Gezenbilir 2. Suzuki Off-Road Gezisi (5 Nisan 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bipolar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 130
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,219
Ynt: Gezenbilir 2. Suzuki Off-Road Gezisi (5 Nisan 2009)

P1090479

P1090482

P1090484

P1090485

P1090486

P1090488

P1090489

P1090492

P1090496

P1090499

P1090500

Etiketler

güzel gezi helal olsun geçen haftayı boş geçen suzukiler bu hafta dopdolu bir gün geçirmişler araziden max kaç hafta ayrı kalabiliyosunuz merak ettim suzukiciler :smiley::smiley::smiley:

Valla çok güzel bi gezi oldu sağ salim gittik geldik arada bi cici bebe mukatım oldu araba giderken kanalın üstünde hangi akla hizmet direksiyonu falan bırakıp yemeğe daldık bilmiyorum :smiley:

Aracı denemek için bikaç atraksiyon yaptım ama hakkını veriyo banamısın demiyo daha kanal dışında takılacak bi yer bulamadım :smiley:

Diğer araçlarında modifiyeli olması rahat bi gezi olmasını sağladı daha önce aynı yerlerden kışın benim interscout la geçmiştim beterdi !!!

Son olarak ön arka 100 de 100 çok iyide kullanımı hele bide traktörlerle inanılmaz yorucu ve zor sürekli direksiyonu çekiştiriyor ve araç dönme çapı yarı yarıya farkediyor ... Ama deyer !!!

arkadaşlar foto ve vidolarınızı büyük keyifle izledim elerinize emeginize saglık bende sabırsızlıkla ve heycanla yeni samuraimi hazırlamaya ugraşıyorum ah keşke benim aracta hazır olsaydıda aranızda ola bilseydim diye iç cekmedim degil

Katılan tüm arkadaşları tebrik ediyorum,paylaşım ve görseller için de çok TEŞEKKÜRLER :smiley: Arman'cım,çılgın kardeşim ziyaretine geldiğimde deneyimlerini dinlemek isterim,benim de söylemek istediğim bir kaç şey olacak :smiley: Sevgiler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

SON KONULAR

Geri