Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SERKANEFE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,463
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 462,876

Etiketler
Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ali Şen ve Rüçhan Afşar; Manavgat'ta

IMG 0030

IMG 0032

IMG 0035

Ali kardeş kendiniz çalıp kendiniz oynamışsınız abdullah bey (veteriner) korhan bey (kyenipazar) olmayınca topiğiniz çok yavan kalmış giresim gelmedi

dopamin' Alıntı:
Ali kardeş kendiniz çalıp kendiniz oynamışsınız abdullah bey (veteriner) korhan bey (kyenipazar) olmayınca topiğiniz çok yavan kalmış giresim gelmedi
;D ;D ;D TÜM İSLAM ALEMİNİN KURBAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN ;D ;D ;D

2. egzoz yeri zaten tamponda mevcut. Şablonunu hazırlanıp dekopaj ile açıldı, asıl egzoz borusuna yandan, başka bir boruyu ekleyecek şekilde girilerek sistem oluşturuldu. Sallanmaması için altta, yukarıda sabit bir yere takoz koyulup, bir parça ile kaynatılarak sabitlendi.. bedeli 160 tl..

IMG 3321

papilio55' Alıntı:
2. egzoz yeri zaten tamponda mevcut. Şablonunu hazırlanıp dekopaj ile açıldı, asıl egzoz borusuna yandan, başka bir boruyu ekleyecek şekilde girilerek sistem oluşturuldu. Sallanmaması için altta, yukarıda sabit bir yere takoz koyulup, bir parça ile kaynatılarak sabitlendi.. bedeli 160 tl..
çok şık olmuş güle güle kullanın

papilio55' Alıntı:
lastiklerin ebadını ,markasını ve modelini öğrenebilirmiyim acaba ...bu arada geçmiş bayramınız mübarek olsun.. ;)

Teşekkürler, sizin de geçmiş bayramınız mübarek olsun..
Lastikler BF Goodrich All-terrain T/A. Orijinale yakın ebatlarda 215/70/16. Arazi performansı açısından çok memnunum. Asfaltta ise 80-90 km'den sonra biraz ses geliyor ama ben alıştım bile :smiley: Bence çok rahat bir lastik..

Ta

papilio55' Alıntı:
GÜZEL OLMUŞ GÜLE GÜLE KULLANIN ;)

papilio55' Alıntı:
Teşekkürler, sizin de geçmiş bayramınız mübarek olsun..
Lastikler BF Goodrich All-terrain T/A. Orijinale yakın ebatlarda 215/70/16. Arazi performansı açısından çok memnunum. Asfaltta ise 80-90 km'den sonra biraz ses geliyor ama ben alıştım bile :smiley: Bence çok rahat bir lastik..

Lastiklerin fiyati ne kadar tanesi kış lastiği olarak kullanır mı.?

ataman67' Alıntı:
Lastiklerin fiyati ne kadar tanesi kış lastiği olarak kullanır mı.?

Lastiklerin 4 tanesi 1100 liraya mal oldu.. Aldıktan sonra hiç kar yağmadığı için bir şey söyleyemeyeceğim :smiley: Tabi ki bir kış lastiği kadar olamaz ama karda da oldukça performanslı olduğundan bahsedilmişti (yine burada, bir başka başlık altında).. Ayrıca lastik üzerinde, yanakta bir üçgen içerisinde kar tanesi sembolü mevcut. Yani karda da olumlu sonuçlar vereceğini tahmin ediyorum..

papilio55' Alıntı:
Lastiklerin 4 tanesi 1100 liraya mal oldu.. Aldıktan sonra hiç kar yağmadığı için bir şey söyleyemeyeceğim :smiley: Tabi ki bir kış lastiği kadar olamaz ama karda da oldukça performanslı olduğundan bahsedilmişti (yine burada, bir başka başlık altında).. Ayrıca lastik üzerinde, yanakta bir üçgen içerisinde kar tanesi sembolü mevcut. Yani karda da olumlu sonuçlar vereceğini tahmin ediyorum..
Eminim ki lastikler karda da iş yapar .... ben bişey daha soracağım arkadaşım ,paçalıklar nereden ve ne kadar tuttu desem ? :p

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,266
Kaydolan Son Üyemiz
tomas1984.cat@gmail.

SON KONULAR

Geri