Fethiye Kabak koyundaki kamp yerleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cudberrys Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,994

cudberrys

tüm doğaseverlere merhaba
Yer
İzmir
arkadaşlar,temmuz'un 10 unda Kabak koyunda kalmayı düşünüyorum.. burada çeşitli kampingler var.. turan hill lounge,gemile,sea valley bungalows vs..bu tesislerde daha önce kalan arkadaşlarımız varsa deneyimlerinden yararlanmak isterim..

Etiketler
Ynt: Fethiye Kabak koyundaki kamp yerleri

3 sene önce Kabak koyunda Helin Camp'ta kalmıştım. Gayet güzel bir yer. Sahipleri çok misafirperver ve sıcakkanlılar. Denize tepeden aşağıya patika gibi bir yerden iniyorsunuz. İnternet adresinden bilgi alıp resimlerini görebilirsiniz.

kudesci' Alıntı:
3 sene önce Kabak koyunda Helin Camp'ta kalmıştım. Gayet güzel bir yer. Sahipleri çok misafirperver ve sıcakkanlılar. Denize tepeden aşağıya patika gibi bir yerden iniyorsunuz. İnternet adresinden bilgi alıp resimlerini görebilirsiniz.
ilginize teşekkür ederim..resimleri inceledim..gayet hoş bir yere benziyor..denize olan uzaklığı ne kadar hatırlayabildiğiniz kadarıyla ? bir de herhangi bir olumsuzluk (kötü koku,sivrisinek vs) yaşadınız mı ?

Rica ederim. Kampta herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Denize uzaklağıda 3-5 dk kadardı. Resimlerde gördüğünüz hamağın olduğu yerin manzarası çok güzeldir.

10 gün once kadar kabak koyunda 1 gece konakladım.
Biz 3 kisi gitmiştik, adını bilmedigim sahile neredeyse sıfır olan camping alanı bizden cadır kurmak için kişibası 30tl istedi.
bizde sahilin sağ yamacında olan, hem kabak plajını hemde bozcuk plajını goren bır yere kamp kurduk.
jandarma izin vermiyor demelerine rağmen gece hiçbir sıkıntı olmadı, sabah 10 gibi ise bekcı gelip cocuklar toparlanın artık jandarma gorurse kızar demekten baska bırsey yapmadı :smiley:
Duş ve wc ihtiyacımızı ise, marketten bırkac şişe su almamız karsılıgında oradaki görevli dusları kullanabileceğimizi söyledi. Sıkıntı olmadı.

Kabak Plajı

Kabak

ilk kez 2007 de 1. likya yolu yürüyüşümüz sırasında 1 gece kalmıştık kabata. o zamanlar şimdiki kadar çok kalınacak yer yoktu.en son 2010 eylülde gittiğimde birçok yeri olduğu gibi orayı da rezil etmişler.heryer ağaç ev olmuş. hatta likya yolu işaretlerini kafalarına göre değiştirip kendi pansiyonlarının önünden geçirmişler.

eğer araçla gidecekseniz size faralyada george house da kalmanızı tavsiye ederim. kabağa araç yolu da yapmışlar.oradan inersiniz.tabi sakin kafa dinleyecek yer arıyorsanız eğer.

huseyinyilmaz' Alıntı:
ilk kez 2007 de 1. likya yolu yürüyüşümüz sırasında 1 gece kalmıştık kabata. o zamanlar şimdiki kadar çok kalınacak yer yoktu.en son 2010 eylülde gittiğimde birçok yeri olduğu gibi orayı da rezil etmişler.heryer ağaç ev olmuş. hatta likya yolu işaretlerini kafalarına göre değiştirip kendi pansiyonlarının önünden geçirmişler.

eğer araçla gidecekseniz size faralyada george house da kalmanızı tavsiye ederim. kabağa araç yolu da yapmışlar.oradan inersiniz.tabi sakin kafa dinleyecek yer arıyorsanız eğer.
Likya yolunu da ticari hırslarına alet etmişler demek ! bende arazi aracı var,dediğiniz gibi Faralyada kalıp araçlada inebilirim Kabak'a ! Faralya George house'u tavsiye ediyorsunuz demek..

çok daha kötü yerler gördüm. kabaktan alıncaya çıkın her tur firması kendi renklerine boyamış taşları.

faralyada george house u kesinlikle tavsiye ederim. ruhunuz dinlenecektir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR