Evolite Summit 4 Mevsim 1 Kişilik Çadır Hakkında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TezMertek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,325

Etiketler
Ynt: Evolite Summit 4 Mevsim 1 Kişilik Çadır Hakkında

cadır guzele benziyor bisikletli kamplar icin uygunmudur acaba birde pollerini aliminyum pollerle degistirme sansımız varmıdır?

gercekten fiyat olarak iyiymiş , tabi indirimli hali :D takip edeyim de saha performansı yorumlarınızı da alayım :smiley: Hayırlı olsun , güle güle kullanın iyi günler ...

bende ebay den aldım 75 euro 4 kisilik polyesterden imal otomatik cadır daha elime gecmedi elecsa marka bi ürün

buradan Murat beye teşekkür ediyorum cadırı almaya vesile oldugu icin siparisi bugun vermis bulunuyorum gelince bir incelemede ben yaparım insallah

Survivor_Man' Alıntı:
buradan Murat beye teşekkür ediyorum cadırı almaya vesile oldugu icin siparisi bugun vermis bulunuyorum gelince bir incelemede ben yaparım insallah

Rica ederim.
Güle güle kullanın.

Merhaba öncelikle yaptığınız incelemeyi bizimle paylaştığınız için size teşekkür ederim ve çadırınız hayırlı olsun. Size bir sorum olacak ferrino lightent ile evolite arasında kaldım ikisinden birini almak istiyorum çadırın kapalı boyu ve ağırlığı nasıl acaba motosiklet arkasında taşınabilirmi yada bir sırt çantasına sığarmı??

Sn. Tezzmertek çadırın kapalı boyu, paket hacmi ile ilgili bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Nette çok araştırmama ramen bulamdımda.

merhaba arkadaşlar,
murat çadırı kullanma imkanın oldumu?kış faaliyetlerinde (özelliklede kar üstüne çadır kurduğun zaman) direnci ve performansı nasıl acaba?

Sn. Tezzmertek

ben bu çadırdan almak istıyorum. Fiyat olarak 120 tl gibi yukarda yazılar var. Acaba bu fiyata nerden temin edebilirim?

Merhaba Sayın TezzMertek,

10 Mart'ta Likya yolunun tamamını solo yürümeyi planlıyorum. Çadır olarak ta evolite summit almayı düşünüyorum. Ancak kesin kararımı verebilmek için 1-2 bilgiye daha ihtiyacım var.

1. Paket Boyutları Nedir?
2. Ayrıca internette bir kullanıcın, Max. ağırlık 2.4 Kg denmesine rağmen tarttığında 3 Kg. olduğunu görüğü ve bu nedenle ayıplı mal kapsamında iade ettiğini okudum. Tam ağırlığı nedir.?
3. Daha sonra çadırı kullanma fırsatınız ve daha önce yazdıklarınıza ilave tespitleriniz oldu mu?

Saygılarımla..

namikka' Alıntı:
merhaba arkadaşlar,
murat çadırı kullanma imkanın oldumu?kış faaliyetlerinde (özelliklede kar üstüne çadır kurduğun zaman) direnci ve performansı nasıl acaba?

Namık selam.

kar üstünde kurma imkanım olmadı.
Poller fiber olduğu için kurmayı pek düşünmüyorum ama diğer çadırımın alimunyum polleri ile kurabildiğimi farkettim.

Çadır ağırlığını Cumartesi günü öğrenirim.

Yine de ben çadırımdan çok çok memnunum 2,4 kg - 3 kg ağırlık nedir ki.?

Yaw benim o çadır nerede kimbilir.? Ev, evlere şenlik.

Her yer sebze - çiçek tohum paketleri ile kaplı

Fotolar 320

Ferrino Lightent ile karşılaştırmalar sonucu incelemeye bakacaktım.

yalnız fotoğraflar uçmuş.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR