Dodge S100 4x4 Acil Yardım!! Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan onka Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,756

onka

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,

3 ay önce 1976 Model hem benzin hem LPG ile çalışan 3700 motor bir DODGE S100 4X4 aldım. Ancak aldığımdan beri bazı problemler yaşamaktayım. Sizlere birkaç soru sormak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1. Öncelikle performansı çok düşük kalıyor. Forumda okuduğum diğer arkadaşların yazdıklarına bakılırsa performansının yüksek olması gerekirken en fazla 3 km sonra hararet de yükselmeye başlıyor. Karbüratörü çift çıkışlı yapıp performansı arttırabilir miyim ? Bunun için çift boğaz manifold nereden bulabilirim ? Yada performansı arttırmak için başka önerileriniz var mı ?

2. Aldığım araç çok yorulmamış. Kapalı garajda kalmış ama haliyle 40 senelik olduğu için çürükler var. Nerede nasıl toplatabilirim. Adapazarı diyorlar ama nerede nasıl olur ? İyi sonuç alabilir miyim ? sonuçta İstanbul'dayım ve burada bir yer olursa toplayacak kişilere müdahale etme ihtimalim olabilir. Ne yapmamı önerirsiniz ? Bu arada varsa renk önerilerine de açığım arkadaşlar.

3. İç döşemeyi de yenilemek istiyorum. Aynı şekilde ilgilenip toplayacak döşemeci nereden bulabilirim. ?

Önerilerinizi bekliyorum.

Etiketler