FRONTERA CLUP VE LOGO

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan balikay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 719
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 57,299

balikay

0530 7458572
Yer
Kilis
merhaba frontici arkadaşlar...
gezenbilir ve offroad aleminde kaç kişi olduğumuzu, oluşacak fronter fun clup e sıralı üyelik için, ortak bir logo için, ileride mont-yelek ve şapka için sıra numara belirlenmesi için bir sıralama yapmaya ne dersiniz.
bu uygulamayı başka bir araç gurubunda gömüş ve hoşuma gitmişti. sizinle paylaşmak istedim.

Etiketler
Ynt: FRONTERA CLUP VE LOGO

Merhaba
Bu harika bir fikir hem mont hemde araçlara takılacak olan stikerler harika olur.Grafiker olan arkadaşlardan yardım bekliyoruz

fronterayı temsil edecek canlı olarak gergedan olabilir mi.? resimlerin üzerinde oynanabilir yada farklı logolarla birleştirilebilir. evet grafikci arkadaşlar desteğinizi bekliyoruz.

AR5 Rhino 11 RQ

Images

Images 2

Images12

ImagesCAYWX1R4

siteden bir arkadaşın çalışmasını örnek olarak veriyorum. logoyu tasarlayan arkadaşın izni olursa üzerinde çalışma yapılabilirmi.?

Frontera Opel thumb

OPEL exp thumb

Images15

Frontera Opel logo AECB12A60B seeklogocom

damast' Alıntı:
Bence bu logo ve pusula logoların karışımı birsey olmalı

Oncelikle Levent in bahsettigi arkadas benim ve zaten en basindan beri dusunurken hepimiz icin dusunmus ve topige de oyle yazmistim. Izin vermek mi aksine seref duyarim.

Murat ile de ayni fikirdeyim pusula ve gergedan uzerine yogunlastim bende. O iki sticker/logo zaten ailece bizim tasarimlarimiz. Pusula olan esime ait.

Sizden biraz daha sabir istiyorum yakinda guzel gorseller sunabilecegiz :smiley:)

mrdnmz' Alıntı:
Oncelikle Levent in bahsettigi arkadas benim ve zaten en basindan beri dusunurken hepimiz icin dusunmus ve topige de oyle yazmistim. Izin vermek mi aksine seref duyarim.

Murat ile de ayni fikirdeyim pusula ve gergedan uzerine yogunlastim bende. O iki sticker/logo zaten ailece bizim tasarimlarimiz. Pusula olan esime ait.

Sizden biraz daha sabir istiyorum yakinda guzel gorseller sunabilecegiz

güzel calısma tebrik edip basarıların devamını diliyorum Üstat ;)

mrdnmz' Alıntı:

Sizden biraz daha sabir istiyorum yakinda guzel gorseller sunabilecegiz
logoyu kimden aldığımı hatırlayamadığım için isminizi açıklayamadım ve sizinle irtibata geçemedim kusura bakmayın. eşinizin emeğine sağlık. tabiki izin isteyeceğiz. emek var işin içinde. gergedanın içinde çita resmi mevcut. çita resmi kalsın mı yoksa başka canlının hologram yada fligran şeklinde olabilir mi.?

balikay' Alıntı:
logoyu kimden aldığımı hatırlayamadığım için isminizi açıklayamadım ve sizinle irtibata geçemedim kusura bakmayın. eşinizin emeğine sağlık. tabiki izin isteyeceğiz. emek var işin içinde. gergedanın içinde çita resmi mevcut. çita resmi kalsın mı yoksa başka canlının hologram yada fligran şeklinde olabilir mi.?

Bence cita kalsin 3 kapi cita 5 kapi gergedan olur :smiley:

mrdnmz' Alıntı:
Bence cita kalsin 3 kapi cita 5 kapi gergedan olur :smiley:
bence nacizane fikrim hem cita hemde gergedan kalsın. şöyle ki şehirde çita temsili hız ve kıvraklık, yoldışında gergedan gibi güç ve hakimiyet temsil etmesi açısından...
logo temalarını yolluyorum fikir açısından geliştirmek mükemmeleştirmek size düşüyor.

Slayt4

Slayt5

Slayt6

Slayt7

Tamamdir bekliyoruz ama itiraf etmek gerekirki bizde son asamada pro. Yardim aliyoruz bizde o programlar yok cunku.

Diger bir konu balikay ve damast icin onemli.

Hatirladigim kadari ile sepet topigine olculeri yazdim ve baska birsey daha ekledim bir bakin bakalim sonrasinda devam ederiz konu sapmasin :smiley:

balikay' Alıntı:
bence nacizane fikrim hem cita hemde gergedan kalsın. şöyle ki şehirde çita temsili hız ve kıvraklık, yoldışında gergedan gibi güç ve hakimiyet temsil etmesi açısından...
logo temalarını yolluyorum fikir açısından geliştirmek mükemmeleştirmek size düşüyor.
Bence bu şekilde gercekten çok güzel ,ama yaziları bence saat 12 ve 6 yönleribede yazmak lazım.Yani merkezde yazmalı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR