En Sevilen JEEP Modeli (Anket)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hunter06_1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,742

EN SEVİLEN JEEP KASASI/MODELİ HANGİSİDİR ACABA

• ZJ

Kullanılan: 31 22.8%
  • WJ

Kullanılan: 8 5.9%
  • XJ

Kullanılan: 26 19.1%
  • CJ

Kullanılan: 65 47.8%
  • WK

Kullanılan: 3 2.2%
  • WAGONER

Kullanılan: 3 2.2%

• Kullanılan toplam oy
    136

Etiketler
Ynt: En Sevilen JEEP Modeli (Anket)

yj ler cjlerin konforlusu hem kare far daha şık.ama cjden ufak gibi geldi bana...wrangler ewt.

Rahmetli babamın jeep wıllys 1954 model uzun bel jeep vardı.O zaman sene 1959,muş evde jeep vardı.sene 2010 hala evde jeep var Ömrümüz oldukcada olacaktır

figo' Alıntı:
Aslında bu modellerin en güzel fotolarını koymak lazım belki kararsız olan okuyup es geçenlerin oyunu alabiliriz.
Doğru diyorsunuz.Resimleri konursa ZJ açık ara önde giderdi. :smiley:

nazifayvazoglu' Alıntı:
Doğru diyorsunuz.Resimleri konursa ZJ açık ara önde giderdi. :smiley:

Ya bu ZJ ne arabaymış ......

Nazif abi magdem bu kadar seviyordun arabanı neden satıyordun ozaman? Bende buna anlam veremiyorum....

CJ sahibinin evladı gibi oluyor. ZJ'ler niye üvey evlat muamelesi görüyor????

Mithatcan' Alıntı:
Ya bu ZJ ne arabaymış ......

Nazif abi magdem bu kadar seviyordun arabanı neden satıyordun ozaman? Bende buna anlam veremiyorum....

CJ sahibinin evladı gibi oluyor. ZJ'ler niye üvey evlat muamelesi görüyor????
İnsanoğlu böyledir.Hep elindekinin daha iyisini ister doyumsuzdur.Ben şimdi şehirler arası gezmek arada bir de arazide gezmek için KJ aldım.Amacım KJ nin yanısıra sadece offroad için 5.2 ZJ almak.Sattığım 4.0 I6 idi.Beni çok mutlu etmekte idi ama dedim ya aç gözlülük 5.2 nin tadına da varmam lazım sonra da 5.9 .Bu işler sırayla atlamak yok.İmkanım olsa herbirinden bir tane alırım ama yok fakirlik işte birini satasın ki öbürünü alasın.Şimdi sen lafıma yine kızacaksın ama CJ zaten alsanda satsanda para etmez değmez yani alıp satmaya onadan elinizde kalıyodur. ;D ;D ;D ;D

Bu arada ZJ mi Kuzenime sattım.İyisinden ve de hesaplısından 5.2 alana kadar beni kırmaz verir arada bir .Benim kuzenim bitanedir. :D :D :D

nazifayvazoglu' Alıntı:
İnsanoğlu böyledir.Hep elindekinin daha iyisini ister doyumsuzdur.Ben şimdi şehirler arası gezmek arada bir de arazide gezmek için KJ aldım.Amacım KJ nin yanısıra sadece offroad için 5.2 ZJ almak.Sattığım 4.0 I6 idi.Beni çok mutlu etmekte idi ama dedim ya aç gözlülük 5.2 nin tadına da varmam lazım sonra da 5.9 .Bu işler sırayla atlamak yok.İmkanım olsa herbirinden bir tane alırım ama yok fakirlik işte birini satasın ki öbürünü alasın.Şimdi sen lafıma yine kızacaksın ama CJ zaten alsanda satsanda para etmez değmez yani alıp satmaya onadan elinizde kalıyodur. ;D ;D ;D ;D

Abi biz seninle bu muhabbetlere girmeyelim abi-kardeş dostluğumuz baki kalsın :smiley:

Tabiki dostluk herşeyden önemli.CJ ZJ bozulur kaynatır yaparsın. Dost kalbi kırıldımı tamiri yok.Ben iyisimi biraz CJ lere bakayım. ;D

Yaa Mito bırak, bir pazar günü gezelim diye yola çıkıyoruz, akşama kadar kaputunuz kapanmıyor, ne zevk alıyorsunuz bu durumdan anlamıyorum ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

SON KONULAR

Geri