DUSTER SON DEĞİŞİKLİKLER

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan XVET Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,034

XVET

Kamp I
Yer
ADIYAMAN
Arkadaşıma 4#4 110 bg esp asr dahil guvenlık paketlı derı dıreksıyonlu koyu look paket duster almak için gebze faz otomotivle anlaştık sıgorta harıc 48600 tl şimdi sıkı durun KOLÇAK fabrıkadan aracın ıcınde gelıyor kahverengı kol ve gogus kaplaması grı renk olmus koltuk kenarları KIRMIZI ip ile dikilmiş aynı zamanda dıreksıyon ve vıtes topuzu kırmızı iple dikilmiş. araç 20 aralıkta gelecek 2 ocakta teslım alacak tabi bu fiyat 2012 model için 2013 olursa 1500 tl fark var ve 15 subatta bayıde olacak

Etiketler
Ynt: DUSTER SON DEĞİŞİKLİKLER

2 sene evel boyle fuul bır duster 50000 tl ıdı sımdı 48500 ıyı fıyat tabı bu 2 senede hıc pırım yapmamıs, ılk cıkıs fıyatı balonmus gecek fıyat sımdıkı,

Hayırlı olsun arkadasım kazasız belasız kullanın..

bayar28' Alıntı:
2 sene evel boyle fuul bır duster 50000 tl ıdı sımdı 48500 ıyı fıyat tabı bu 2 senede hıc pırım yapmamıs, ılk cıkıs fıyatı balonmus gecek fıyat sımdıkı,

Hayırlı olsun arkadasım kazasız belasız kullanın..
2013 model alırsanız yine aynı 50 bın tl, prim yapmak için parayı altına yatırmak lazım.

Almayı düşünüyorsanız bende almak istiyorum 2 adette ne kadar indirim yaparlar. Bir sorgulasak nasıl olur.

Almayı düşünüyorsanız demişim ama anlaşmışsınız Hayırlı olsun demek düşer bize de o zaman.

teknosasa' Alıntı:
Almayı düşünüyorsanız bende almak istiyorum 2 adette ne kadar indirim yaparlar. Bir sorgulasak nasıl olur.

Almayı düşünüyorsanız demişim ama anlaşmışsınız Hayırlı olsun demek düşer bize de o zaman.
arkadasıma alıyoruz benım 4#2 var dedıgım gibi en uygun yer Gebze faz

2012 dustere değişiklik olarak jantlar karartılmış baya hoş olmuş birde eksozu daire değilde elips şeklinde yapmışlar:smiley:)

Yeni iç sanıyorum ki böyle.
ab79h1cuir01harm01.jpg

Ben Tokat bayisine gittim 3-4 hafta önce. Eşimle ani bir kararla ,alıp çıkalım dedik...2007 yeni kasa ,kazasız ,temiz dizel Corolla'ma 28 verdiler takasta...Duster'a da 50 dediler. ''Yahu Citroen benim araca daha yüksek para veriyor.Ama bana 4 çeker araba lazım'' dedim.
''O Citroen ,biz Dacia'yız '' dedi eleman. ;D

Ben de 50 000'e satılacak bir mal için hiç eyvallahı olmayan bu adamlar yüzünden gittim Niva aldım bi tane...Corolla'nın yanında kullanıyorum.Duster'a kendileri binsinler!

XVET' Alıntı:
Arkadaşıma 4#4 110 bg esp asr dahil guvenlık paketlı derı dıreksıyonlu koyu look paket duster almak için gebze faz otomotivle anlaştık sıgorta harıc 48600 tl şimdi sıkı durun KOLÇAK fabrıkadan aracın ıcınde gelıyor kahverengı kol ve gogus kaplaması grı renk olmus koltuk kenarları KIRMIZI ip ile dikilmiş aynı zamanda dıreksıyon ve vıtes topuzu kırmızı iple dikilmiş. araç 20 aralıkta gelecek 2 ocakta teslım alacak tabi bu fiyat 2012 model için 2013 olursa 1500 tl fark var ve 15 subatta bayıde olacak
look 3 paketin rengi tam olarak nasıl? Beyaz renkli duster e yakışıyor mu? Bu kolçak edition modellerde mi standart olmuş?

XVET' Alıntı:
Bu yazmış olduğunuz yazıya istinaden sordum. look 3 paket dediğim sanıyorum koyu look paket. Bunu gördünüz mü? tam olarak ne renk? Ben bugün bayiye sordum çelişkili yanıt aldım.Önce füme dedi sonra koyu gri gibi bir renk dedi. Kafam karıştı. Obayi de bunun örneği de yok o açıdan sordum?

karta1' Alıntı:
Bu yazmış olduğunuz yazıya istinaden sordum. look 3 paket dediğim sanıyorum koyu look paket. Bunu gördünüz mü? tam olarak ne renk? Ben bugün bayiye sordum çelişkili yanıt aldım.Önce füme dedi sonra koyu gri gibi bir renk dedi. Kafam karıştı. Obayi de bunun örneği de yok o açıdan sordum?
mercedes gördüm gecenlerde jantları kül rengi gibiydi onunla aynı hani görmüştürsün diye örnek verdim camlar komple renkli ayna kaplaması kül rengi hafif koyu

XVET' Alıntı:
mercedes gördüm gecenlerde jantları kül rengi gibiydi onunla aynı hani görmüştürsün diye örnek verdim camlar komple renkli ayna kaplaması kül rengi hafif koyu
Sence bu koyu look paket beyaz duster e yakışır mı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR