En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ferdane gül Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 358
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,146

Etiketler

Ynt: En Çok Neye Kızıp Sinirlenirsiniz?

son yazılana bağıntılı kızma nedenim;ara sokaklarda düğün,kına vs kutlamanın yapılması...Tam yorgun eve gidiyorsunuz uyumak ne mümkünnnn :mad:

Herşeye kızanlarada çok kızıyorum :D ... söylediklerimi anlamayana , burnunun dikine gidene kızıyorum ...

yolda giderken arabadan çöp atanlara,laf anlamayanlara...

Merhabalar arkadaşlar,
Ne güzel bir ülkede yaşıyoruz baksanızya 26 temmuz 2010'dan sonra hiç birimiz kızıp sinirlenecek birşey bulamamışız,
41 kere maşallh diyelim hemde hep birlikte.
Son zamanlarda yapılan sınavlara hiç kızmadık, çünkü sınavı yapan sorumluların açıklamaları sayın devlet büyüklerimizi TATMİN ETTİ ve bizlere kızmak, sinirlenmek için bir neden kalmadı.
Kızmadan, sinirlenmeden sağlıklaı yaşam diliyorum tüm insanlığa.

erkek arkadaşımın başka bir kızla mesajlaşıp '' hayatımmmmm okuldan arkadaşımmmmmmmm gerçektennnn '' demesine sinirlenirim , hatta çıldırırım :mad:

kulaklığını takmış trafiğin ortasında kaldırımda yürüyor gibi sallana sallana yürümekte, trafiğin aktığı yöne değil ters yöne bakmakta, kornayı da bağırtınca hem tıngırdamaz hem kaldırıma çıkınca arkasını dönüm el kol işareti ile ne var ne oldu der gibi sallamakta
arkada sıkışan trafiği mi düşünürsün, kendini bilmezi mi, :mad:
ey akıllı sen şu işreti yolda yapsana nası çiğniyorum seni zaten acemiyim stresliyim... ;D

sisdagili61' Alıntı:
Takımelbise giyinip, kıravat takıp, pahalı arabaya binen 5 para etmezlere; sadece parası var diye değer verene değil selam verene bile sinir oluyorum, babam bile olsa fark etmez.
aynen katlıyom

Ülkede olan bitenlere gözlerini yummuş insanlara acayip sinirleniyorum.Bir de karşıma geçip cahil cesaretiyle kendilerini haklı kılma huyları varya.Delirtiyor beni.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR