Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tayfunsozer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 817
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 166,179

Etiketler
Ynt: Feroza'cılar Biz Kaç Kişiyiz?

Barış bey merhaba,

kısa zamanda tanışalım.
Bende kocaelindeyim.

FEROZA kullanicisi olarak aramiza hosgeldiniz.

Turgut

Tanışalım Ismail abi çok isterim ama küçük bir problem var bacağım kırıldı 10 gün önce bir ameliyat geçirdim 6 hafta evde yatmak zorundayım. İyileşir iyileşmez yüzyüze de görüşürüz

Çok sağol Cemal abi. Bu iş başıma gelmeden yaklaşık bir hafta kadar önce aracımın motor problemi için Rıdvan ustayı aramıştım telefonla. Senden bahsetmişti aracı sıfırladık diye. Bende ona gitmeye niyetlendim ama gidemeden bu kaza oldu. Tanışmak bu güne kısmetmiş.

barışcım çok geçmiş olsun,şu an çook uzaklardayim, 3 gündür yeni nete giriyorum,tez zamanda iyileşip aramiza donersin inşallah,,

Baris bey,

Oncelikle FEROZAnin hayirli olsun iyigunlerde kazasiz belasiz lastikleriniz hep yola duz bassin.
Bu arada ayaginizi vahim bir netice sonucu kirmisiniz. cok cok buyuk gecmis olsun umuyorum en kisa zamanda eski halinze ulasir vede
FEROZANİzla yapacak veyada yapmis oldugunuz tecrubeleri burada bizimle paylasrisiniz.

saygilarimla

Tge

Chivass' Alıntı:
Çok sağol Cemal abi. Bu iş başıma gelmeden yaklaşık bir hafta kadar önce aracımın motor problemi için Rıdvan ustayı aramıştım telefonla. Senden bahsetmişti aracı sıfırladık diye. Bende ona gitmeye niyetlendim ama gidemeden bu kaza oldu. Tanışmak bu güne kısmetmiş.

İnşallah daha güzel ortamlarda karşılıklı tanışmakta kısmet olur.

geçmiş olsun barış bey,mevla şafi ismini tecelli ettirsin şifa bulun inşallah.

tge' Alıntı:
Baris bey,

Oncelikle FEROZAnin hayirli olsun iyigunlerde kazasiz belasiz lastikleriniz hep yola duz bassin.
Bu arada ayaginizi vahim bir netice sonucu kirmisiniz. cok cok buyuk gecmis olsun umuyorum en kisa zamanda eski halinze ulasir vede
FEROZANİzla yapacak veyada yapmis oldugunuz tecrubeleri burada bizimle paylasrisiniz.

saygilarimla

Tge

Sevgii Tge,

Öncelikle iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Aracı alalı henüz bir ay oldu. Bu yüzden henüz paylaşabilecek kadar anı biriktiremedim. Ama ilk izlenim olarak şunu söyleyebilirim ki inanılmaz keyifli bir araç.
Kocaeli de yaşıyor olmak bu tarz bir araçla birşeyler yapabilmek için büyük ayrıcalık aracı ilk aldığım günlerde birkaç deneme yaptım. ( Gerçi porya kilitlerinin nasıl devreye alındığını bilmeksizin çamurlarda mücadelem traktör yardımı ile tamamlanabildi :smiley: ) Şimdi ise dört gözle aracı tekrar kullanabileceğim günleri bekliyorum.

Forumdan okuduğum üzere Ferozacılar olarak bir toplanma tanışma isteğinin tüm ferozacılarda olduğunu gördüm ve yine bizlerin çoğunluğunun İstanbul ve çevresinde yaşadığını anlıyorum. Sonbaharda ramazan sonrasında yerler iyice çamurlandığında bir büyük toplanma organize edilebilir belki... Bu konuda büyüklerimizin ön ayak olmasını diliyorum...

Hiç sorgusuz sualsiz bu kadar sıcak bir şekilde beni aranıza aldığınız içinse hepinize teşekkür ediyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri