına inandığım ana kadar ;D

Mehmet Bey'in forumun başka bir bölümünde ki etkinliğimiz ile yazdıklarını buraya alıyorum.

orbay74' Alıntı:
Ne kadar cok ıstemıstım bır etkınlıgın parcası olabılmeyı. Cuma gununden heyecana kapılıp bılır bılmez kendımıze gore eşimle bırlıkte hazırlıklara koyulduk. Yıyecek ..ıcecek uzun zamandır kullanma fırsatı bulamadıgımız kurtlanmıs eskı ayakkabılarımızın yerıne yenı ayakkabı, oglumdan uydurdugum bır sırt cantası, uyduruk tırmanma kıyafetı, H100 e temızlık ve hafıften bır bakım , son anda aklımıza gelen yagmurluk temını derken , İsvıcredekı oglum(metın) cıkageldıler. surprız. Neyapıp edıp onlarıda b u etkınlıge katarak sankı kalabalıkmısız gıbı gorunmeye calıstım. Aynı gun Samı beyın teklıfı uzerıne benı evden alıp oylesıne vakıt oldurme davetını kabul ettım , dogrusu ıhtıyacım vardı. Şuursuzca Samı kardesımız nereye gıdelım dedı ıse otosu ıle orolarda dolasıp durduk.En azından katılım dusuklugunun uzuntusunu uzerımden atmaya calıstım. Kımseyı suclamıyorum yanlıs anlasılmasın . mutlaka cok onemlı mazeretlerınız vardı. Yurekten ınanıyorum...... Ne yapalım son care olarak kendı gurubumuzu olusturamadık ıse bızde bızım gıbı gurup olusturmakda zorluk ceken yuruyuscu arkadaslarımız ıle bırlesıp çok muşuz gıbı gozukmek tesellısınde bulduk careyı.
Cocuklarım ıle nasılsın-ıyımısın muhabbetı yle farkında olmadan sabah oldu . hemen yuklenıp yola koyulduk . 8.15 sııralarında sozlestıgımız yerde Samı kardesımız ıle bulusup yuruyuscu arkadasların toplanma yerıne gıdıp onlerı bekledık . Geldıklerınde, Yaherru-yamerru deyıp peslerıne takıldık. Onumuzdekı dortcekerın arkasından surduk bız de . Zavallı H100 sıyııra-sıyıra takıbedebılmeyı basardı basarmasına da eger yolun bır kısmını sel goturmemıs olmasaydı. Çaresız araclardan ınıp murat beyın gurunu (4 kısı) ızlemeye basladık . onlar ne yaparsa bız de oyle yapacaktık. O ne.? tam techızatlı komando gıbıler. Utandım sıkıldım ne yapacagımı bılmez bır sekılde her ne bahasına olursa olsun onlar ne yaparsa ben de yapabılmeyı goze aldım. Bıze bakım bıyıkaltından gulumsemelerınde haklı ıdıler Takıldık peslerıne Samı, ben-benım eşim , oglum Metın- onun eşi . Sallandık kaymış yoldan asagıya daldık calıcırpının ıçine. Yol bulabılmekte de zorlanıyorduk. Aynı zamanda benım tayfadan da catlak sesler cıkıyor, cesaretımı kırıyorlardı. caresız kalmıstım. Yetersızlıgımıde gorup profesyonel kısılere ayak-bagı olma endısesı ıcın de yaptıkları uyarıyı da kabullenmek zorunda kalarak , ındıgımız cukuru tekrar cıkarak bızım doga yuruyusu sona ermıs oldu. Yıne caresız Samı kardesımınde (sen yapabılırdın zaten) tesellısıne kanarak medenıyete dogru gerı donus yaptık. Almıstım boyumun olcusunu. Yer yarılsa ıdıde yerın dıbıne gırseydım. Neresı oldugunu bıle farkedemedıgım bır otoparka geldık. attık taburalarımızı basladık geyıge . Farkındaydım. Samı de konu dagılsın dıye caba gosterıyordu. neler konusmadıkkı. hukumetler kurup hukumetler bıle devırdık. Tek bır seyden keyf aldım. o arada otoparkın ıcınde 15 lı yaslarda bır kız cocugu babası - annesı tahmın edebıldıgım aılesı ıle soforluk ogrenmeye calısıyordu. tam onumde stop edıp cakıldı. İçimden geldı bır tuyo vereyım dedım. cocukcagz benı dınledıkten sonra calıstırdı ve duzgun bır kalkıs yapınca , bır işe yaramıs olmaktan oyle haz duydum kı. ama uzun surmedı artık hukumet bıle kuramıyorduk . sahıl boyunda soyle bır yuruyus yapmanın bıle pek tadı olmadı. basladıgımız yere gerı donup evımıze gerı dondugumuzde aynı huzun
ılletınden kendımı kurtaramamıs olmalıyım kı oturdugum yerde tv karsısında uyuya kalmısım. Ev halkı da durumumu anlamıs olacaklarkı benı yalnız bırakıp gıtmısler. Bır telefon sesı ıle uyandıgımda forumdan Metın35 kardesımız arıyordu. pazar gunu bulusma sozumuzu hatırlattıgında, her seyı berbat etmıs bır ruh halı ıle "" ben gelmıyorum"" dedım. Metın35 kardesımız de oldukca uzulmus olmalı ama anlayıs gosterecegıne emınım.
Daha ıyı bır fıyaskoyu tasarlamıs olsaydım da, sonucun bu sekılde gerceklesecegınden emın olamazdım. Haddımı bılmelıydım. Delıkanlı gıbı dusunup, delıkanlı gıbı olmak zormuş

Mesajlarımın altında bulunan İmza bölümünde 28 Şubat 2010 Pazar yürüyüş duyurumuz var.
Ama 15 km mesafe.!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR