En Sevilen JEEP Modeli (Anket)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hunter06_1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,192

EN SEVİLEN JEEP KASASI/MODELİ HANGİSİDİR ACABA

• ZJ

Kullanılan: 31 22.8%
  • WJ

Kullanılan: 8 5.9%
  • XJ

Kullanılan: 26 19.1%
  • CJ

Kullanılan: 65 47.8%
  • WK

Kullanılan: 3 2.2%
  • WAGONER

Kullanılan: 3 2.2%

• Kullanılan toplam oy
    136
Ynt: En Sevilen JEEP Modeli (Anket)

nazifayvazoglu' Alıntı:
Ne güzel işte makam koltuğunu araziye bile götürüyor.CJ açık hava sineması gibi.Al 1 kilo çekirdek çitle dur etrafı seyrederken. :D :D :D.Sıkı giyinmeyi de unutma CJ nin sanrufu biraz fazla açılıyor. ;D ;D ;D

İş makam koltuğu ise ben sizin için takarım CJ ye bir koltuk... ;D ;D :p

Siz araziye girin ZJ ile patika bir yola... :smiley: Biz Offroad yaparız sizin yerinizede...

Sölemeyi unuttum suzuki gezisinde CJ nin arkası boş kalmadı :D

4

Etiketler

Tüm arazi araçlarına ismini veren JEEP i tek geçerim o bir efsane gerisi ise sadece arazi aracı yani şehirde yaşayanların hafta sonu oyuncağı.

Panzerci' Alıntı:
Eminim vitara CJ nin yaşına geldiğinde ateşleme dahi yapamaz :smiley: CJ hurdalığa da girse orada kendini hayata döndürecek birini bulur ya vitaraya kim bakar o durumda ?...
Göz var nizam var böyle bir araçla nasıl iddaalaşırsınız bilmem ki ;D ;D ;D
100 1662
Bu resimdekilerini 350 cc ATV yede yapmışlar.Hatta artı olarak palet bile vardı.Resimlerini göstermek isterdim ama bulabileceğimi sanmıyorum şimdi.CJ ye has değil yani yaparsan 131 e bile olur. 8) 8)

Ben böyle CJ cilerin üzerine gittikce CJ den uçak bile görürüm herhalde. ;D ;D ;D.Kırılmıyorsunuz değilmi arkadaşlar sizde CJ gibi. ;D ;D ;D.

17 yaşında ki ZJ ler fabrika çıkışı gibi durduğuna göre 45 yıl rahat gider.

-CJ günün her saati kükrer

-350 cc atv o mekanizmanın ağırlığını dahi götüremez (gördüğünüz oyuncak olabilir) ;D

-CJ den uçak bile görebilirsiniz katılıyorum

-ZJ de Hasan arkadaşın dediği gibi kapı önünde kaldığı sürece 50 yıl bile yaşar ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR