Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarergun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 63
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011)

Yaşar hocam, Sedat abi ;
Burası arazi araçlarına göre mi yoksa bende aracımla gelmek istesem nasıl olur.
Sıkıntı yaşarmıyım.
1994 - Ford Transit Connect 66 Kw.- Uzun Şasi - Yüksek Tavan
Sedat abi herhalde sonunda banada bi 4x4 aldıracaksın öyle gözüküyor.

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Hatay Grubu; Amanoslar Aktepe Tandır Akkaya Offroad Keşif Gezi Duyurusu (30 Ocak 2011)

Thunder one' Alıntı:
Yaşar hocam, Sedat abi ;
Burası arazi araçlarına göre mi yoksa bende aracımla gelmek istesem nasıl olur.
Sıkıntı yaşarmıyım.
1994 - Ford Transit Connect 66 Kw.- Uzun Şasi - Yüksek Tavan
Sedat abi herhalde sonunda banada bi 4x4 aldıracaksın öyle gözüküyor.
yok o araba kesin gider geri gelmez orda kalır beraber giderizde senin durumun net olmaz

Tamam sedat Abi , Allahtan bi manilik olmasssa ben hazırım.

O güne kadar bir sıkıntı olmazsa aranızda olacağım.

Artık beni 4x4 olarak görebileceksiniz. :smiley:)
Geçen gezide yaşadığım sorunu (gerçi DİSCO için pek sorun olmadı ama) sanırım hallettim.

Birde araca küçük eklemeler yaptım. Sanırım geziye kadar kalan eksikleri de tamamlamış olacağım.

1. Yaşar Ergün Suzuki X-90
2. Sedat Bakır-Pajero 2.5 TDI
3. Menderes Şereflişan LR SIII
4. Recep Ekinci
5. Hasan Çolakefe Suzuki Jimny
6. Erkin GEDİK Land Rover Discovery II ve henüz belli olmayan yolcuları!
[attachment=1]

PICT0040

erkingedik' Alıntı:
O güne kadar bir sıkıntı olmazsa aranızda olacağım.

Artık beni 4x4 olarak görebileceksiniz. :smiley:)
Geçen gezide yaşadığım sorunu (gerçi DİSCO için pek sorun olmadı ama) sanırım hallettim.

Birde araca küçük eklemeler yaptım. Sanırım geziye kadar kalan eksikleri de tamamlamış olacağım.

1. Yaşar Ergün Suzuki X-90
2. Sedat Bakır-Pajero 2.5 TDI
3. Menderes Şereflişan LR SIII
4. Recep Ekinci
5. Hasan Çolakefe Suzuki Jimny
6. Erkin GEDİK Land Rover Discovery II ve henüz belli olmayan yolcuları!
[attachment=1]

Erkin Bey bir kaç gezi sonra gaza basınca kükreme sesi duyacağız gibime geliyor :smiley:

Yaşr hocam,

Sizlerden öğreneceğimiz daha çok şey var.
Teşekkürler

yurtdışına çıkmazsam aranızda olurum chevrolet captıva

Yaşar hocam,

Arkadaşların haberi olmadımı acaba,
Katılım kısıtlı olacak sanki?

yasarergun' Alıntı:
Yarın patlatırız katılımı Erkin Hocam :smiley:
yaşar hocam arkadaşlardan bir şey çıkmıyor yeni haber aldım bizim çocuğun taşeronu payastan aktepeye makine götürmüş yol iyi diye haber geldi bilginize

küçük ağa' Alıntı:
yaşar hocam arkadaşlardan bir şey çıkmıyor yeni haber aldım bizim çocuğun taşeronu payastan aktepeye makine götürmüş yol iyi diye haber geldi bilginize

Erdinç Hocam başlığı kaçırmış dün telefonla görüştük tembellik bende linki ona atmakta geciktim. Yarın oradan destek gelir :smiley:

yasarergun' Alıntı:
Erdinç Hocam başlığı kaçırmış dün telefonla görüştük tembellik bende linki ona atmakta geciktim. Yarın oradan destek gelir :smiley:
listede adımız yazılı kimse gelmese tek başıma giderim

küçük ağa' Alıntı:

Pazara orayı geçebilirsek çok mutlu olacağım.

yasarergun' Alıntı:
Pazara orayı geçebilirsek çok mutlu olacağım.
yol iyiymiş hocam bizim çocuğun taşeronu yeni makine ile payastan aktepeye geçmiş bu gün akşam görüşüp sordu

Arkadaşlar mesai arkadaşım, "biz o yoldan 3 yıl önce BMC ile balık taşıyorduk" diyor. Yaşar hocam artık "hard off road" parkurlar seçelim. yolda kalalım, batalım gerekirse devrilelim. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR